Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
5
https://pbs.twimg.com/media/Ec_b9vlXYAkzmUi?format=jpg&name=medium
Manaty karaibskie karmione w Homosassa Springs Wildlife State Park na Florydzie.
Za: Matt Devitt
0
@TheNekro94 to musisz oznaczy...
@AmigoBlancos @Amigo_Blanco
2
@TheNekro94 Dzieki za ciary, stary!
ps. u mnie ciary jeszcze gdy Hank na kiblu siedzi (brzmi dziwnie wiem) oraz gdy Walt widzi cos w lusterku samochodu - pewnie sie domyslasz kogo..
4
@SHIBA Giovanni czy Sonny Anderson?
4
@VamosRakieta co tam?
0
@boixos1944 zdecydowanie. Dodam jeszcze Josh Brolin.
0
A najbardziej jankeska morda wsrod aktorow?
0
@SelloutCrowd sadzilem, ze parodia Tango i Cash.
2
Maicon vs Milito https://pbs.twimg.com/media/Ec-2jJKXsAETYqe?format=jpg&name=large
Baptista vs Heinze i Masche. Z tylu Roman.
https://pbs.twimg.com/media/Ec-2kPKXYAEERqu?format=jpg&name=4096x4096
0
@mikiiki Sztanga i cash? Jakas parodia?
4
Bramka dla Milanu.
https://streamja.com/l2nWd
1
Sroda, dzien loda.
https://pbs.twimg.com/media/Ec-kgYrWoAAp8Rr?format=jpg&name=medium
0
@Pablo481 wybiórczo słucham . Bathory lubię
1
@kerouac RoRoRo
Roman, Romario , Ronaldinho
1
@TheNekro94 are you The danger?
4
@TheNekro94 dyskryminacja białych
0
@Arkon opcja może dla Ciebie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8699038#comment-8699038
1
@Odesseiron Lato Lesnych Ludzi.
0
@MichalZZZ
Alicja K.
https://i.pinimg.com/originals/1e/03/a6/1e03a6017c8127d9060a88324ed28213.jpg
0
@MichalZZZ zdjecie obok kandydatki obowiazkowe.
2
@Hushovt Nebraska - Polak strzela broniac michy z rosolem.
3
Xavi to troche metafora nowej sily politycznej w Polsce.
1
@Hushovt a to muisz sie do Czech przeprowadzic oni cos tam z bronia ostatnio majdrowali.
0
@Joey mnie tam sie podoba
0
@Hushovt mamy socjalizm, musisz sie dzielic, to znaczy redystrybuowac rosol.
1
@Hushovt i po co to piszesz, zara na chacie bedziesz mial @Odesseiron a
1
@Joey czostkowe chyba :)
tu https://64.media.tumblr.com/b1d56783452e3aa75eb61c0cabc1e8d0/tumblr_nvvg9lpTkS1tztfuvo1_500.jpg
0
@Joey Innymi slowy: pizza na bogato.
4
@Joey Smacz. A co na tej pizzy?