2

Tym razem w audycji duzo szkoly berlinskiej w postaci Tangerine Dream i utworow z filmu "Cena Strachu". http://tiny.cc/hgt46y

0

@Cochise Musze sprecyzowac - piszac Twin Peaks odnosilem sie tylko do tych starych odcinkow z karlem czy Pienkowa Dama, bo nowe jeszcze na mnie czekaja.@Chakalaka niech sie wypowie.

0

@Odesseiron Gdy zobaczysz stwory nazywane Grendlers to zmienisz zdanie :)

1

@Chakalaka Nasze zbiory sie troche pokrywaja, a troche nie. Fargo - cudo, tak samo jak Twin Peaks i BB, Glina tez swietny.

0

@Cochise Krul Corwin.

0

@Chakalaka A Twoje top 3?

1

0

@Odesseiron @sebasek99 Na pewno znasz pierwowzor Lost czyli Ziemia 2. Jest taka strona internetowa, ktora pokazuje wszystkie zbieznosci.- nawet aktorzy jak Terry O'Quinn "John Locke" i Clancy Brown znany z Highlandera.Ziemia 2 jest specyficzna, nie wiem nawet czy ja polecic. Mnie sie bardzo podobal, szczegolnie ze wzgledu na klimat, ale jest tam pare mega irytujacych momentow i postaci oraz trzeba wziac poprawke, ze to rok 94

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chakalaka BB tak totalnie czy tylko troche Cie zawiodl?

0

@DaPi Ja robie duzo bledow, szkoda, ze ich nie poprawia, naprawde :)

0

@4cesc4 Cochise tez nie byl zachwycony. Serial nie byl odkrywczy, ale ten pierwszy sezon bardzo dobry moim zdaniem. Cos na poziomie Narcosa.

1

Na ktorych serialach sie zawiedliscie, ktorych NIE polecacie?

4

Kaka chcialby wrocic do pilki noznej jako dyrektor sportowy Milanu.

2

Dobra brameczka w J.League.https://streamable.com/w137w

1

@sidzej Pewnie poprawia @Robertinho . Glowny post jest zolty, ale w dyskusji faktycznie nie ma.

0

@Odesseiron Na SLD?      Ja po prostu mam alergie na fanatyzm i haselka. Kiedys pisales, ze masz osobiste powody, bede sie staral tego trzymac.

3

@BarcaInfo Pokrecone to wszystko. To moze niech nie graja, skoro im nie zalezy. Mogli od razu na kolanach przepraszac kibicow, za niesportowe zachowanie w drugiej polownie na Anfield, ale PK to fajny tytul i trzeba sie cieszyc, nikt przeciez nie umarl.Trzeba umiec przegrywac i cieszyc sie z kadzej wygranej.

0

Popierasz, tylko nie wiesz dlaczego . A wcześniej kogo popierales? 

0

@Odesseiron POpierasz stary układ, czego się spodziewałeś ? 

0

@tbas Deża Vu. 

0

Czy Chapeau Bas przejdzie do PSG?

0

@Janiama  Ciekawe porownanie, ale moze troche na wyrost. Orlik to orlik, a profesjonalna pilka to juz jednak troche cos innego. Valverde cale zycie ma do czynienia z pilka i to od kuchni na tej stronie Ty najbardziej wiesz o czym mowa.  Na pewno juz wyostrzony wzrok na pewne sprawy, ale oczywiscie nie chroni go to przed popelnianiem bledow. Nawet krytykowany Malcom czy Boteng - musi jakis poziom sportowy proponowac, pytanie czy wpasuje sie mentalnie i czy wkomponuje sie w zespol. 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@BarcaInfo I co ten mecz ma zmienic? Jesli sie waha, to najlepsza decyzja bylaby dymisja. #nieJestemjegoHejterem

0

@GenerałXavi A ta karta calkiem z lewej? ;) Nie bede pytal. ;)

17

1

@Kuczek To napisac, ze jest dobry, to juz moge? To wtedy mi nie zarzucis tego "kim ja jestem"?Moim zdaniem duzo slabszy do Narcosa - moim zdaniem powtarzam. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?