0

@Lopezz80 @Hiacynk niezle ekipa.
A gosc na prawo od Trezegueta?

0

@Pietkinho wszystko mozna - skojarzenie to skojarzenie.

0

Jakies utwory kojarzace sie Wam z upalem?
Mam dwa
krotszy


i troche dluzszy:

1

@Hushovt bardzo ciekawe

1

@kerouac haha no tak, teksty mial niesamowite.
Czesto wracam do tej sceny. Az ciezko pomyslec, ze to "tylko" serial



moje ulubione charaktery to mr Wrench i mr Numbers, ale w sumie cala obsada swietne, a przemiana Nigarda bardzo dobrze pokazana i zagrana.

0

@Hushovt ciagle czekam. Czy juz bylo?

0

@Chakalaka ja nie wiem.

2

@kerouac No i to mi sie bardzo podoba. Malvo genialny, co?
"Did you know the human eye can see more shades of green than any other color?
"
Dla mnie 3 wyjatkowe sezony. Nie wiem w sumie, ktory najlepszy. Chyba pierwszy, ale 2 i 3 niewiele mu ustepuja.

1

0

@kerouac chyba nie ogladalem niczego takiego. Podrzuc jak mozesz jakies tytuly.

0

2

@Slazmi dziwne bledy R.S. Dekoncentracja?

1

@SeeleyBooth przerasta mnie to pytanie.

2

@SeeleyBooth bo to jest adresat domyslny, czyli Michael Jordan.

1

@mr_robot Sergi ogolnie swietny, ale juz wtedy chyba wiekowy. Bonano, Rchemback, Christanval - raczej niewypaly, Reiziger sredniak.

4

08/08/2001
Wisła Kraków 3-4 FC Barcelona
Pater 22', 32', Frankowski 38'
Rivaldo 31' (P), 34', 73', Kluivert 56'

https://pbs.twimg.com/media/EU7zHM_XQAE4XDR.jpg

Sarnat (GK), Szymkowiak, Zajac, Baszczyński, Kosowski, Głowacki, Moskal, Pater, Żurawski, Frankowski, Moskalewicz
Lawka
Czerwiec, Zajac, Sunday

Bonano (GK), Patrik Andersson, Xavi Hernández, Kluivert, Rivaldo, Overmars, Sergi Barjuán, Rochemback, Christanval, Gabri, Luis Enrique
Lawka:
Reiziger, Cocu, Trashorras

1

Clint Eastwood (Hogan) na temat malzenstwa.



#MulySiostrySary

3

1

O'Sullivan wygalda troche jak aktor, mimika tez.

2

@Hiacynk no wlasnie widze, tez zapowiadajacy smiesznie o Williamsie sie wypowiedzial.

4

He is actually still quite good ;)

#snooker

2

@Hiacynk Jesli nie dostane potem jakiegos duzego rachunku, to chetnie oznaczaj.



kiedy w ogole graja?

36

2

@Hiacynk ja sie kompletnie nie znam, ale fajnie mi sie to ogalda - rowniez dzieki ziomalom z LR oraz dzieki dobrym komentatorom.
Mam nadzieje, ze wygra Sullivan, bo ma fajny humor i przyjemnie sie go oglada. Bylbym pewenie za Jimmy White, bo kiedys w gierke o tym tytule gralem, ale go juz chyba nie ma.

0

@BarcaInfo a juz sie wykaraskal po tym urazie i co to w ogole bylo?

2

@damian.09 wow - ale fota !

6

Ślonski łobiod - Pulp Fiction po śląsku


1

@Chakalaka Lubie ten wyspiarski humor i chyba w sumie tymi usmieszkami sie zdradzil. Maja czesto dystans i fajnie.

6

Nie znam Ronniego zbyt dobrze, ale robi se jaja czy tak na serio?


50

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?