Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kim Milton Nielsen
1
@Mario96w a pamitasz czy opuscilismy nasza galaktyke?
@Hiacynk robie skrina.
1
Ktos wrocil z przyszlosci, jakie wyniki?
Atalanta - PSG
Lipsk - Atletico
Barcelona - Bayern
City - Lyon
1
@AV0CAD0 @Lopezz80 nie wiem dlaczego, ale ta okladla skojarzyla mi sie z tym
https://rovimusic.rovicorp.com/image.jpg?c=ZY4xl5FPBPsBoGrj_anoQQSijaXJlYnq0St31qpAJWo=&f=5
9
@Hiacynk to juz za moment, to juz za chwile. Ale tydzien sie zapowiada.
1
@student97r Smurf Pracus!
2
Dawac tych "Bawarian".
3
Gattuso za pare lat.
https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/884094945338254716/7DDC43C3034C5E96859A5FEFCD60245F0DF484CC/
0
Insignie w slupek
1
Wyciagnie? ??
0
ale go pociagnal tym koponiakeim, jak kon
2
mega asysta .
0
Suarez ;) .
4
Takie soboty lubie. Tenis, pilka, dzialeczka i ochlodzenie, grill, a tera Barca. Zyc nie umierac.
2
Co prawda w czerwcu, ale minelo wlasnei 25 lat od
Army Of Me 3:54
Hyper-Ballad 5:21
The Modern Things 4:10
It's Oh So Quiet 3:38
Enjoy 3:57
You've Been Flirting Again 2:29
Isobel 5:47
Possibly Maybe 5:06
I Miss You 4:03
Cover Me 2:06
Headphones 5:40
3
@Misanthrope widziano go o zachodzie slonca, zmierzajacego w kierunku:
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/5sSKqyv1jNWvZiFei4n5UrmxE_nLfh-MZcYSHO-jvigRfAvgogFeS3tq6HlIIhGbotvEQDE4jsZIKbxzAZDwyia9aDgo04Yb5unYvRzLQockQ17Q7Jg3
1
Pamietacie "spiewajacego" Georga Clooneya i Johna Turturro?
3
@Stopa fenomenalny album
moj faworyt to
Charade
Exp. in terror
@JimMorrisonFCB Vaya u mnie rzadko gosci, ale utwor fajny.
7
Ponadczasowy utwor, jeden z ich najlepszych. "Evidence" Faith no More.
2
@Katalończyk 99 mialem kiedys problemy z zasypianiem, wlaczalem wtedy audio Dziekana..
2
@Katalończyk 99 jakby przymuleni czy cos.
2
@Limaker w Stanach maja w jednym sloiku powidla i maslo orzechowe. Firma chyba Jif, ale nie pamietam.
4
@Limaker ogolnie pyszne.
0
@Hiacynk bam .
1
@Maniek9444 mam tak samo. Ogolnie Krystian ma ukryte talenty komika.
1
@koksik2700 Oezil i Suarez najlepsze.
0
@badej60 ja tylko widze Das Boot.
3
Tym razem BCS SPOJLER.
humor Mike-a, nerd z Hummerem i dwoch penerow, czyli Trevor vs Mike, czyli rozmowa o prace.
#betterCallSaul
#theWalkingDead
0
@PrinceDamon no widzisz.
0
@PrinceDamon ale i tak szok, co?