Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Slazmi Bayern nas kopal i gdzie wtedy byles? ;)
0
@cules100pro a Sampaoli?
3
Wyniki ankiety LM.
https://strawpoll.com/zkj1uahyx/r
0
@Tekeruto zalezy jak czesto drukujesz, co itd. Jesli rzadko to laser.
0
Potrzebny tekst.
https://pbs.twimg.com/media/EfaFF61U0AASDrM?format=jpg&name=medium
2
@Hiacynk czwarta chyba raczej tez.
0
@damianex10 dzialo sie
0
ale kiksy w koncowce
0
@marcin000019 kiedy?
1
Nie wiedzailem, ze sponsor przeznaczy kase na hospicjum przy pewnej liczbie breakow 100 (80??)
0
@Janiama co dokladnie?
@klaudiusz_blau hehe
1
@Janiama W dwumeczu pewnie by wygrali. Jeden mecz inna psycha, latwiej o pojedyncze bledy najslabszego ogniwa.
0
Jeden mecz, trzeba miec psyche.
11
Obojetnie jak to sie skonczy, to jednak wszystkie druzyny oprocz Barcy graly w pilke i walczyly.
0
Sterling amator - tak sie nie odychla :D
1
brawo VAR !
2
Kibice Barcy w tej chwili - wszyscy jestesmy skautami.
0
@badej60 no i wykrakales.
3
Niby odwaznie, ale i tak dosyc ogolnie. Ciekawe czy potrzeba glebokich zmian byla tez przed tym felernym meczem.
0
@badej60 Lyon skoncyz jak Atalanta?
0
@robsesh przeciez ja tego nie kwestionuje. To juz inny temat.
4
@Mula Maldini .
0
@robsesh Nie oceniam go po tym meczu. Po prostu dla mnie sredni, w sumie Paulinho i Vidal tez. Tamtez inny Vidal rowiniez, Yerry Mina i cala masa tego typu zawodnikow.
Byc moze w innym zespole sprawdzi sie lepiej. Bardziej mi chodzilo o czas, ile mozna czekac.
5
podanie zewnetrzna Rudego.
https://streamable.com/10wvns
panowie od snooker @Hiacynk @Chakalaka @Jordi10@Slazmi jaka tu byla rotajca, gdzie uderzyl bilke :)
3
ale pilka de Bruyne!
3
@Ratamahatta zbyt przecietny na Barce (na obecna w sam raz ;)), jasne momenty, ale rowniez wiele podstawowych technicznych bledow oraz bledow w ustawieniu. Za wielu mielsimy zawodnikow z hashtagiem "moze w koncu odpali"
1
@D10SLEO
#rytmMeczowy
10
Neymar by tego nie trafil.
0
Brawo Lyon! oby uznali
0
@pawelfcb2010 :( .