0

@kerouac Na pewno jakiego Stalina czy innego totalnego.

0

@Chakalaka Nie, ale tez nie nasz. Mozna pic, bo dzwiek mnie troche zirytowal?

2

Will Smith i 189 km/h serwis.


0

Ja tylko napisalem, ze jak w kazdy wtorek jest el - audycja na Trojce, a tu taka burza... :)

1

Juz za chwilke, jak w kazdy wtorek, El-audycja Jerzego Kordowicza w radiowej Trojce.

1

Mam zimniutkie "piffko" z takim fajnym korkiem jak tu: http://4.bp.blogspot.com/-1EBNjOUH_Ks/T-ylsW0nHVI/AAAAAAAAAGk/NeZC62qLH10/s1600/DSC_0438.jpg

podczas otwierania nie bylo typowego huku, smakuje normalnie.

0

@fajny_football Gretkowska o tym pisala, ale mi usuneli, bo przeklinala. Z drugiej strony, nie ma znaku rownosci miedzy dbaniem o wyglad a tchorzostwem.

0

@Ostry00 Mial byc suchar, wiec Alexandre Pato.

3

@sidzej Graj mi topspinem wysoko na backhand, a potem idz do siatki.

0

@sidzej A jeszcze sie nie zaglebialem - jak wedlug nich wyglada wszechswiat, plentety itd?
ps. tutaj chcialem Ci linkowac, ale znowu sie nie udalo
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7434344#comment-7434401

0

@oyamapl To ogolnie bardzo ciekawe, co chwile ktos tutaj pisze: zawsze mowilem, ze ...
Od miesiecy powtarzam itd. Dodatkowo opinie skrajne rozne, ale kazdy na tej stronie zgadza sie z Tomaszem Cwiakala.

2

@ViscaBarca123 Bylo kilka momentow w historii futbolu, w ktorych ktos z innej plantety zaczal grac w pilke. To byl jeden z nich.

0

@Danger204 A no widzisz, czyli stary tekst piosenki ciagle aktualny "Może w lecie jakiś komar, adidasa sprzedał mi? "

2

Lato, wieczorem kolo 19, 20. NIe ma lepszej dla mnie pory na teniola, pilke czy inny sport - jesli oczywiscie komary pozwola.

2

@MarioVeB! Musze Cie zglosic, jak mozesz tak mowic o o uchodźcach.

0

@mekston Tak, przesadzil.

1

@Boberson Nie wiem czy jeszcze sie tak mowi, ale klej w nodze mial.

2

Sytuacja z Suarezem i gosciem, ktory wbiegl na boicho.
https://streamable.com/947ta

0

@Asturyjczyk wbrew pozorom lepsza letnia woda

5

Retro Games Ltd. udostępniło dziś informację, w której powiadamia o tym, że pełnowymiarowa wersja THEC64 Mini będzie dostępna już 5 grudnia. https://arhn.eu/2019/06/pelnowymiarowe-thec64-mini-bedzie-dostepne-5-grudnia/

/photo/1

0

@BigShaq a jednak ajfony najlepsze i najbardziej intuicyjne

0

@CatalanVeBFCB U niego bylo to 11 czasow, ktore pamieta plus sympatia.

1

@Bartek22
Gostek kierowal sie najbardziej sympatia, a kiedys mowil, ze Alby nie znosi.

0

Ogladalem Footrolla i jego jedenastke Barcy.
Ronaldinho, Ronaldo (R9) i Messi z przodu - az ciary przechodza nad sama mysl. Dodatkowo Xavi, Iniesta, Guardiola, Puyol, Marquez, Abidal, Dani i Valdes
- ale bysmy dziurawili inne druzyny.

0

@barteq o ja pierdziele - hahaha

0

Steve Roach Artifacts, a z niej utwor "Begin where I end" - mozna to roznie interpertowac...



0

@Fawrf Podpowiem: Paraná, Bunga-Bunga, 0:24,

1

Jest i sucharek z Familiady.
Kto robi najlepszego pato-streama?

2

@Grzesior667 Facet jest jak serce, jeśli bije to znaczy, że jest dobrze.

1

Rewelacja i ciekawostka! Dla wszystkich, ktorzy chca poprawic swoje uderzenia. Na tych filmikach slow motion, wycieto rakiety - jeszcze lepiej widac aparat ruchowy.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?