0

@don'T.R.I.P.e polecam w kinie, chociaz na dobrym tv tez sie da.

2

Steven Wilson (Porcupine Tree) - "nie kazdego dnia spotykasz swoich muzycznych bohaterow wszechczasow. Kilka chwil temu spotkalem w Finlandii pana Richarda D. Jamesa aka Aphex Twin (AFX Blue Calx Bradley Strider Caustic Window GAK Q-Chastic Phonic Boy on Dope Polygon Window Power-Pill Soit-P. P. The Dice Man The Tuss).
Kazdy kto mnie zna, wie ile to dla mnie znaczy.
Bardzo mily facet"

http://tiny.cc/khumsz

2

@PrinceDamon dasz rade, zobacz co oni po tych czekoladkach wyprawiali.

@Chakalaka tam jest ukryte przeslanie, dla mnie oryginal to juz gleboki David Lynch. Piekny, momentami beztroski, ale bardzo niepokojacy i tajmniczy utwor.

2

Psychoza w fabryce czekolady.
Pure Imagination
oryginal


Primus

0

@don'T.R.I.P.e w kinie widzial?

niesamowity moment w sciezce dzwiekowej


1

@SHIBA Vogoni moim zdaniem.

3

23

Ronaldinho i Puyol.


1

@Hiacynk mega kontrola pilki i balans ciala. Taki zidanowski.

2

@mr_robot aaa czyli Cement to nie literowka, sprytnie.
A Messi ze sznurkeim wokol ramion czy Gnarby?

0

@MichalZZZ jeden z najlepszych meczow w historii MS.

6

Leniuch, imprezowicz, bawidamek. Nie lubil trenowac, nie lubil bramkarzy, nie lubil niczego. W jego mniemaniu, jest najlepszy w historii. @kerouac


---
Zapomniana dycha???
@Hiacynk


4

Wasze ulubione gwiazdy Seria A (z tego obrazka)?
https://pbs.twimg.com/media/Ee50ScoXkAAHMfv?format=jpg&name=900x900

3

@SHIBA przepiekny letni wieczor, z dobrym zarciem i muzyka.

0

@barteq to patelnia typowo od gaz. Wtedy najlepsze efekty. Nie wiem, czy to jeszcze maja w asortymencie.

1

Klasyk klasykow.

We are the music makers
And we are the dreamers of the dreams


1

A Ronnie co ma taka slabosc do Azjatow?

2

@Chakalaka no wlasnie podejrzanie to wszystko brzmi. To znaczy zbyt znaja sie na fachu by byc tylko komentatorami.

1

Kim sa kometujacy snookera? Sami cos graja?

0

@barteq o dziwo ona jest z Ikea. Czyscze sola i od razu przeciram by lekko oliwa sie pokryla i tak zostawiam. Mam juz pare lat, jest dosc ciezka ale nieduza, wiec poreczna i rdzy nie mam.
Bez porwonania do teflonu - jesli chodzi np. o steki. Bo jajek to nie polecam na nie robic, tutaj znowu teflon gora.

4

Antrykot z patelni zeliwnej, z maslem "czostkowym", pieprzem, sola gruboziarnista i cytryna.

Oddes lubi to.

0

@kubix05 a ten miedzy Lomnickiem a Klosowskim to kto?

4

"pamiętam jak kupowali Messiego za miliony"

Od wczoraj trochę śmieszy

1

@kerouac ogólnie bardzo sympatyczny gość

1

1

@Hiacynk momentami magiczny zawodnik

1

@Nano22 super wybór , jedno z moich ulubionych naczynek no i fajnie bo dość duże jak na Palo Santo.

0

@Coutinho007 lepszy bylby mimo wszystko tryb Eko.
https://i.imgur.com/9n8Vl.jpg

0

@Mario96w a co w takim razie z Galácticos ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?