0

@Slazmi Bayern nas kopal i gdzie wtedy byles? ;)

0

@cules100pro a Sampaoli?

3

0

@Tekeruto zalezy jak czesto drukujesz, co itd. Jesli rzadko to laser.

0

2

@Hiacynk czwarta chyba raczej tez.

0

@damianex10 dzialo sie

0

ale kiksy w koncowce

0

@marcin000019 kiedy?

1

Nie wiedzailem, ze sponsor przeznaczy kase na hospicjum przy pewnej liczbie breakow 100 (80??)

0

@Janiama co dokladnie?
@klaudiusz_blau hehe

1

@Janiama W dwumeczu pewnie by wygrali. Jeden mecz inna psycha, latwiej o pojedyncze bledy najslabszego ogniwa.

0

Jeden mecz, trzeba miec psyche.

11

Obojetnie jak to sie skonczy, to jednak wszystkie druzyny oprocz Barcy graly w pilke i walczyly.

0

Sterling amator - tak sie nie odychla :D

1

brawo VAR !

2

Kibice Barcy w tej chwili - wszyscy jestesmy skautami.

0

@badej60 no i wykrakales.

3

Niby odwaznie, ale i tak dosyc ogolnie. Ciekawe czy potrzeba glebokich zmian byla tez przed tym felernym meczem.

0

@badej60 Lyon skoncyz jak Atalanta?

0

@robsesh przeciez ja tego nie kwestionuje. To juz inny temat.

4

@Mula Maldini .

0

@robsesh Nie oceniam go po tym meczu. Po prostu dla mnie sredni, w sumie Paulinho i Vidal tez. Tamtez inny Vidal rowiniez, Yerry Mina i cala masa tego typu zawodnikow.
Byc moze w innym zespole sprawdzi sie lepiej. Bardziej mi chodzilo o czas, ile mozna czekac.

5

podanie zewnetrzna Rudego.
https://streamable.com/10wvns

panowie od snooker @Hiacynk @Chakalaka @Jordi10@Slazmi jaka tu byla rotajca, gdzie uderzyl bilke :)

3

ale pilka de Bruyne!

3

@Ratamahatta zbyt przecietny na Barce (na obecna w sam raz ;)), jasne momenty, ale rowniez wiele podstawowych technicznych bledow oraz bledow w ustawieniu. Za wielu mielsimy zawodnikow z hashtagiem "moze w koncu odpali"

1

@D10SLEO
#rytmMeczowy

10

Neymar by tego nie trafil.

0

Brawo Lyon! oby uznali

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?