4

Linia Zycia, Malibu Road 2000, Upadek, Batman Forever, Batman i Robin, Anatomia Strachu, House of Cards.
Odszedl Joel Schumacher

1

1

Stachu i Kaziu sie wspinaja.
niesamowice to wyglada.


7

Nasi sasiedzi Czesi, dzis byla o nich mowa, bardzo ich lubimy. Maja poczucie humoru. Czysto pythonowskie. Tu okladka popularnego magazynu z tytulem:

"Kiedy uklękniemy przed wszystkimi złoczyńcami, którzy jakoby chcieli poprawić sytuację?”
https://pbs.twimg.com/media/EbG_zosWAAAuy4l?format=jpg&name=medium

20

@FafitFCB Menadżer Barcy: Druzyna blisko rozładowania
Zostało 10%

8

0

0

1

@Arkon "Senatorowie Republiki Czeskiej zainicjowali nowelizację ustawy konstytucyjnej Karta Podstawowych Praw i Wolności. Zmiana ustawy konstytucyjnej ma polegać na wprowadzeniu prawa do obrony siebie i życia innej osoby za pomocą broni, w szczególności broni palnej."

ZSRR ateistyczny?

33

Co kraj, to obyczaj.

Austria, Czechy, Portugalia, Rumunia, Niemcy, obniżają VAT.
Polska: podatek od smartfonów, cukru, bon turystyczny.

1

"Uwielbiam zapach aborcji i kary smierci na La Rambli o poranku"

#wrocilyWwielkimStylu
#czasApokalipsy

1

Mam w sumie podobne zdanie. Raczej sie nie powinno, ale jednak to dla zabawy robimy. Przenosimy w czasie Messiego lub Maradone, wyobrazamy sobie jakby sobie poradzili w innej epoce. Innym ciekawym zjawiskiem jest to, ze jednak za tych najlepszych uwaza sie graczy ofensywnych, a inne formacje pozostaja w cieniu. W pilce trzeba strzelac bramki, ale pozostaje ona gra zespolowa.

6

@NeroTFP wczoraj wstawialo to juz kilka osob. Trzaskowski to nie moja kreskowka, ale akcja mi sie podobala. Dobrze wypadl. Odparcie ataku i w luzackim stylu przejscie do kontry przy jednoczesnym obnazeniu przeciwnika. Dobra szkola.

1

@Kapitan hawk przypomniałeś książke i film

0

@Kamilos84 I prawidło

1

@Kamilos84 kiedyś wstawiales, bardzo fajne (a może to był ktoś inny )

1

@tristan87 Peaceowiec, wiedzialem.

0

@tristan87 nie lubisz peace?

0

@tristan87 nie przyjmiesz uchodzcy z Notatnika gburze jeden? ;)

0

@NeroTFP #LaczyNasNienawisc.

4

@Chakalaka Trzaskowski kompletnie nie moja kreskowa, ale dobrze tu wypadl. Sparowal oraz od razu przeszedl do kontrataku w luzackim stylu. Dobra szkola.
Zabawnie to wyszlo.

1

@Kamiloza91 wdupi, Setien przeciez powiedzial.

1

Dla tych, ktorzy tez w kiblu byli. bramka Sociedad.
https://streamable.com/hg8mph

0

Janusz tak pieknie uderzyl, a bramka nie uznana.

0

@Kokokokok @MichVeB @Xavyol @Borry chyba naprawde ten sam mecz ogladacie

0

dopiero wlaczylem, jak Ødegaard?

0

Kto lepiej mowi w jez. hiszpanskim?
Bale czy Trzaskowski?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?