Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na jakich przegladarkach i urzadzeniach testujecie Ramble?
1
@kerouac I nie chce bys konczyl. I to sie nazywa obywatelska postawa. Brawo.
2
@kerouac Mialem to napisac, ale mnie uprzedziles. Tato, PiS chce mi odebrac gimnazjum, zrobmy cos :)
0
Wedlug starej la Ramblii, glownymi kandydatami do wygrania Copa America sa Brazylia, Argentyna i ...Katar. https://strawpoll.com/3sddarw6
9
Te wstawki tutaj z glownej nawet fajne, bo czesto o niej zapominalem.
0
Az lezka sie kreci wspominajac stara la Ramble. Ocean Wspomien, Papa Dance :)
0
@MaTt_BarcaFan no tak
0
Dobra zmiana.
Możliwość komentowania tego postu zostala wyłączona.
2
@IronSanHybrid Trza sie na nowo przedstawiac.
0
@VEB931 A jak myslisz ? Slowo na "i".
1
@Kamiloza91 @Piotr,1985 test - odpo wszystkim
13
W konca liczba cules online sie zgadza. W nocy siedza prawdziwi, reszta to sezonowcy :)
1
@MaTt_BarcaFan #elchapojestslaby
1
Najnowsza El-Trojka.https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2313068,Studio-el-muzyki-21-maja-godz-2308
1
Zaczyna sie....
"Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę".
1
Kiedys inaczej gadales.
0
Dla milosnikow wspinaczki.
O 23.00 w TVP 2 w ramach cyklu “Świat bez fikcji”odbędzie się premiera telewizyjna reportażu “Być kobietą w Himalajach” w reż. Elizy Kubarskiej http://ow.ly/MqfW30oMkai
0
Fakt, to drugie tez rewelacja.
0
Korona Krolow prawie tak dobra jak GoT.
ps. ja widzialem 7 odcinkow i mase spojlerow z fajnymi scenami. NIe ogladam tylko dlatego, bo w kolejce seriale, ktore prawdopodobnie sa bardziej w moim klimacie.
W Polsce sa dobre serial np. Pitbull - klasy, czy Zycie Kamila Kuranta.
0
No i smietanka sie zebrala.
3
Przeciez to jest utwor gdzies na poziomie the Police, klasa swiatowa. Fajny tekst i partia saksu. Obywatel G.C.
0
Przypomnialo mi sie: Papa Dance - Ocean Wspomnien.
0
Aaa to nie znam.
0
A kojarzysz taki zespol, wlasnie nie pamietam nazwy. Fajna nawt muzy i chyba disco polo - na plazy teledysk (czarno bialy?)
0
Masa tego jest, np. "Noca puka ktos" Breakout
ps. caly album pt. Karate jest bardzo dobry, jesli lubisz bluesowe klimaty
0
Zagadke mi dales. To jakis serial, czy po prostu utarte powiedzionko. Barber to meski fryzjer tak - golibroda , goliwas. Kizo to postac czy skrot?
0
Kto to jest Kizo?
pozdr
0
Nie jestem agresywny - agresywnosc 1.
:) spokojnie, to byl zart - nie spinaj.
0
Dlaczego chcesz kupic prezent tylko swojemu bratu?
0
Dla tych z premium to juz tylko kwestia godzin.