0

@Janiama Ale przyznaj sie, ze nie wiedziales, ze napastnik zyje z podan :)

0

@Janiama Ja bym bral Lapinskiego i Staama.

0

Jakis pan gra temat przewodni w pierwszego Terminatora - co za klasyk.


0

@Janiama Myslisz, ze taki model chlopaka z boiska juz powoli odchodzi do lamusa, czy juz odszedl? Baggio - spal praktycznie z pilka, kto tam jeszcze taki byl, Riquelme?

1

@Toretto Dobry granat, bardziej wpadajacy w jasny niz ciemny, dot tego brazowe, fajne buty - oklepane nie oklepane - babki zawsze sie ogladaja.

0

Mam nadzieję, że Tomasz Ćwiąkała zrobi materiał o CA.

1

@AdrianGajewski2005 Dobry jestes w GeoGuessera?

0

@Gall Mikke, to tez duza osobowosc.

0

@LeoMessi1994 Wszystkiego najlepszego.

0

@qbsonFCBarca No troche tak, ale teraz to juz naprawde dziadzius.

0

@Gall Naprawde z tej wypowiedzi wyciagnales tylko Korwina?
Tak mi sie skojarzyl, bo jest bardzo witalnym czlowiekiem, spi po 3,4 godziny, masa energii.

0

@elmayakos o 23 na Trójce we wtorki -, a na el stacji nawet nie wiem jak często

4

@michal26 Tragedia. Dzieki inter-netom, jeszcze bardziej widac, jak czas nas nie rozpieszcza. Zobacz sobie chociazby fotki, nie wiem - z planu Ojca Chrzestnego, czy grupy Pearl Jam, ktorej czlonkowie jeszcze 25 lat temu to mlode choposzki - a jak wygladaja teraz...NIe mowiac o takich aktorach jak Kirk Douglas, czy Clint Eastwood. Jest nawet taki kanal na YT - how they have changed czy cos takiego - o aktorach.
My zabijamy czas, a on nas i zadne botoksy tego nie zmienia. Nieby kolej rzeczy, ale momentami ta swiadomosc jest mega przygnebiajaca.
Ciekawi mnie na przyklad kiedy Korwin sie sypnie tak na dobre, bo jak na swoj wiek - to sie swietnie trzyma, ale wiadomo, ze ten moment kiedys nadejdzie. Zreszta wiele publicznych osob sie wycofuje, coraz rzadziej mozna je zobaczyc, czasem sie komus ktos przypomni. Z bliskimi moze jest troche inaczej, bo widzimy je kazdego dnia i ten proces jest z nami.
Czyba zabrzmialem troche pesymistycznie.

19

@ViscaBarca123 Moim zdaniem zbyt slaby fizycznie i zbyt maly jak na swoj wiek.

3

@Witekk10 A skad.

1

@FutbolowyJanusz Ludzie zazdroszcze, ze tak se podrozuje ;)

9

I like mapy Googla. Wlasnie sobie pozwiedzalem Porto Alegre. Specyficzne miasto.

7

@Danny Gaucho Nie zostal czasem wybrany najlepszym obcokrajowcem w PL w historii?

11

@Danny Gaucho Super zawodnik, a i tak u nas nie byla to jego najlepsza wersja.

0

Trance Spirits -Steve Roach i Jeffrey Feymann. Niektorzy mowia na ten album - techno - tribal.
To plyta wydana przez jednego z najwiekszych zyjacych elektornicznych muzykow. Krol ambientu, ethno-ambientu, elektroniki. Tutaj nie byl sam (Momodouh Kah i Robert Fripp).
Wydaje plyty bardzo regularnie, mozna powiedziec rok w rok, juz od lat 80tych, praktycznie nie ma wsrod nich slabych pozycji.



2

@Hawajczyk Zawsze gra mi Davida Luiza przypominal, tzn tymi ekscesami.

0

Malo osob zna audcje elektroniczne w Trojce. Jeszcze mniej znane sa te z El-stacji, a bywaja bardzo fajne, jak w przewazajacej czesci ta: Wieczor z ambientem nr 18.
https://www.mixcloud.com/el-stacja/wiecz%C3%B3r-z-ambientem-nr-17-1164-20190615/

El stacja jest z Mogilna.

0

Najgorszy sezon Alvesa u nas? Ten wrzutkowy?

0

"Oceans" - utwor Pearl Jam, ktory zawsze bedzie sie kojarzyl z latem, ale nie tylko. Czy "Ten" - to najlepszy grungowy album? Nie wiem, na pewno jeden z najwazniejszych.


0

@Nigaki A jesli ktos nie lubi zbytnio musicali (no chyba, ze Tanczac w Ciemnosciach albo 200 Moteli ;)), ale lubi biografie muzyczne o Ray Charlasach, Doorsach, Tinach Turner, Charlie Parkerach i innych Emmet Ray-ach, to bedzie mial frajde?

0

@IronSanHybrid pisałem tutaj kiedys o Marcie, która ma więcej bramek w MŚ niż Klose.
Jakis gostek stwierdził, bym usunął post, bo i tak piłką wykonaniu kobiet nikt sie nie interesuje .

0

@zenoowity Hator, hator, hator.
FAjny serial -bardzo lubie tego aktora - ojca Dariusza.

0

@ukaszz Nie dziwi mnie, ze sa ludzie, ktorzy takie cos ogladaja, ale by za to placic, tak samo jak sposorowac patostreamy - grube zdiwienie bierze. Brawa dla organizatorow, wiedza, jak kase trzepac i brawa dla patostreamerow - za zylke do biznesu ;)

1

@mauerinho Juz biore polowe.

2

How I Bang Your Mother with Two and a Half Men.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?