Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdybyscie mogli znalezc sie przez jeden dzien w swiecie jakiegos serialu, to ktory serial by to byl i dlaczego?
1
@VanBest np. w aplikacji Twitterrific jesli klikniesz na video to wyskoczy Tobie wiele opcji, min. SAVE.
Pewnei w oficjalnej apce jest podobnie.
0
@Hushovt wszystkie
1
@Chaoss w sumie o garnitur i krawat mi chodzi
1
@VamosRakieta czapki mu trzeba.
4
Zidane to jak taki typowy konduktor wyglada.
6
Dobra, nie mam pytan!
1
@Hiacynk mialy cos w sobie. Parma miala tez swietne.
3
Ale duet od Danona!
https://pbs.twimg.com/media/Ec0K5l0XsAEZOV7?format=jpg&name=900x900
@Hiacynk
0
@Slazmi potrafil fruwac, to fakt. Syn go przegoni?
2
---------------
7
List, a w zasadzie proba polityczngo handlu, Stacha do Rafala.
https://pbs.twimg.com/media/Eczw-ZtWAAYHq75?format=png&name=large
5
@Janiama Dobra juz sie nie wymiguj od kacika Muzyka laczy La Ramble.
0
@Hushovt dobra, to chociaz w klingonskim.
5
Puma plowa.
https://pbs.twimg.com/media/Eczhz78WsAo4Nve?format=jpg&name=900x900
1
@Hushovt tylko w jego jezyku prosimy ;)
2
@Nano22 niby zwykle bolo, ale gosc to tak fajnie robi. Wyglada jak scena z the Sopranos.
1
@Chwytliwy Przede wszystkim wiesz, co jest w srodku.
4
@VamosRakieta kumpel mi mowil, ze 500 juz pyknelo. RAM nie wyrabia.
2
Wybory wygrane, wybory przegrane, ale wszyscy i tak w tym gunwie siedzimy.
A moglo byc tak pieknie - wszyscy glosuja na Stacha Zoltka, pierwsza tura i pozamiatane. ;)
0
@Nano22 widziales tez przepis, ktory niedawno wstawialem?
0
@Joey a tak tak
0
@dominik127pl moze @IronSanHybrid wie.
2
Eric Djemba-Djemba
#ManU
#Vodafone
21
Pewnego wieczora szedłem do domu i zauważyłem, że pewien zdesperowany mężczyzna stoi na krawędzi mostu, i wygląda, jakby próbował skoczyć. Krzyknąłem do niego, żeby poczekał i podbiegłem spytać co się stało.
"To przez ten kraj" - lamentował - "Popada w ruinę i nic nie mogę z tym zrobić. Ostatnie wybory przesądziły wszystko. Nie chcę dalej żyć na tej planecie".
"Hej, głowa do góry!" - powiedziałem - "Siedzimy w tym razem. Powiedz mi, jesteś konserwatystą czy libertarianinem?"
"Libertarianinem" - odpowiedział.
"Świetnie! - powiedziałem - "Widzisz, nie jesteś sam! Jesteś wolnorynkowym libertarianinem czy socjalistycznym?"
"Wolnorynkowym" - powiedział
"Ja też! Paleolibertarianinem czy pedolibertarianinem?" - spytałem
"Paleolibertarianem" - odpowiedział
"To tak jak ja!" - powiedziałem - "Monetaryści czy austriacy?"
"Austriacy"
"Zupełnie tak jak ja. Hayek czy Rothbard?"
"Rothbard" - odpowiedział
"Ja tak samo. Jesteś konsekwencjalistycznym czy deontologicznym libertarianinem?" - spytałem
"Konsekwencjalistycznym"
I wtedy powiedziałem: "Giń, lewackie ścierwo!" i zepchnąłem go z mostu.
@Stoiczkow @kerouac @ProMILs @Nano22 @patry295
2
@SHIBA a dobra juz tu jestes ;)
0
@LuisSalvano To zycze Wam by te plany sie spelnily. Slub udany?
3
@JimMorrisonFCB Brawo chlopie! Bardzo mnie to ucieszylo.
@SHIBA @LuisSalvano @Chakalaka
0
Miala 71 lat. Zmarla Judy Dyble z Fairport Convention.
https://i.pinimg.com/originals/11/fd/df/11fddfdda8b843014e2ca8c109cfce69.jpg
Fairport Convention jest uznawany za pierwszy brytyjski zespół folkrockowy.
Notka dla fanow King Crimson: byla krotka z Giles, Giles i Fripp
1
juz ktos to wstawil
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8691096#comment-8691096