Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mentzen troche za czesto skupia sie na krytyce PiS PO.
Bosak chyba bardziej konstruktywny.
0
@Kompletny A moge na ZChN?
14
@ksobi Z choinki sie urwal, zupelnie nie dzisiejszy czlowiek.
0
@krzychu1526 Chrzaka jak Korwin.
19
Mentzen ale utopista, cos plecie, ze trzeba pracowac, oszczedzac, byc pomyslowym przedsiebiorczym, by kaska sie zgadzala. Nic mi nie da, to na niego nie glosuje.
0
@Kompletny Prosze, nie zglaszaj.
3
"Mrozona bulka z maslem czosnkowym" :)
Czy PiS sie wlasnie przyznal, ze mamy skomplikowany system podtkowy i oni to naprawia?
1
@kerouac Wolnosc Slowa!
Nie slucham rapu, ale kojarzy mi sie jakis teks z Lem, byl fantasta.. Kaliber 44?
Nie przejmuj sie NOblem, skoro nie lubisz takich plebiscytow na najlepszego.
Lem rok w rok moglby Nobla Nobela dostawac.
0
@NGTRX @SeeleyBooth @Kompletny Andrzej nie brzmialoby ostrzej?
0
Druzyna A.
Alkoholik
Agent
Analfabeta
To czwartego prezydenta brakuje, pomysly?
0
@kerouac A on nie byl fantasta?
0
@Janiama To po zawodach dla nas.
1
@Janiama Mentzen na lawce?
0
@Odesseiron Oni chyba nawet jakies koce dawali, czy cos. Wiem , ze sami zotali wyjasnieni przez inny, bardziej brutalna grupe.
1
@Janiama A pamietasz tzw "gang karatekow"?
0
@Mario96w Faktycznie, jedna z lepszych. UW
2
Arthur vs Diatta.
https://pbs.twimg.com/media/EGhcz_lW4AA4Z05?format=jpg&name=small
1
@Cochise Mysle, ze wbrew pozorom takich ludzi, ktorzy maja, "mieszany" swiatopoglad, moze byc calkiem sporo. Mamy przeciez rzesze nie glosujacych.
Niektorzy ida na kompromisy, by w ogole oddac glos. Pora na nowa sile polityczna lub zastanowienie sie nad systemem partyjnym w takiej formie.
0
@ranger3120 sprobuj haslo, ktorego uzywsz do komputera. Masz podpiety dysk do backup?
0
Karny dla Senegalu i 1-1.
0
@ranger3120 Zobacz w smietniku, czy jest tam biblioteka itunes. Jesli nic tam nie ma, robisz backup przy pomocy Time Machine, to wejdz w ikonke time machine - moze masz ja "u gory" tarcza zegarowa ze strzalka i tam mozesz przeniesc sie do czasu , gdy muzyka w biliotece jeszcze byla.
0
@Bobo25 Tak, z @Janiama
A tak na serio, to tylko zart, bo fajnie wygladal wpis @Janiama a u gory Twoj o tym, ze tez nie dokonczyles ksiazki.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7826233#comment-7826233
2
"Po pączki do Bliklego" = Neymar i Coutinho
A.S.
0
@Janiama zostaw @Bobo25 w spokoju ;)
no i gdzie cisza wyborcza ;)
3
Bramka Firmino z Senegalem.
https://streamja.com/zyaq
1
@Walker Brawo!
jak zwykle nie mam nagrody, ale uznanie.
2
Taki lekki Karol Strasburger wyjdzie, a moze Zięba...
Ktora witamina najprawdopodobniej zaglosuje na Lewice?
@Danny Gaucho moze Ty sie znowu wykażesz.
0
@Cochise I to jest oko. Nie moge juz edytowac, niestety.
0
@fortunate_son Moim zdaniem koniec tematu byl przed jego rozpoczeciem - ale moge sie mylic.
Napisz do Mentzena jesli masz wiecej szczegolowych pytan i juz.
2
By odetchnac troche od polityki.
Mamy tu uzytkownikow z bardzo dobrym jezykiem polskim np. @Cochise (jest za Konfederacja, ale z zastrzezeniami ;) @kerouac ( jest za Konfederacja, ale z zastrzezeniami) @sebasek99 (jest za Konfedracja inaczej). Innych pominalem, bo nie sa za Konfa.
Pytanie - jesli komus odpowiadam(chodzi mi o LR), to, czy moje pierwsze slowo musi byc z wielkiej litery, skoro przed nim widnieje hiperlink do danego uzytownika (@)?