Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tym razem w audycji duzo szkoly berlinskiej w postaci Tangerine Dream i utworow z filmu "Cena Strachu". http://tiny.cc/hgt46y
0
@Cochise Musze sprecyzowac - piszac Twin Peaks odnosilem sie tylko do tych starych odcinkow z karlem czy Pienkowa Dama, bo nowe jeszcze na mnie czekaja.@Chakalaka niech sie wypowie.
0
@Odesseiron Gdy zobaczysz stwory nazywane Grendlers to zmienisz zdanie :)
1
@Chakalaka Nasze zbiory sie troche pokrywaja, a troche nie. Fargo - cudo, tak samo jak Twin Peaks i BB, Glina tez swietny.
0
@Cochise Krul Corwin.
0
@Chakalaka A Twoje top 3?
1
@sebasek99 @Odesseiron, @Cochise nawet te stronke znalazlem http://robjones.us/2006/04/23/lost-a-remake-of-earth-2/
0
@Odesseiron @sebasek99 Na pewno znasz pierwowzor Lost czyli Ziemia 2. Jest taka strona internetowa, ktora pokazuje wszystkie zbieznosci.- nawet aktorzy jak Terry O'Quinn "John Locke" i Clancy Brown znany z Highlandera.Ziemia 2 jest specyficzna, nie wiem nawet czy ja polecic. Mnie sie bardzo podobal, szczegolnie ze wzgledu na klimat, ale jest tam pare mega irytujacych momentow i postaci oraz trzeba wziac poprawke, ze to rok 94
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Chakalaka BB tak totalnie czy tylko troche Cie zawiodl?
7
Jedenastka sezonu w Bundes. https://images.performgroup.com/di/library/GOAL/ff/39/gfx-bundeliga-team-of-the-season_v3s8fi9rh05t1e8dgruxl75ax.jpg?t=-739843102&quality=60&w=1600
0
@DaPi Ja robie duzo bledow, szkoda, ze ich nie poprawia, naprawde :)
0
@4cesc4 Cochise tez nie byl zachwycony. Serial nie byl odkrywczy, ale ten pierwszy sezon bardzo dobry moim zdaniem. Cos na poziomie Narcosa.
1
Na ktorych serialach sie zawiedliscie, ktorych NIE polecacie?
4
Kaka chcialby wrocic do pilki noznej jako dyrektor sportowy Milanu.
2
Dobra brameczka w J.League.https://streamable.com/w137w
1
@sidzej Pewnie poprawia @Robertinho . Glowny post jest zolty, ale w dyskusji faktycznie nie ma.
0
@Odesseiron Na SLD? Ja po prostu mam alergie na fanatyzm i haselka. Kiedys pisales, ze masz osobiste powody, bede sie staral tego trzymac.
3
@BarcaInfo Pokrecone to wszystko. To moze niech nie graja, skoro im nie zalezy. Mogli od razu na kolanach przepraszac kibicow, za niesportowe zachowanie w drugiej polownie na Anfield, ale PK to fajny tytul i trzeba sie cieszyc, nikt przeciez nie umarl.Trzeba umiec przegrywac i cieszyc sie z kadzej wygranej.
0
Popierasz, tylko nie wiesz dlaczego . A wcześniej kogo popierales?
0
@Odesseiron POpierasz stary układ, czego się spodziewałeś ?
0
@tbas Deża Vu.
0
Czy Chapeau Bas przejdzie do PSG?
0
@Janiama Ciekawe porownanie, ale moze troche na wyrost. Orlik to orlik, a profesjonalna pilka to juz jednak troche cos innego. Valverde cale zycie ma do czynienia z pilka i to od kuchni na tej stronie Ty najbardziej wiesz o czym mowa. Na pewno juz wyostrzony wzrok na pewne sprawy, ale oczywiscie nie chroni go to przed popelnianiem bledow. Nawet krytykowany Malcom czy Boteng - musi jakis poziom sportowy proponowac, pytanie czy wpasuje sie mentalnie i czy wkomponuje sie w zespol.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@TiBull1999 Trener ARG w tym momencie.https://tenor.com/view/nervous-sign-of-the-cross-praying-hoping-nico-santos-gif-10946409
8
@BarcaInfo I co ten mecz ma zmienic? Jesli sie waha, to najlepsza decyzja bylaby dymisja. #nieJestemjegoHejterem
0
@GenerałXavi A ta karta calkiem z lewej? ;) Nie bede pytal. ;)
17
Z dystansem. Katolik. https://pbs.twimg.com/media/D7K0FICXkAAOBLD?format=jpg&name=900x900
1
@Kuczek To napisac, ze jest dobry, to juz moge? To wtedy mi nie zarzucis tego "kim ja jestem"?Moim zdaniem duzo slabszy do Narcosa - moim zdaniem powtarzam. :)