0

Gdybyscie mogli znalezc sie przez jeden dzien w swiecie jakiegos serialu, to ktory serial by to byl i dlaczego?

1

@VanBest np. w aplikacji Twitterrific jesli klikniesz na video to wyskoczy Tobie wiele opcji, min. SAVE.
Pewnei w oficjalnej apce jest podobnie.

0

@Hushovt wszystkie

1

@Chaoss w sumie o garnitur i krawat mi chodzi

1

@VamosRakieta czapki mu trzeba.

4

Zidane to jak taki typowy konduktor wyglada.

6

Dobra, nie mam pytan!


1

@Hiacynk mialy cos w sobie. Parma miala tez swietne.

0

@Slazmi potrafil fruwac, to fakt. Syn go przegoni?

2


---------------

7

List, a w zasadzie proba polityczngo handlu, Stacha do Rafala.
https://pbs.twimg.com/media/Eczw-ZtWAAYHq75?format=png&name=large

5

@Janiama Dobra juz sie nie wymiguj od kacika Muzyka laczy La Ramble.

0

@Hushovt dobra, to chociaz w klingonskim.

1

@Hushovt tylko w jego jezyku prosimy ;)

2

@Nano22 niby zwykle bolo, ale gosc to tak fajnie robi. Wyglada jak scena z the Sopranos.


1

@Chwytliwy Przede wszystkim wiesz, co jest w srodku.

4

@VamosRakieta kumpel mi mowil, ze 500 juz pyknelo. RAM nie wyrabia.

2

Wybory wygrane, wybory przegrane, ale wszyscy i tak w tym gunwie siedzimy.
A moglo byc tak pieknie - wszyscy glosuja na Stacha Zoltka, pierwsza tura i pozamiatane. ;)

0

@Nano22 widziales tez przepis, ktory niedawno wstawialem?

0

@Joey a tak tak

0

2

Eric Djemba-Djemba



#ManU
#Vodafone

21

Pewnego wieczora szedłem do domu i zauważyłem, że pewien zdesperowany mężczyzna stoi na krawędzi mostu, i wygląda, jakby próbował skoczyć. Krzyknąłem do niego, żeby poczekał i podbiegłem spytać co się stało.

"To przez ten kraj" - lamentował - "Popada w ruinę i nic nie mogę z tym zrobić. Ostatnie wybory przesądziły wszystko. Nie chcę dalej żyć na tej planecie".
"Hej, głowa do góry!" - powiedziałem - "Siedzimy w tym razem. Powiedz mi, jesteś konserwatystą czy libertarianinem?"
"Libertarianinem" - odpowiedział.
"Świetnie! - powiedziałem - "Widzisz, nie jesteś sam! Jesteś wolnorynkowym libertarianinem czy socjalistycznym?"
"Wolnorynkowym" - powiedział
"Ja też! Paleolibertarianinem czy pedolibertarianinem?" - spytałem
"Paleolibertarianem" - odpowiedział
"To tak jak ja!" - powiedziałem - "Monetaryści czy austriacy?"
"Austriacy"
"Zupełnie tak jak ja. Hayek czy Rothbard?"
"Rothbard" - odpowiedział
"Ja tak samo. Jesteś konsekwencjalistycznym czy deontologicznym libertarianinem?" - spytałem
"Konsekwencjalistycznym"

I wtedy powiedziałem: "Giń, lewackie ścierwo!" i zepchnąłem go z mostu.

@Stoiczkow @kerouac @ProMILs @Nano22 @patry295

2

@SHIBA a dobra juz tu jestes ;)

0

@LuisSalvano To zycze Wam by te plany sie spelnily. Slub udany?

3

@JimMorrisonFCB Brawo chlopie! Bardzo mnie to ucieszylo.
@SHIBA @LuisSalvano @Chakalaka

0

Miala 71 lat. Zmarla Judy Dyble z Fairport Convention.




https://i.pinimg.com/originals/11/fd/df/11fddfdda8b843014e2ca8c109cfce69.jpg

Fairport Convention jest uznawany za pierwszy brytyjski zespół folkrockowy.
Notka dla fanow King Crimson: byla krotka z Giles, Giles i Fripp

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?