6

@NeroTFP powiem tak : PiS cieszył się po chichu z podnianki Kidawa - Trzaskowski

0

@LuisSalvano ludzie w samochodzie w bestie potrafią się zamienić , a co dopiero w necie.

Myślałem , że przed ślubem jesteście.
Gratulacje i wszystkiego dobrego w takim razie. Plan na dzieciaki jest czy tekst owarty?

1

@Danny Gaucho ten jaki szeryf ;)

0

@LuisSalvano racja

0

@LuisSalvano A to wybacz. To nawet nie kwestia interpretacji. Po prostu nie zauwazylem literkii "l" widzialem tylko "y" zdarza sie po ciemku o 2:30.
No ale juz masz odpowiedz, gdybys to mi Ty kiedys zarzucil , ze gwiazdorze :)

Jesli chce Cie sie szukac, to znajdziesz, bo nie ukrywal tego komentarza. Pisalismy dzis przez moment i sie wygadal.
Nie prosil mnie o promowanie, ale tez nie zabronil, skoro bylo to ogolnie widoczne. Wydaje mi sie w wszyscy tu za jego pania kciuki trzymaja.

0

@LuisSalvano Informacja o porodzie jest ogolnie dostepna na forum. Nie jest do wiadomosc prywatna.
No moze byc, ze gwiazdorze, jesli Ci to pasuje. Kazdy wpisujacy tu posty jest chyba atencjuszem, bo dla samego siebie chyba nikt nie wpisuje.
Chcialem wporwadzic atmosfere: zycie toczy sie dalej mimo "wyborow" i naprawde sie mocno ucieszylem.
Mam nadzieje, ze juz niedlugo sam wam to powie.

2

@LuisSalvano serio nie moj. Niedlugo sie dowiecie, mam kurcze wielka nadziej, ze wszytko pojdzie super, bo to swietny uzytkownik. No nawet jesli by nie byl swietny to i tak w takich przypadkach trzyma sie kciuki.

0

@PrinceDamon pychota.

20

Wybory wyborami, ale trzymajcie kciuki za nowego Cule, ktory idzie na swiat. Cule zacnego uzytkownika.

nie napisze kto, bo pewnie sam sie pochwali.

1

@Chaoss Dobij mnie tak, dobij. Rozwiales szanse Zoltka. dzieki.

1

@MarioVeB! mnie stac na cos wiecej niz sarkazm. Np. dzis rano sam zrobilem racuchy. I co teraz powiesz?

4

Komentarz usunięty

2

Jestem wyborca planktonu, przypomne o planktonie.

Osoby, które poparły w I turze Żółtka, w większości (68,4 proc.) skierowali swoje głosy również na Trzaskowskiego. Z kolei 67,4 proc. sympatyków Jakubiaka wybrało Dudę.

Zdecydowaną przewagę (86,8 proc.) wśród wyborców Tanajno uzyskał urzędujący prezydent Warszawy. Podobnie było w przypadku osób popierających w I turze Witkowskiego. Na Trzaskowskiego w niedzielę zagłosowało 89 proc z nich.

78,3 proc. wyborców Piotrowskiego wskazało w II turze na Andrzeja Dudę.

#meneloveWRoc

0

@Coutinho007 to co, partia Bartka na naszej scenie politycznej?

5

@SHIBA ? to na pewno do mnie?

1

Podobno Duda wpisal w google : firmy przeprowadzkowe.
Cos sie ruszylo.

2

@Shapiro @Chakalaka nie wiem, czemu akurat Michalkiewicz w oglole podjat temat molestowania, troche bez sensu . W kazdym razie u Jaruzelskiej wyjasnia to troche.
Moim zdaniem to bardzo ciekawa, aczkolwiek kontrowersyjna osobowosc, jezyk ciety, ale czesto trafny, podobnie zreszta do Urbana. Lubi zartowac, ale trzeba znac kontekst, bo inaczej wychodzi bardzo rubasznie.
Rozumiem natomiast osobiste animozje.

4

@SHIBA taki mam niedzdecydowany charakter.

1

Ciekawe ilu jest ludzi, ktorzy deklarowali glosowanie na jednego, a w rzeczywistosci wybrali drugiego kandydata. Na przykald pod naciskiem / presja w pracy nabijali sie z Dudy, ale w ciszy lokalu glosowali jednak na niego.

0

@macio_944 pewnie, ze lepiej

0

Podobno wyniki z LR maja przesadzic...

https://strawpoll.com/99afowj23

3

@Encore to zalezy od tego, na kogo by glosowali.

0

@Europejczyk1980 gostek na Polsacie - ekspert , late "pul"

0

@Katalonbar "nawet widzowie nie wiedza o czym mowisz"

1

@Khajio .niezle

1

@Khajio jestes z okolic?

0

@NeroTFP A jak oceniasz kampanie dla obu kandydatow na LR?

2

@MarioVeB! To co myslisz, ze mu jednak zaszkodziles?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?