1

Na jakich przegladarkach i urzadzeniach testujecie Ramble? 

1

@kerouac I nie chce bys konczyl. I to sie nazywa obywatelska postawa. Brawo.

2

@kerouac Mialem to napisac, ale mnie uprzedziles. Tato, PiS chce mi odebrac gimnazjum, zrobmy cos :)

0

Wedlug starej la Ramblii, glownymi kandydatami do wygrania Copa America sa Brazylia, Argentyna i ...Katar. https://strawpoll.com/3sddarw6

9

Te wstawki tutaj z glownej nawet fajne, bo czesto o niej zapominalem. 

0

Az lezka sie kreci wspominajac stara la Ramble. Ocean Wspomien, Papa Dance :)


0

@MaTt_BarcaFan no tak

0

Dobra zmiana.
Możliwość komentowania tego postu zostala wyłączona.

2

@IronSanHybrid Trza sie na nowo przedstawiac.

0

@VEB931 A jak myslisz ? Slowo na "i".

1

@Kamiloza91 @Piotr,1985 test - odpo wszystkim

13

W konca liczba cules online sie zgadza. W nocy siedza prawdziwi, reszta to sezonowcy :)

1

@MaTt_BarcaFan #elchapojestslaby

1

Zaczyna sie....

"Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę".

1

Kiedys inaczej gadales.

0

Dla milosnikow wspinaczki.
O 23.00 w TVP 2 w ramach cyklu “Świat bez fikcji”odbędzie się premiera telewizyjna reportażu “Być kobietą w Himalajach” w reż. Elizy Kubarskiej http://ow.ly/MqfW30oMkai

0

Fakt, to drugie tez rewelacja.

0

Korona Krolow prawie tak dobra jak GoT.

ps. ja widzialem 7 odcinkow i mase spojlerow z fajnymi scenami. NIe ogladam tylko dlatego, bo w kolejce seriale, ktore prawdopodobnie sa bardziej w moim klimacie.
W Polsce sa dobre serial np. Pitbull - klasy, czy Zycie Kamila Kuranta.

0

No i smietanka sie zebrala.

3

Przeciez to jest utwor gdzies na poziomie the Police, klasa swiatowa. Fajny tekst i partia saksu. Obywatel G.C.

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

0

Przypomnialo mi sie: Papa Dance - Ocean Wspomnien.

0

Aaa to nie znam.

0

A kojarzysz taki zespol, wlasnie nie pamietam nazwy. Fajna nawt muzy i chyba disco polo - na plazy teledysk (czarno bialy?)

0

Masa tego jest, np. "Noca puka ktos" Breakout

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:

ps. caly album pt. Karate jest bardzo dobry, jesli lubisz bluesowe klimaty

0

Zagadke mi dales. To jakis serial, czy po prostu utarte powiedzionko. Barber to meski fryzjer tak - golibroda , goliwas. Kizo to postac czy skrot?

0

Kto to jest Kizo?
pozdr

0

Nie jestem agresywny - agresywnosc 1.

:) spokojnie, to byl zart - nie spinaj.

0

Dlaczego chcesz kupic prezent tylko swojemu bratu?

0

Dla tych z premium to juz tylko kwestia godzin.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?