Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znalazlem to na szwajcarskiej stronie, jest tam napisane, ze nie ma oficjalniej kolejnosci Marvela, ale moglaby wygladac tak: zgadza sie?
CAPTAIN AMERICA: THE FIRST AVENGER FILM
Marvel's Agent Carter Serie Staffel 1
Iron Man Flim
Der Unglaubliche Hulk Film
Iron Man 2 Film
Thor Film
Marvel's Die Avengers Film
Iron Man 3 FIlm
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Serie Staffel 1 - Episode 1 - 7
Thor: The Dark world Film
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Serie Staffel 1 - Episode 8 - 15
Captain America: Winter Solider Flim
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Serie Staffel 1 - E 16 - 22
Guardians of the Galaxy Film
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Serie Staffel 2 - E 1 - 19
Marvel's Daredevil Serie Staffel 1
Avengers: Age of Ultron Film
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Serie Staffel 2 - E 20 - 22
Ant-Man Flim
Marvel's Jessica Jones Serie Staffel 1
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Serie Staffel 3 - E 1 - 10
Marvel's Daredevil Serie Staffel 2
Marvel's Agent Carter Serie Staffel 2
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Serie Staffel 3 - E 11 - 19
Captain America: Civil War Film
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Serie Staffel 3 - E 20 - 22
Marvel's Luke Cage Serie Staffel 1
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. Serie Staffel 4 - E 1 - 11
Doctor Strange Film
Marvel's Cloak & Dagger Serie Staffel 1
Marvel's Jessica Jones Serie Staffel 2
Guardians of the Galaxy Vol. 2 Film
Spider-Man: Homecoming Film
Marvel's Iron Fist Serie Staffel 1
Thor: Ragnarok Film
Marvel's The Defenders Serie Staffel 1
Black Panther Film
Avengers: Infinity War Film
Ant-Man and the Wasp Film
Captain Marvel Film
Avengers: Endgame Film
Spider-Man: Far from Home Film
1
@BarcaInfo
● @Janiama nie jest pierwszym wyborem BarcyInfo do skladu na inauguracyjny mecz Pucharu La Ramblii.
1
@skakun95 Gdyby sie mieli spotkac w Chałupach, to bym uwierzyl, ale na Bahamas? nee
1
@BarcaInfo Ty pracowity jestes, to wez ten sklad przedstaw jeszcze w jakims lineup builder i podeslij linka.
0
@Danny Gaucho Do kaski to @sidzej, bo musi byc parytet.
1
@Janiama Jak Cie @BarcaInfo pominal (skandal ;)) to trzeba na kapitana drugiej ekipy Cie zrobic, do tego Andrzej jako trener i @Cochise jako asystent, ktory moze sie okazac lepszym od samego Strejlaua.
0
@BarcaInfo Na lawke juz @sebasek99 sie zglosil. Brakuje trenera, czy bedziesz grajacym?
1
@SeeleyBooth Hehe, gratulacje. Nozki z waty?
1
@Danny Gaucho I zbanowani by mogli grac, w skladzie bym mial takiego jednego Pattona.
3
@shinthps ja chce byc w skladzie z @Janiama.
1
Trzeba kiedys rozegrac meczyk la rambla. Ma ktos pomysl na sklady, ustawienie i trenerow?
1
@kulek22 Jest moc (konczy sie na "3", przypadek?). Kurcze chcialbym kiedys zmierzyc swoj serwis w "babingtona" i tenisa.
0
@Rewolucja123 Niestety nie. Czytalem tylko Twoj ranking Godzilli i krotka recenzje.
3
211 km/h - Sabina Lisicka bije 7-letni rekord Sereny (208) predkosci serwisu (WTA Standfod).
Wsrod mezczyzn ciagle najszybszy jest Samuel Groth, ktory w maju 2012 zaserwowal z predkoscia 263 km/h.
0
@Rewolucja123 Godzille tez bardzo lubie.
1
@Rewolucja123 Nie wiem w sumie, ale Twoje zdanie fajnie brzmi - per WY do towarzyszki Anny :)
1
@SeeleyBooth To @MarioVeb taki przystojny? - wiem, wiem to jest odpowiedz w stylu @Danny Gaucho :)
1
@lucas/catalan No nie watpie :=
0
Kazdy zna Mario Bros, ale czy znacie Giana Sisters?
1
Polski Zombie Driver trafi na Switcha.
EXOR Studios, czyli twórcy X-Morph: Defense oraz Zombie Driver HD, oficjalnie zapowiedzieli port swojej drugiej produkcji na Nintendo Switch.
Annapurna Interactive nieoczekiwanie wrzuciła na cyfrowy sklep Nintendo eShop swój wielokrotnie nagrodzony tytuł – What Remains of Edith Finch.
0
@MichalZZZ Swietny film i doborowa obsada.
0
@semafor A Ty jestes pax?
0
@semafor Styl pisania pasuje do pax. Niewazne. Caly czas odnosze sie do slow, ale jeste czlowiekiem, takze i Ty i ja interpretujemy. Analizuj muzyke, ja jej bede sluchal.
0
@semafor Musisz chyba przeczytac to, co napisales jeszcze raz - zaczynajac od "pastoralek" - ja po prostu te rzeczy tak zinterpretowalem. moze to Twoja podswiadomosc. Nie zaprzeczysz, ze w wielu gatunkach muzycznych istnieje taka konkurecja np. kiedys w rocku progresywnym - kto bedzie bardziej progresywny-- ale jak juz pisalem to moim zdaniem slepa uliczka - bardzo ludzka , ale slepa - bo muzyka jest wszyskim. - polecam przy okazji film dok. Touch the Sound. E. Glennie i Fred Frithtz.
pax??? To Twoje drugie konto?
0
@JimMorrisonFCB Elegancko.
10
@kubix05 Ja piernicze.
0
@BlaseR9 Oczywiscie, od razu bym wsiadl w maszyne czasu. Mega muza.
0
@semafor Chyba po prostu inaczej podchodzimy do muzyki. Dla Ciebie - z kontekstu wypowiedzi i slow, ktore uzyles, to rodzaj konkurencji sportowej - kto jest lepszy, kto zaszedl dalej , kto byl bardziej ekstremalny czy progresywny. Ale to chyba slepa uliczka, bo wtedy zostaniemy z muyzka matematyczna i tylko kilkoma wykonawcami.
Penderecki zapytany kiedys chyba o Pink Floyd powiedzial, ze nie zna, bo nie interesuje sie muzyka nizsza. Po prostu nie odpowiada mi takie aroganckie podejscie, ale wiadomo, ze czlowiek z natury dazy do konkurencji , w kazdej dziedzinie, dlaczego nie w muzyce.
Dla mnie nie ma muzyki gorszej czy lepszej, jest tylko ta lepsza i gorsza dla mnie. Nie mam nic do disco polo, sam nie slucham bo zbytz szybko sie nudzi a dodatkowo zabiera czas na muzyke , ktora bardziej lubie, a czas jest cenny.
Muzyka ma sprawiac przyjemnosc - lubie muzyke atonalna, czy minimalzm w stylu Steve Reich, lubie francuski nurt Zeul z Magma na czele, ale czy moglbym sluchac tego caly czas? Nie, dlatego siegam po King Crimson, Pata czy Beastie Boys.
Sam uzylem przeciez sformulowania - KC byl zawsze krok do przodu - ale wlasnie od kogo, i po co to sformulowanie - moze byc podkreslic znacznie zespolu, ekspresje i jakosc.
0
@synKAZIKA Karpaty zaliczone ?
0
@semafor @krzychu1526 skoro lubisz takie podziały ..
dla mnie troche na sile - wiesz mi , nie wiem na ile jestes. W prawnym słuchaczem i ile płyt. KC znasz - ale to nigdy nie był zespoł banalny czy pastoralkowy- po prostui mentalność Frippa na to nie pozwala.
Oczywiście , ze znajdziesz u nich utwory jak HeArtbet czy cos w rodzaju Beatelsów , ale jesli dzielisz muzykę na wysoka i popularna , to te porównania sa troche snobistyczne .
Dla mnir jest muzyka dobra i zła - Art Zoyd, Universe Zero, Varese, Ornette Colemann czy John Cage , Stravinski , Tom Waits grający na puszczę po kocim żarciu - ale i Sade, Batory czy Ciechowski to po prosti dobra muzyka . Inne podziały , sprawdzają się najleoiej podczas poszukiwania płyt
Chyba , ze sprawia Tobie przyjemność prześciganie sis , ktory zespół metalowy jest bardziej ekstremalnych - szybko zauważysz , ze , tak jak napisałeś - nie bierze się jeńców - i pozostaje Tobie do słuchania kilku wykonawców muzyki współczesnej , no reszta to pastoralkowa - popowa zabawa .
A moze jestes Zappa, którego celem było komponowanie muzyki współczesnej , a muzyka rockowa była jedynie środkiem .
Karmazynowy Król to zespół wybitny , bez żadnego ale .