Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
2
@BarcaInfo Dobra zmiana.
0
@macio_944 team Monica Belucci.
2
„Kumam“ - podziwiam Leo, musimy mu zapewnić najlepsze warunki do gry. Ma moje całkowite wsparcie
0
Pochettino nie wybrany
1
@VamosRakieta o Co Kuman
1
@FilipeX @Zoker @Striker @Ghotti @JimMorrisonFCB @koziar podzielam wasze zdanie w 100 procentach.
0
Podniosla muza do tej calej sytuacji, chociaz w zasadzie muyzka z Benny Hilal bardziej by pasowala.
Sì. Mi chiamano Bartek.
#laBoheme
2
@Chakalaka planowanie niemal jak w u szachisty. Fajny tez ten topspin Selbiego - banan jak u Nadala.
2
@Chakalaka McGill to serio planowal?
@Hiacynk a to nawet pamietam, jak Polacy komentowali, ze baliby sie nie trzymac przyrzadu.
4
@Slazmi @Hiacynk @student97r linki panowie, linki.
1
@Hiacynk swietna argentynska szkola.
2
@osa91 Dla mnie jako laika - polfinal, z Selbym wywolam najwieksze emocje. Stosunkowo pozno wszedlem w temat.
0
@foczkyyyhg a ktora to minuta, bo nie chce mi sie calego ogladac.
2
Zatrudniajac trenera czy sprowadzajac nowych zawodnikow zawsze istnieje duzy element ryzyka. Nigdy nie ma gwarancji nawet w przypadku bardzo utytulowanych marek, ze bedziemy mieli przelozenie jeden do jednego w jakosci.
Coach musi miec wolna reke, musi miec wizje, posluch szatni oraz zawodnikow, ktorzy potrafia i chca przelozyc jego styl na boisku. Klopp wymienil duza czesc skladu w Lpoolu, zanim jego maszynka zaczela funkcjonowac, a Flick byl swientym asystenem Löwa, znajacym rynek niemiecki i filozofie ich gry od podszewki.
Chemia - to jest najwazniejsze, ale nielatwe i nie dane na wiecznosc.
0
@Misanthrope to jest dobra mina. Swietna rola.
0
Ktory ostatni sklad Barcy (liczac od najnowszych) wygralby z Bayernem Flicka?
3
@Rewolucja123 Hajto tez przybyl z niedalekiej przyszlosci - slowami "pamietam jak kupowali Messiego za miliony" zdradzil, ze Messi opusci Barce, nie powiedzial tylko , w ktorym kierunku.
1
@Hiacynk Jimmy White uwaza, że ciągle jest najlepszy na przyrządach, tak się droczy ?
3
@kerouac Irokeza masz? U mnie podobnie, ale emocje mniejsze, jesli chodzi o walke w sporcie, to nie odpuszczam (ale fair), nawet gdy logicznei rzecz ujmujac . jest to juz bez sensu, dlatego nie rozumiem zawodowcow, ktorzy przestaja walczyc - nie rozumiem ,bo mam tylko swoja perspektywe.
Mi byloby mega wstyd, gdybym nie gryzl trawy do konca.
1
@kerouac a co do lojalnosci, to zawsze to fajnie wyglada, ale w wielkich klubach raczej nie ma sentymentow jest kasa i jakis tam powiew romantyzmu. Male kluby, to co innego.
1
@kerouac widzales tego tweeta z Vidalem?
2
@kerouac @Lamora polecam do takich bayerowskich (04) klimatow obecny utwor na https://somafm.com/player/#/now-playing/dronezone
2
@kerouac Tak, taka rola mu nie pasuje, on jednynie moze przekazac wole walki mowa ciala - pamietam jak raz chyba ustawil Dembele, cos mu podpowiadal. Chociaz z drugiej strony mocno eksploduje podczas legendarnych bramek.
Psycholgia to niezwykle wazny aspekt, dlatego po porazka z Lpoolem to juz byl ostatni sygnal alarmowy.
Ciekawi mnie tez co mysleli zawodnicy podczas meczu z Bayernem - czy to bylo cos w rodzaju "Turwa, ale oni sa dobrzy, ale szybkie byki i kocury".
Mam wraznenie, ze Messi jest sfrustowany poziomem pilkarskim niektorych kolegow.
Wracajac do charyzmy, to czesto jest ona ekspresyjna, ale zdarzaja sie wyjakti i bez slow przekazujesz kolegdze energie, rozkaz - walczymy, nie odpuszczamy.
trzeba przyznac, ze Neymar ma wole walki, ciagna to PSG do konca. W meczu przeciwko PSG, tez przeciez gral pierwsze skyrzpce.
0
@kamilo0066 no nie, liczylem, ze Ty polecisz.
Co bylo ciekawgo w ksiazce Croucha, angielski humor?
3
@kerouac Messi ma konkret ego, przypuszczam, ze wiekszosc swietnych zawodnikow i do tego z rodzina na karku (zona) oraz bedacych po 30 go ma. Leo musi sam sie w piers uderzyc i czuc sie czescia zespolu, a nie byc obok lub nad nim. Tylko, ze latwiej to mowic niz zrobic. Juz samo stwierdziene, ze musi przyjsc trener z jajami, ktorego wizje gry i warsztat Messi w pelni zakceptuje, temu przeczy.
Ja bym nie chcial by odchodzil, ale koniec z oltarzykiem.
0
@kamilo0066 a czytales cos Gazzy?
0
@Lamora ale czy on lata do Tajlandii i lubi masaz?
0
@Encore cos mu uswiadomiles. Co jest z M. Schumacherem, cos wiadomo?
0
@Encore to old to rock and roll to young to die.