Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Danny Gaucho @Misanthrope ale, ze Clive Owen zgodzil sie z nimi zagrac...
1
Kto zna ten film?
https://pbs.twimg.com/media/Ec3sqKAXYAAItWW?format=jpg&name=medium
@Hiacynk
0
@elmayakos 2x prime minister.
2
@boixos1944 jest mega. Pat chyba komponowal?
0
@Janiama jakie rozdawnictwo, jakie rozdawnictwo - jak kolega @Kettger pisal - jest to wspolny koszt jaki musi poniesc nowoczesna cywilizacja.
ps. pozyczysz tysiaka (pewnie nie oddam, a lodowka sie psuje, wiesz - koniecznosc)?
0
@FCbarca750 i to jest poprawna odowiedz :)
4
@Janiama Racja. Mozna tu pisac i pisac, ale po co pisac, skoro mozna sluchac. Mordowal muzycznie w bialych rekawiczkach. Szkoda, ze go nie ma.
https://i.pinimg.com/originals/aa/ee/d3/aaeed360883f2997fde2b6f14f6e1409.jpg
3
@Misanthrope Higuaín - Kalisz.
22
Komisja Europejska postanowiła wybudować bramę w trzecie tysiąclecie, jako symbol coraz ściślejszych więzi łączących państwa członkowskie.
Wyłoniono podkomisję do przeprowadzenia przetargu, ogłoszono przetarg.
Do wykonania bramy zgłosiło się trzech oferentów: Turek, Niemiec i Polak.
Pierwszy ofertę przedstawił Turek: brama solidna, projekt kompletny, koszt: 6.000 euro.
Drugi był Niemiec: projekt w zasadzie nie odbiegał od projektu Turka, podobne wykonanie, cena wyniosła 10.000 euro.
Komisja pyta:
- Czemu aż 10.000?
- Solidny niemiecki projekt, solidne niemieckie materiały, solidne niemieckie wykonanie, a to kosztuje.
Ostatni był Polak, który przedstawił projekt bardzo podobny do obu poprzednich, ale cena wynosiła 56.000 euro.
Członkowie komisji przetargowej o mało nie spadli z krzeseł, a po chwili pytają:
- Skąd wzięła się taka wielka kwota.
- 25.000 euro dla mnie, 25.000 dla Szanownej Komisji za trud włożony w przeprowadzenie przetargu i skuteczne jego rozstrzygnięcie, a 6.000 dla Turka, bo przecież ktoś te bramę musi postawić.
1
Podajcie nazwisko polityka i jego odpowiednik wsrod pilkarzy.
0
@13th https://cdn.collider.com/wp-content/uploads/2016/12/dawn-of-the-planet-of-the-apes-koba.jpg
1
@Gibbon_FCB i ten zapach Bentleya w nozdrzach...
@kerouac
1
Antysystemowcy!
https://pbs.twimg.com/media/Ec1sQ0tWkAA9_pe?format=jpg&name=small
0
@NeroTFP kto wie.
2
@Hiacynk ale przylutowal
2
@Mazi nienawistni obludnicy :)
Zreszta podobnie jest z cytatem, ktory dopiero wszedl na salony podczas rzadow PiS
"demokracja konczy sie wtedy..." itd
6
Eto'o, Suker, Carlos w Realu.
https://pbs.twimg.com/media/Ec0l392WAAcQPjR?format=jpg&name=small
2
@Hushovt Tataaaa, a Marcin powiedzial - jak można chcieć żyć w ustroju, w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma dwa głosy, a profesor na uniwersytecie ma jeden.
Wszyscy sie oburzyli na te slowa, ale gdy wygral kandydat PiS, to zaczeli to zdanie powtarzac.
4
Musk, Cook. Zarobki CEOs.
https://gallery.dpcdn.pl/imgc/News/98026/g_-_608x405_2.0_-_x013657bf-2704-45d4-b9ce-b7ad9aea4341.png
4
https://pbs.twimg.com/media/Ec4_KNxX0AE1JRr?format=jpg&name=small
Puchar Davisa, Strefa Europejska, II runda, mecz Polska-Brazylia; polski tenisista Władysław Skonecki. Warszawa, 15 maja 1959 r.
0
Luka Modric czy Thiago Alcantara?
0
@IronSanHybrid no nie wiem, nie wiem. Lista dluga.
0
@mekston alko juz u mnie za mocno weszlo
0
Girona vel Granada ale kąsać
0
@BarcaInfo dobra akcja.
1
ale sie zakotlowalo
0
@IronSanHybrid O wampirach to malo akurat widzialem, ale w sumie te pozycje byly bardzo dobre ; Wywiad z wampirem; Bram Stoker's Dracula oraz wybitny The Addiction z Christopherem Walkenem.
0
@elmayakos no czesto :)
@Pressinho magiczne. Podanie takze
0
@Irmscher10 jeszcze nie widzialem
0
@Barwindg chyba tylko 2 razy to widzialem, ale spoko bylo.
@Hushovt tez nie kojarze dobrych seriali fantasy, ale moze byly (oczywsicie oporocz GOT, o ktorej pisze SonBarca)
@IronSanHybrid o wampirach to jest?
@Arkon ja to na zarcie bym do Maurica, potem do baru Hollinga na piwko, a na koncu z Chrisem, Edem i Joelem jakas rozkimna przy ognisku obok przyczepy Chrisa nad jeziorkiem - koniecznie z muzyka.
@tadzik447 to musisz miec psyche Daryla albo Szeptaczy np. Bety :) (kiedy final?)