Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chillerka.
Drone Zone Long Form Sunday continues with long-form tracks from: Robert Rich, A Lily, SAVO, Disturbed Earth, William Basinski, 2350 Braodway
https://somafm.com/player/#/now-playing/dronezone
0
@TheNekro94 @barcelonaLM edytowalem, ale czuje, ze zostaniecie przy swoich stanowiskach ;)
0
Potencjalni trenerzy Barcy, ktorzy mieli swiente notowania na LR?
Zaczne od: Sampaoli.
7
Kiedys to byly cliffhangery "la decision".
0
@Jordi10 ale konkret
1
Mata jeszcze 6 minut.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Cochise Rozpiska lepsza niz u Bielsy. Sam?
1
@masa11 jakies takie powiedziene bylo "bilka jest okragla, a....."
1
@student97r a co sie wtedy zacznie?
0
brawo .
1
@damianex10 Klamiecie wszyscy jak z nut ;)
2
@Mario96w wcale nie :)
Ja Robertsona polubilem za Live Long and Prosper.
10
Pozdrawiam ekipe snookera z LR. Narobiliscie mi smaka na te dyscypline, fajnie sie z Wami ogladalo, macie duze pojecie o tym sporcie, szanuje.
W polfinalach czulem prawdziwe emocje.
Ronnie to oczywiscie magnes, zobaczymy czy do konca sie wciagne, czy glownie jego beda ogladal, a moze i zagram kiedys, chociaz zaczne najpierw od bilek i technicznych podstaw.
pozdro dla @Hiacynk @Chakalaka @Slazmi @Jordi10 @Bykunn @Mario96w@damianex10 O kims zapomnialem?
1
@student97r za malo snookera ogladam (to znaczy moj pierwszy turniej) by glebiej sie wypowiedziec, ale robi pozytywne wrazenie i chyba nie do konca serio ta czesc jego wypowiedzi.
0
@Hiacynk i bylem tego swiadkiem - 1 raz w zyciu :)
1
Przeczytałem.
@Hiacynk
2
Reakcja Vidala
0
@Hiacynk za pol h?
7
@Danny Gaucho wystarczylo dac naszym oceny 2, a ichnim oceny 8.
2
Dziewczece glosy spiewaja hymny klubow ligi dunskiej.
@kerouac @norbi77
0
@Cochise Ceny ;)
0
Ja traktujecie przedmeczowa wypowiedz Vidala? "Bayern nie gra z zespołem z Bundesligi, tylko z najlepszą drużyną na świecie"
Skad pomysl na takie zdanie?
0
@viscaelbarca12 tak, wiem, ze nawiazywles do 8-2. Mnie chyba 7-0 bardziej boli, bo sie nie spodziewalem. teraz juz troche przyzwyczajony jestem. :)
11
@viscaelbarca12 Bo bylo i jest nadal.
1
Mauricio Isla przechodzi do Flamengo.
0
Ciekawe trybuny w meczu Cruz Azul
---
Dorlan Pabon - ladnie ulozyl stope.
https://streamable.com/hdvisd
1
@Hiacynk to co? Avatary z czarna przepaska?
3
@Danny Gaucho Dlatego zarzadzaja UE, razem z Francja zreszta ;)
@kerouac to zdanie ciagle aktualne :)
1
@Kurkmen @Slazmi Messi milczy, bo raz - nie ma osobowosci typowego kapitana, dwa - gdyby kolejny raz zaczal mowic frazesami w stylu - musimy sie zmienic, intensywnosc itd, to moim zdaniem tez by to dobrze nie wygladalo.
Czas na kawe na lawe (1050), czas na to by poznac jego mysli, ale wtedy moze byc naprawde zimny prycznic dla wielu. Sam dla siebie musi tez byc krytyczny.
Przeprosic tez powinien.
Bo to nie byl poziom LM, mozna przegrac , nawet wysoko, ale po walce - no chyba , ze mentalnie i jakosciowo Bayern to mistrzowie, a my amatorka.