Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dyktator - tak mowi sie o van Gaalu. On sam opisuje swoje lata w Monachium, jako najtrudniejsze w karierze. "Jest tam wielu bylych zawodnikow, ktorzy chca miec na wszystko wplyw, wtracaja sie do kazdej decyzji. Dwa samce alfa, Uli Hoeneß i ja nie zmieszcza sie w jedna futryne.Mialem alergie na graczy pokroju Ribery czy Luca Toni - mysleli, ze przez swoj status sa uprzywilejowani. Ribery jest uparty i egocentryczny, typowy Francuz. Nie godzilem sie z tym, przeciez Rijkard czy Figo nigdy nie mieli problemu z podporzadkowanie sie koncepcji gry, a byli wielkimi gwiazdami.Wazna jest, by od kazdego wymagac tego samego, niestety w Bayernie nie zawsze to funkcjonowalo."Van Gaal nie zaluje tez tego, iz nie zdazyl pogodzic sie za zycia z Johanem Cruyffem."To przypadek podobny do Hoeneßa, roznice charekteru, po co mam tracic czas na ludzi, ktorzy do mnie nie pasuja".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ktos juz o tym pisal, ale od pewnego czasu istnieje przeswiadczenie, ze Barca jest do ogrania - i niestety w LM mamy tego efekty. Oczywiscie caly czas maja respekt przed nami, ale juz nie taki.
1
@seprion1910 Fargo - mast si
1
@seprion1910 Moze to tylko czesciowa odp. na Twoja pytanie, ale zdecydowanie nie polecam serialu El Chapo (Narcos byl swietny).
0
Fajnie sie czyta takie artykuly, w ktorych jest wola porozumienia, a nie tylko pojscia w zakazy, czy "zmuszania" ludzi to czytania artykulow na glownej, mimo iz niektorzy tam rzadko zagladja. "Posiadanie tak licznego grona aktywnych Użytkowników, którzy śledzą każdą informację nt. klubu i natychmiast publikują ją w formie krótkiej informacji na Rambli, sprawia, że chcemy to połączyć z dotychczasową działalnością serwisu"
Wiele rzeczy powinno tak funkcjonowac, ale realia sa inne.
0
@Kidd Tak o pilke, ale o innych dysciplnach tez chetnie poczytam.
0
@MesQueUnClub_87 Takie zboczenia lubie.Muzyka fajna w Stalkerze?
0
@Kluivert_P Calkiem fajny przyklad.
1
@Odesseiron Ty jak Columbo, w co drugim poscie o zonie.
0
@kerouac No cos czulem, ze masz miete do (wac)panny Godek. :)
0
@krzychu1526 TNT trzeba wlaczyc o 21. STalker troche za wczesnie. Kto tam muze robil?
0
@kerouac Lista nr jeden jakby co. Troche chaosu bedzie gdy wygraja, ale efekt jak na nowej Ramblii. :)
1
@kerouac A te "stufke" masz, bo wtedy to dobry kolega bylem? ;)
0
@SeeleyBooth Zawsze polecam, ale nie mam premium, wiec nie zawsze dziala.
3
Nie mozna polecac wlasnych komentarzy (no chyba ze premiu), ale wlasne odpowiedzi w dyskusji sa zaliczane jako nowe.
0
@KamQiX Mam nadzieje, ze nasi te presje udziwgna, bo z roku na rok jest wieksza.
0
@Esteban_ La Catedral to wiezienie?
0
Zawodnicy, ktorzy Waszym zdaniem graja najlepiej, gdy mecz jest na ostrzu noza, gdy stawka jest duza, glownie chodzi mi o fazy K.O. Moga byc akutalni lub ci, ktorzy skonczyli juz kariery.
0
@KamQiX A City z Pepem?
0
W sumie odpowiedzi sa oczywiste, ale mimo wszystko zapytam kto Waszym zdaniem bedzie mial najwieksze parecie/najwieksza presje by wygrac LM w przyszlym sezonie?
0
@Nano22 @Nano22 A co on w ogole powiedzial o porazce na Anfield? Jakas skrucha, jakas odpowiedzialnosc?
4
@macio_944 A niech bedzie, mnie to nie przeszkadza. I podoba mi sie, ze ten film jest robiony ze srodkow w wiekszosci zebranych z social media. Wbrew pozorom moze sie przczynic do oczysczenia degredngolady panujacej w kosciele.Trzeba dodac tez dwie rzeczy - ludzie, ktorzy tak jada z kosciolem po tym filmie - chca poprawy czy zniczenia tej instytucji?No i druga rzecz - tam jest mowa o bylych agentach SB, ktorzy byli pedofilami, komuna tolerowala ich pedofilie w zamian za donosy - mieli na nich haka.Potem juz tzw. wolna Polska tez to tolerowala. Wszystkie rzady maja udzial w kryciu pedofilow. Korowin chcial lustracji w kosciele, a do niej nie doszlo - bo jak zywsze brano go za dziwaka.
2
Moja znajoma pisze do mnie dzis: ja pierdziele, nie wierze Dortmund kupil Hazarda! Co racja to racja :-)
1
@qbsonFCBarca tez miałem ten tzw muzyczny telefon .
1
Przypomnienie paru fajnych bramek z mijajacego sezonu.https://streamable.com/ar0ei
0
@Dzemik55 No na przyklad.
1
Przypomnijcie jakies stare marki/modele telefonow.Zaczne od Sagem-a, modelu nie pamietam.
1
Ciagle aktywni gracze, grafika z iloscia goli i asyst.https://i.redd.it/uu2t0cx2hpz21.jpg
0
@Arthurio To cos podobnego do urzadzenia, ktore wydaje dziwek "ping"?