0

@MichalZZZ Slepniesz od Synow Anarchii?
@VamosRakieta

0

"Wierze w zbiegi okolicznosci, zdarzaja sie one kazdego dnia, ale nie ufam zbiegom okolicznosci"
Garak.

0

@Tekeruto chyba tak.

26

0

@tadzik447 no i szkoda, ze taki swietny film niczego nie zmienil.

0

@Gall nie wiem... na liscie warzyw to mam w komorcee :) , ale avocado juz jako owoc
@AV0CAD0
a orzeszki ziemnie to juz straczki

1

Po angielsku mniej zwraca sie uwage na naiwnosc (niech bedzie lekkosc) tego tekstu. Piosenka swietna.



W lecie, kiedy jest gorąco,
Możesz wyciągnąć się i dotknąć nieba
Kiedy jest ładna pogoda
Weź kobiety, jeśli lubisz
Napij się, przejedz się
Idź i zobacz, co możesz znaleźć

Jeśliś bogacz, do baru ją weź
Jeśliś biedny, zrób co chcesz
Pędź wzdłuż pasów
Kółko zrób albo wróć na A5*
Kiedy słońce zachodzi
Możesz to zrobić, zrobić dobrze na postoju

Nie jesteśmy źli, nie jesteśmy chamscy, nie jesteśmy podli
Kochamy każdego, ale robimy co nam się podoba
Kiedy jest ładna pogoda
Idziemy na ryby lub popływać w morzu
Zawsze jesteśmy szczęśliwi
Życie jest, by żyć, yeah, to nasza filozofia

Śpiewaj razem z nami dee dee dee dee dee
Da da da da da, yeah, jesteśmy szczęśliwi
Da da da dee da doo dee da dee da dee da da,
Da da da da da, dee da da dee da da.

0

@AV0CAD0 zdecydowanie

0

@Joey milo mi .

0

@Moriarty znajomy w kinie byl, polowa ludzi wyszla, ale on tez mowil, ze film niesamowity.

1

@Striker a 26? .

6

6-2 kojarzy sie z 2-6.

1

Ale na Trojce klimaty...
W poszukiwaniu Hadesu.


0

Emmanuel Adebayor czy Nwankwo Kanu?

0

@marcin000019 Ousmane masz tu konto??

2

Studio EL na zywo
http://player.polskieradio.pl/-3

grupa z Walbrzycha - nie uslyszalem nazwy, ale fajnie grali. A teraz klasyka czyli Tangerine Dream - uwertura do krola Edypa

0

@Joey ale teraz sie wstydze.

0

@JimMorrisonFCB o kurde... dobrze, ze nic sie nie stalo.
Jaka marka?

10

@sawyer00 no niby tak, ale jesli powiedzmy, ze Jarek by zachorowal, a tygdonik NIE zrobilby sobie z tego jaja, to beka bylaby dosc ostra, przynajmniej dla niektorych.

https://pbs.twimg.com/media/EcuLLYpWkAAp_jF?format=jpg&name=900x900

2

Vivaldi w tle i masakracja naszej Barcy.


0

@Encore pomidor, seler naciowy

1

@Encore ze jeszcze nikt nie napisal: zakazany..

1

@Janiama Jestem za wolnoscia slowa, lubie czarny humor, ale pewne rzeczy po prostu nie smiesza i wolnosc slowa ich nie usprawiedliwa, bo sa niesmaczne.

Nie smialem sie rowniez z Djokovica czy prezydenta Brazylii, ktorzy zlapali "korone".

2

@Encore arbuz, jaPko i banan.

0

Meskie granie.
KC - the deception of the thrush.


0

@Mario96w a jak najchetniej jesz, z czym itd?

3

0

@sawyer00 haha, no w sumie.

1

@Hiacynk hehe tak. Z Janckerem sie mylil.

0

Najlepszy i najgorszy ser, ktory jedliscie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?