Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Z tego roku?
1
Ciekawe zdjecie - staw wyglada jak wklejony.
Bula pod Rysami.
https://poczujmagiegor.files.wordpress.com/2019/06/p9060135.jpg?w=1344&h=744&crop=1
1
Gol Alvesa.
https://streamable.com/vnx3n
0
@sebasek99 To sa po prostu moje odczucia. Dla mnie dwie rozne osoby. Tutaj gladiotor a tam ktos, a tam taki chlopek do poklepywania po ramieniu, ktory chce sie przypodobac innym. MOzesz przeciez uwazac, ze Tusk to wybitny europejski polityk. Ja mam do niego antypatie, wiec pewnie jestem troche tendencyjny.
0
@sebasek99 tak, brałem tez pod uwagę usposobienie Junckera. Mimo wszystko te tuskowe żarty są zbyt częste . Moze przesadzam.
Dwóch Tuskow jest . Tego jednego nir lubię, a drugiego mi nawet troche żal .
Pamietam jak kiedys Farage go zdewastował .
4
O ile Donald Tusk ma w Polsce wielu swoich wyznawcow, jest popularny oraz skuteczny, o tyle w Europie jest juz troche maskotka Junckera. Te ciagle zarty, jak tu (wyraznie byl zirytowany ta wypowiedzia ):
NIe lubie go, tak po ludzku - zle mu z oczu patrzy, sztuczny usmiech, momentami jakby nalozony w dziwnym momecie. Ale to osobiste odczucie i moge sie przeciez mylic, dodatkowo to rodak, wiec trudno oglada sie gdy go ktos poniza. Poza tym, to nie moja bajka jesli chodzi o poglady, ale sa przeciez ludzie, z ktorymi sie nie zgadzamy, a mimo to darzymy ich sympatia. Ustawil sie bardzo dobrze, zabezpieczyl rodzine i za to mu chwala - z tego wzgledu pewnie i tak mu krytyka "wisi". To taki bardzo dobry gracz, ale na polska lige.
0
@Transu96 Po prostu ulubione.
0
Wasze top 7 reprezentacji w pilce noznej.
0
Ale Cavani petarda
0
@Chwytliwy Chesz numer? To singielka.
0
Znajoma wie, ze lubie Narcosa. Jej sie Narcos nie podobal, ale za to poleca mi "NIeposkromiona" - bo ona go lubi i jej zdaniem jest podobny do Narcos. uff. :D
Ktos ogladal ten serial - NIeposkromiona?
2
@Colon Odp do wszystkich.
A co z https://media4.s-nbcnews.com/j/streams/2012/October/121005/1C4162570-tdy-121005-Christina-Hendricks-cover.fit-760w.jpg
oraz
https://talentontheroad.com/wp-content/uploads/2016/05/paulina-gaitan-1.jpg
0
@Grzesior667 Skojarzyla mi sie na pierwszy rzut z Nathalie Emmanuel.
0
@Grzesior667 To pewnie by sie Tobie podobala piosenkara z Etiopii Gigi.
0
@Delolen Ta hulajnoga ma atest do 4,55 cm, takze raczej nie.
1
Najladniejsze dziewuchy w serialach? Najlepiej ze zdjeciem.
tylko nie wpisywac Mia Kalifa i innych Olsenow. Nie chodzi o filmy porno.
#stopWolnosciSlowa
0
@marcin000019 Oczywiscie bez kasku :). Kaski tylko dla lewakow ;D
21
I wtedy wjezdzam ja, caly na bialo.
https://scontent.fham1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/65061415_1466706800137773_6786521710385430528_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQluZ21nSz8dQ04W--_jbCy0mGLZ0jsLyf4bmAWXGhCO60dFx4mrvB4hCWPYeFmjeY8&_nc_ht=scontent.fham1-1.fna&oh=394d82280e2887a7e608c4e56b35541d&oe=5D7958F9
Korwin jedzie masakrowac lewakow
https://pbs.twimg.com/media/D3vQGw9XkAA0U0f.jpg
1
@Kamill10 @tbas
Chopoki - wytlumacze Wam jeszcze raz. Nie winie Messiego (napisalem JESLI, bo czlowiek szuka przczyn tego antyfutbolu). Messi jest glownym fatkorem dzieki, ktoremu ta repra znalazla sie tyle razy w finalach duzych imprez.
Nie ma sobie co jednak mydlic oczu, cos tu po prostu nie gra. Sampaoli byl bardziej zakochanym groupie Leo niz trenerem. Sacaloni do teraz tez nie pokazuje nic. Zawodnicy jak di Maria, Aguero, Tagliafico graja pod forma.
Argentyna jest w glebokim kryzysie - ale nawet to nieczego nie przekresla - bo ciagle sa w grze.
0
@Kamill10 A Ty nie czytasz ze zrozumieniem ;)
0
@tbas Zawsze jest to wina trenera , ale i piłkarzy. Napisałem tylko, ze nie mam pretensji do niego - Gostek płakał , ze moze ich trenować , rzucał teksty w stylu - oni juz wiedzą jak grać.
„Jeśli” to słowo klucz dla Ciebie.
Fakt jest taki, ze Argentyna zagrała dwa fatalne mecze.
Jest wiele czynników , które na to wpłynęły , a czasu mało by cos poprawić.
0
Naprawdę, ale to jest reprezentacja Chaostyny w piłce nożnej.
Jesli rzeczywiście Messi dobieral skład, to wybrał źle.
Do Scaloniego nie można mieć pretensji , bo widać, ze mentalnie to go przerasta.
Argentyna jeszcze dyszy i sapie, ale jak długo?
Mourinho? Pewnie mu nie są w stanie zapłacić .
Liczę na cud, ale inna półkula mózgowa mowi, żebym se dał siana. CA nie dla Albicelestes.
0
Kto wyłącza światło ?
4
Ciezko uwierzyć, ze drużyna w Messim w składzie , moze tak ocierać się o groteskę.
0
Kun normalnie skleja taką piłeczkę
0
Grają na chaos
0
Ooo czekaj , Dybała wchodzi
1
Zazdroszczę komentatorowi optymizmu
1
@tarcio a co, nie da sobie w kaszę dmuchać
3
@zenoowity *Agerero