Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kaczkowski w Trojce mowil dzis o tym, ze na "Dworze Karmazynowego Krola" to jedna z najwazniejszych plyt w historii muzyki.
King Crimson zawsze byli jakby o krok do przodu. Tutaj mniej znane (wielu fanow nie zaakceptowalo przemiany zespolu, ktora jest przeciez jego czescia), ale swietne "Satori in Tangier". Zobaczcie Frippa na gitarze i Levina na Chapman sticku.
0
@Kapitan hawk Chetnie obejrze, bo chyba nie znam.
0
@Kapitan hawk Tak, pamietam.
Konsul tez genialny, zreszta kazdy, z tych, ktore wymieniles.
6
Kazde gory maja jakis tam niepowtarzylny klimat. Moze pamietacie Survivormana - tutaj spaceruje po Oregonie - jednym z ladniejszych stanow.
https://pbs.twimg.com/media/D9_yQZ7UYAEc2JR?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/D9_yQZzUYAAOe2_?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/D9_yQZyUEAY1l0k?format=jpg&name=small
https://pbs.twimg.com/media/D9_yQZyUYAA3Fwx?format=jpg&name=900x900
0
@Kapitan hawk Tak, zawsze warto wrocic. Ciekawe swoja droga jakby wygladam amerykonski remake.
3
Pamietacie te rekalmy?
Pepsi (MU, Rivaldo i inni)
Nike - Portugal vs Brazil
NIke - mecz Dobre vs Zlo
0
Ktos pamieta film pt. Prywatne Sledztwo?
0
@nuter27 Nie powiedzialbym, ze to moje zalozenie. jakos ten "glupi" narod nie chcial komunizmu, ale wpakowal sie w socjalizm -etatyzm, redystrybucje pieniadza.
Nie dziwi mnie, ze tak zwani prosci ludzie daja sie zmanipulowac, bardziej obawiam sie tych wyszkolonych inteligentnych na uslugach rzadu.
0
@nuter27 @usztafeusze Pewnie, ze jestes w stanie mnie przegadac, wystarczy byc dobrym w retoryce rzuceic kilka popularnych hasel oraz przykladladow - tak nabiera sie cale spoleczenstwa. Tak nawet komunizm wybronisz. Tylko po co? NIe wiem, jak mlodzi ludzie, w XXI wieku moga byc za PoPisem, no chyba, ze jest kompletny brak idealow i nie wierzym w kompletnie jakakolwiek zmiane.
Tutaj obetniemy, tam przeniesmy, tym dodamy, tamtym zabierzemy - pochwalimy sie PKB - ktore nie ma znaczenia, ale sie pochwalimy.
Rece opadaja, ze inteligentni ludzie sie na to nabieraja. Zal mi was - nie zlosliwie - tylko tak po ludzku zal.
Ale nie zarzucajcie mi, ze moja alternatywa nie ma racji bytu - bo doskonale wiem, ze w tak zakorzenione w mozgach systemy sa chyba tylko 2 drogi wyjscia.
Dzisiaj wklejalem filmik o zapomnianej szkole krakowskiej - Hayek i inni radze obejrzec i poszukac wspolnego mianownika z dzisiejszymi czasami.
Latwo zyc po prostu na kredyt, dlug publiczny tez nie ma przeciez znaczenia -bo go sie nie splaca, jak wielu "ekonomistow" uwaza.
Trudno.
Tutaj link.
0
@nuter27 Jezu ...
0
@usztafeusze słaby tekst :)
0
@nuter27 Super partia, nie. Ceny tez wzrosna :)
0
@usztafeusze Super partia nie?
2
Można szukać pieniędzy? Można.
Składka ZUS dla przedsiębiorców i samozatrudnionych wzrośnie nawet o 10%.
Super zmiana.
4
Zapomniani. Historia krakowskiej szkoły ekonomicznej” to film dokumentalny pokazujący życie polskich przedwojennych wolnorynkowych ekonomistów. Adam Heydel, Ferdynand Zweig i Adam Krzyżanowski proponowali wolny rynek, wolny handel i wolność gospodarczą jako najlepsze narzędzia najskuteczniej pozwalające międzywojennej Polsce budować bogactwo swoich obywateli. Niestety, władze państwowe nie chciały ich słuchać i korzystać z ich rad.
W filmie twórcy pokazują korzenie liberalizmu krakowskiego które wywodzą się z czasów Austro-Węgier i które reprezentował Julian Dunajewski, minister skarbu Austrii, mąż stanu i konserwatywny liberał.
1
Z dedykacja dla nas wszystkich , chłodzić się. Brooklyn Polska.
I can’t stand it, I really can’t stand the heat.
0
W radiu Rockserwis.fm leci wlasnie klasyczny utwor Tangerine Dream - No Man's Land z plyty Hyperborea. Dobry klimat.
http://www.rockserwis.fm/#foo
http://www.rockserwis.pl/
1
Ktos z Was byl wczoraj lub wybiera sie dzis na King Crimson?
0
Golden Life i Titus - Escape (from Poland to Disneyland)
0
@snoopdegie A nie ma juz zasady, kto pierwszy ten lepszy?
2
Daniel sie podzwignal, niech ktos wchodzi na Twittera i wrzuca info od niego tutaj, bo wielu straci grunt pod nogami podczas jego nieobecnosci.
0
Co do Wladyslawa Komendarka mam mieszane uczucia, ale 35 smietnik atomowy wyszedl mu doskonale.
3
@Forza_Juve Ja znam jednego Domenecha, ktory powiedzial pare lat temu, ze Messi sie skonczyl.
0
@DC7 Jesz cos przed tym? Tzn sniadanie jem na kolacje?
0
@kerouac Piszczalka.
2
@kerouac Mem umyslu, czyli plotka, zyje wlasnym zyciem. Lubi karmic i byc karmiona.
0
@fajny_football A to nie jest tekst z Alternatyw 4?
0
@ściah Moze, ze przywrocicie pewnego uzytkownika do zywych?
1
@kerouac A ten, ktorego w kinie ta blondya z Murzynem spalila? "G" ? bo mi sie ownem kojarzy :)
0
Poławiacze sumień , kupcy czasu.