0

@xJLx uuu Korwinen zajechało ;)

0

@PatrychoO sam to POmelo wkroiles?

1

@kerouac Kate Bush, Louie Anderson, Elizabeth Frasier, Lisa Gerrard, a ta pani pięknie śpiewa z Acid Drinkers

Cz

Frasier ma anielski głos, znajdziesz ją min na płytach bliźniaków Cocteau - chyba nawet własny język wymyśliła
Edit
Koniecznie tez GiGi z Etiopii i PJ Harvey

21

Znany jest z tego, ale w tym meczpoincie przeszedł samego siebie.
https://mobile.twitter.com/usopen/status/1167246806075330561

@JimMorrisonFCB

4

@kerouac no dobra, Ty :)

1

Zbior (stek) plotek, mniejszych i większych = Saga.
Ludzie rozprowadzający plotki = Tiery.
My? Pelikanhos.

8

Co za fota ! Nie było lepszej?

1

@Darshan1010 a mi z molem - Pier

0

@sidzej tam tez spRzedawali ten zakwas
Ogólnie chleb na potrójnym zakwasie, bez drożdży , to rzadkość w piekarniach , tak mi sie wydaje
@Souldier - no to Wam zazdroszczę i @sidzej
Moze chodziło mu po prostu o potrójny zakwas i o skale na sprzedaż
Albo mnie tak pięknie ściemniał .
Smak sie broni jednak

0

@sidzej to ciekawe, bo rozmawiałem z piekarzem i mówił , ze inny z branzy mu powiedzieli , ze nie jest s stanie upiec tego chleba - zakwas , bez drożdży by to sie sprzedawało i ladbie wyglądało
Dawaj przepis
@Lamora no tak , @clyde sorry
Kawa zbożowa , plus ten chlebek i jest mega śniadanko

0

@Lamora najgorsze , ze nie Polsce go jadłem - stad tez mój post , chce sie dowiedzieć , gdzie w PL można taki kupić , bez drożdży.
@clyde cena była ostra , ale to jak inwestycja w zdrowie :)
Gdzie go jadłaś ?
@culesjasiules troche zmarnowany talent

1

Chleb - niby nuda, oklepany smak, masówka.
Ostatnio jadłem jednak cos przepysznego. Chleb pełnoziarnisty, żytni na naturalnym , nie popędzanym zakwasie , z ziarnami mielonymi codziennie na świeżo i BEZ drożdży!
Ciemna skorka , ciężki , duzy, wilgotny i wybornie kwaskowaty.
Mogę go jesc bez niczego albo z masełkiem i miodem , z czymkolwiek. Trzyma sie tez bardzo długo .
Polecam
Macie ulubione chleby, pieczywo?
@Odesseiron - zrob wyjątek , na pewno nie zaszkodzi

0

@RosjaninBut super.

1

@RosjaninBut Ja go widzialem pierszy raz w tv, jakos z 15 lat temu. Zamurowalo mnie.
Fajnie, ze ktos tego tutaj w ogole slucha.

0

@Kuczek To chyba bylo zaraz po odpadnieciu z MS.

1

Perelki, nocne perelki. Rok 1978 Offenbach. Na scenie - Joe Zawinul (instr. klawiszowe), Wayne Shorter (saksofony), Jaco Pastorius (bass elektryczny), Peter Erskine (perkusja), czyli Weather Report. Po latach okaze sie, ze to jeden z ich koronnych koncertow.
Najlepszy moment? Dla mnie bisowy utwor Badia - enigmatczyny poczatek, i rytmiczny, galopujacy koniec. Troche na noc, ale troche tez nie.


1

@Ghandi usuwam ten komentarz, bo szkoda mi czasu na Ciebie. Peace.

0

@antoniabc Tez nad tym myslalem, a co Ty uwzasza, masz jakies info ile bylo calego homo?

0

@MarioVeB! Fajnie, fajnie. Duze zainteresowanie bylo wtedy tym meczem. Chetnie obejrze.
#TeamBoca

2

@Ermitano o niego tez pytalem, ale mily uzytkownik @myscooter napisal na priv, bym nie wspominal o usunietych kontach, bo tak jest w regulaminie. Te przysluge podaje dalej, wiec usun , edytuj , co chcesz.

1

@SHIBA Mnostwo tego na pustyniach robili? A ja myslec, ze to jakis wyjatek.
Ja kudlaty durnowaty reperuje stare graty.

0

@SHIBA To pewnie znasz. Uklad Sloneczyn, skala na pustyni.


0

Zbanowany nie jest. Co z Kapitanem (nie generalem) Tsubasa tudziez Hawk?
@Kapitan hawk ?

0

@TheApostole ja nie znam, ale mam wrazenie, ze Ciebie znam.

1

@PlaX


pomylilem sie, ale ktos mi pomogl - bot.

1

@TheApostole jak ja czytam "przeslucham", to wiem, ze ktos NIE przeslucha.
Apostole, nie nawal.

0

@Hushovt Zobacz serial Przybysze.

0

@TheApostole To nie gadaj i przesluchaj ,co wstawilem :)
Spoko, ale ja akurat uwzaam, ze nie ma tematu , z ktorego nie moznaby sie posmiac, nie mowie o WYsmiewaniu. Tylko, ze ja nie jestem wyrocznia.
Protokol niezgody.

0

@xJLx ? do ktorej dyskuji pijesz?

0

@TheApostole lubie chrzescijanski rock np zespol Iona - swietna plyta.


Nie traca tandeta, fajny zenski wokal i klimaty z Irlandii, Szkocji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?