Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Festiwal Gorlice Ambient.
1
@msmsms pytal o aktorow - chociaz w sumie nie - odp. tylko to sugeruja ;D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7840203#comment-7840203
a ja zawalcze o prawa kobiet ;) i zapytam o najlepsze role zenskie - i nie wyskakiwac mi tu z aktorkami xxx ;)
proponuje Lily Taylor w filme the Addiction, Frances McDormand w Fargo oraz Jennifer Jason Leigh Na Skroty.
30
No i mamy flirt Konfy z PiSem. Tata i syn
-Synu przejdź do PiSu.
*Weź się tato.
- No przejdź.
*Daj spokój tato.
-Bo nie przejdziesz.
* Ta, nie przejdę...
https://pbs.twimg.com/media/EG_qM_sXkAAF9Ob?format=jpg&name=medium
1
@msmsms Jednej oczywiscie nie wybiore, ale moge wyroznic Robin Williams w "Insomnii" czy Kevin Spacey w "Am. Beauty", Gene Hackmann w "Rozmowie". Edward Norton - Wiezien Nienawisci, Brad Pit Tajne przez poufen , W.H. Macy, F. McDormand, S. Buscemi - Fargo.
23
@Yoshi94 Ach Ci olerni celebryci z tej strony ;)
jest bardziej przystojny, wybaczam
1
@LioMessi10 Zobacz tez Vivaldi.
0
@student97r No cos w tym stylu ;)
0
@student97r Ostatnio cos wrzucales (bez linkow) o tiple duble Stepha. Obejrzalem sobie to, kosmos.
2
Dzik i fenomen?
https://streamable.com/orc2t
1
Gra w bilarda zwieksza szanse dostania sie do sejmu.
Tylko jeden z nich nie wszedl - pewnie za dziwne nazwisko.
https://pbs.twimg.com/media/EG80f-7WsAAbQs4?format=png&name=900x900
1
@Kapitan hawk Chyba ta po lewej ;)
0
Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro
https://pbs.twimg.com/media/EG_Z11kWwAAwoq0?format=jpg&name=medium
15
Woda sodowa uderza.
Mlodzi poslowie Konfederacji, Kulesza i Sosnierz, rozbijaja sie juz wypasionymi limuzynami. Wladza korumpuje.
https://pbs.twimg.com/media/EG_WmDyWkAAJ24W?format=jpg&name=medium
2
@NeroTFP Jest fajny dokument na YT, jej matka jest pewna, ze Wanda nie zginela. Ma zyc w jakims klasztorze pod gora.
0
Wczoraj w tv Heat, Gladiator i Szkola Podstawowa, a dzis Skazani na Shawshank Seksmisja oraz Rydwany Ognia.
18
41 lat temu Wanda Rutkiewicz zdobyla Everest. Z tej okazji Google Doodle.
https://pbs.twimg.com/media/EG-3MKzWwAARn9Y?format=jpg&name=900x900
Zaginęła w maju 1992 podczas ataku szczytowego na Kanczendzongę. Jej ciała nie odnaleziono.
0
Chrome będzie zużywał mniej RAM-u . Trwają testy zamrażania kart.
0
@Hubert98 twin peaks
3
@Hushovt Tak, cos w tym jest. wysoka nota nie gwarantuje dobrego filmu, a niska zlego
Wole sam obejrezc, a jesli musze zaczerpnac info, to lubie sie wczytac w komentarze, jesli jest ich duzo, to czesto moze cos ciwkawego wyczytac na temat oceny.
0
@oonter Juz kiedys mi to wysylales.
0
Jest juz najnowsza audycja el studia.
Widoki umysłu i nieziemski ląd.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2384616,Studio-el-muzyki-15-pazdziernika-godz-2205
0
@Sabrina_spellman Korwin.
(dalem do myslenia, co)
A TY?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Lewica wrocila do sejmu, prawica tez.
Korwin w roku 1992, byl jednym z najbardziej blyskotliwych poslow. Ciekawe, czy cos z tego blysku jeszcze mu zostalo
a tutaj jeszcze nie siwy
a tu Polska Kronika Filmowa o Korwinie, Najwyzszym Czasie i UPR (w tle glos legendarnego Niemagistra Zarzyckiego)
0
Ale to stare. Afro ninja - legenda.
28
@Kapitan hawk Dziennikarka glownego wydania pyta Bosaka, ile dostali glosow. Tak to trudno zapmietac przy 5ciu partiach?
42
@Kapitan hawk pani Danka taka troche nie w sosie, co?
https://x.com/i/status/1184173733549883392
Bosak w TVPeace - Chce merytorycznej debaty o ważnych sprawach, a nie o tym ile kobiet ma dana partia.
0
@Barwindg Nie zyskal wiecje mandatow. Masz tam link to tego zabawnego artykulu.
7
1.PiS zyskał więcej wyborców (2,3 mln) niż wszystkie partie razem wzięte (1,55 mln) ale nie zyskał ani jednego mandatu
2. PSL/Kukiz’15 zyskał najwięcej procentowo głosów (45%) ale stracił prawie najwięcej posłów (28)
3. Konfederacja zyskała mniej nowych wyborców niż POKO czy PSL, ale to Konfederacja zyskała 11 mandatów, a POKO i PSL straciły razem 60.
4. PiS zyskał tylu nowych wyborców ilu łącznie poparło cały blok Lewicy ale w mandatach wynik 0-49
5. Większy wynik rozproszonej Lewicy w 2015 (1,7 mln) dał 0 posłów, gdy mniejsze wyniki PSL i Konfederacji w 2019 dały im mandaty poselskie.
6. Mniejszy wynik Nowoczesnej (1,15 mln) w 2015 dał jej 28 mandatów, mniejszy wynik PSL w 2015 (0,78 mln) dał mu 16 mandatów, a większy wynik Konfederacji w 2019 (1,26 mln) dał jej zaledwie 11 mandatów
7. Zależnie od tego, jaką wybierzesz statystykę, wynik każdego komitetu możesz przedstawić jako wielki sukces lub sromotną klęskę ????
Wszyscy odnotowali przyrost głosów.
Najwięcej wyborców zyskał PiS
Najmniej wyborców zyskała Konfederacja
Najwięcej mandatów zyskała Lewica
Najwięcej mandatów straciła POKO
Procentowo najwięcej głosów, zyskał PSL (45%)
Procentowo najmniej głosów zyskała POKO (5%
https://briefz.pl/7-absurdalnie-prawdziwych-zdan-o-ostatnich-wyborach/
0
@Mesi12 musze zobaczy powtorke programu