Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JimMorrisonFCB jakis Dream Team normalnie. I Sony Ericsson. :)
9
Lazio
https://pbs.twimg.com/media/EepynBzWkAA5qB-?format=jpg&name=medium
0
@JimMorrisonFCB tez dobrze brzmi.
16
Masakra co jest w tym maseczkach.
https://x.com/i/status/1291428047636312065
#NieNosze :-)
1
@JimMorrisonFCB @damianex10 u mnie czasem klasyk po treningu - tunczyk z puszki, ryz, kapary no i kiedys majonez a terz chrzan lub musztarda. Czasem kapka ostrego sosu a czasem np. jakas rzodkiew ostra czy cos.
0
@damianex10 albo kapary.
1
@MesQueUnClub_87 o panie, to jest rewelacja. Fajnie tez krociutko sie smazy. Do tego cytrynka
0
Mr.Tom?
https://pbs.twimg.com/media/EepxnzCWsAALSoD?format=jpg&name=small
#SheffieldWednesday
2
@Encore racja, racja.
1
@Hushovt wielgus klasyk
2
graliscie juz w to?
#pickleball
@JimMorrisonFCB
1
@Chakalaka moja ulubiona postac. Ktos mial tu nawt taki awatar.
1
@MichalZZZ chociazby dla tych paru sekund warto to ogladac. No SPOJLER detected
0
@Encore a Ty co wczoraj w ogole wybrales?
0
@Chakalaka a trzeci z nieoczekiwanym powrotem :D
2
@kerouac nie badz taki, napisza SPOJLER.
tak, scena z Carillo jest niesamowita. W sumie to taki moj osobisty baromert filmowo - muzyzcny - jak czesto wracam do tekstow, pojednyczych scen, odkrywajac coraz to wiecej detali.
Przez te filtr nie przebrnal na przyklad serial Peaky Blinders, ktory jest dobry, ale nie powalil mnie na kolana, bo do niego nie wracam (no moze za wyjakiem scen z Samem Nealem).
Natomiast do np. BB wracam bardzo czesto przypominjac sobie pojedyncze sceny czy ujecia.
ja dam glowe, ze The Wire to serial dla Ciebie, chociaz akurat przy @MichalZZZ sie pomylilem, bo odpuscil.
0
@kerouac a wlasnie. Za The Wire sie zabierales?
2
@kerouac what? Fargo juz 4 razy widzialem.
1
@kerouac ja juz tyle razy na ten tamat pisalem, wiec tylko teraz zapytam.
Ulubiona scena z Narcosa i dlaczego?
1
@DLFCB wiem, wiem ;)
2
@damianex10 mistrzostwo swiata im wyszlo, oczywiscie jeszcze lepiej sie oglada, gdy zna sie historie, jak do tego doszlo.
0
@DLFCB za co ma tego bana?
4
Trzeci dzien przypominania wybitnych scen z Breaking Bad i BCS.
Tym razem chyba najgrubszy SPOJLER.
Scena epicka, mowi sie o jednym z najwiekszym cliffhangerow wsrod seriali.
Co sprawia, ze jest wybitna? Na pewno , fakt, ze Walter jest zly, ale tego co za chwile sie wydarzy, nie chce, nie przewidzial takiego rozwoju wydarzen - jednak nie ma juz wyjscia, akcja nabiera tempa, napiecie rosnie, spojrzenie w lusterko i widzi przeznaczenir, widzi to co nieuniknione. Probuje zapobiec miota sie i wije, a Jesse patrzy przerazony.
Hank i Gomy stoja nie podejrzewajc, co za chwile sie stanie.
Scena do obejrzenia wylacznie na sluchwakach, bo jak zauwazyl jeden z widzow nastepuje niesamowite przejscie (octave drop w 0:11), ktora podkresla nam to, co dzieje sie na ekrapie.
Mozna ogladac bez konca, za kazdym razem majac ciarki na ciele, bo muzyka jest genialna.
tylko 2 minuty - Walt, Jesse, Gomy, Hank oraz.....
0
@mr_robot nie ogladalem wlasnie
3
@SHIBA zabaw sie w mythbusters
1
Alexis ;) .
i tak go lubie
2
Patrick Vieira czy Yaya Toure?
@Hiacynk
0
@damianex10 to nie fejk.
0
Fake?
https://pbs.twimg.com/media/Eery5NyWkAIiAnV?format=jpg&name=small
0
@lucas/catalan mi sie bardzo podoba, oporocz tych sztucznych piersi.