1

@Chwytliwy a Goldberga kojarzysz oraz Big Showa?

0

@El dominatore Analiza jest po to by w ciemno nie kupowac,
W takim przypadku musisz znalezc biegaczy o podobnych parametrach do Twoich , ktorzy polecaja dany model. Moi znajomi wszyscy za lzejsi.

0

@Chwytliwy ale Ty zlosliwy i ironiczny ;)

0

@SeeleyBooth no wlasnie to jak w tenisie - pronacja i supinacja.
trzeba po prostu swoj model znalezc.

0

@El dominatore Tak jest jeszcze kilka marek, ktore tez robia bardzo dobre buty:
wymienione przez Ciebie salomony, new balance, hoka, under armour ... wszystko zalezy od Twojej stopy. Jesli maja byc to buty drogie, to musisz isc na analize, bo szkoda kasy ryzykowac.

0

@SeeleyBooth no jeszcze mozna dodac tych bezimiennych botaterow, ktorzy rozdawali linki do meczow na priv.
@El dominatore musiz nas teraz pochwalic z @SeeleyBooth

3

@SeeleyBooth zauwazyles, ze kadzy Ciebie wymienia?
ja dodam @zawsze_barca i jego cykl dla wstydliwych

1

@BarcaInfo i nawet faze wrzutek w pyry mu wybaczylismy

0

@El dominatore To Tobie powtarzam - to jest opinia osob biegajacych rowniez w pol i maratonach - bo kiedys mialem podobny dylemat do Ciebie:
Asics
Brooks
Nike
Mizuno
Saucony
Musisz dopasowac buty do ksztaltu nogi i podloza oraz km tzn wybrac nie tylko marke, ale i konkretny model.
Mi np. nike nie pasowaly, ale brooksy weszy idalnie i po kilku bigach zandych odciksow i tym podobynch.

24

@BarcaInfo Alves teskni za Messim, a my za Alvesem.

0

@SeeleyBooth bezglutenowym

@Misanthrope tak, oni juz tu sa.... tej sily juz nie powstrzymacie...

0

@El dominatore Brooks - nie biegam, ale wielu znajomych poleca. Ja mam je na spacery itp. i sa swietne. Poprobowac i tak musisz.

1

@kerouac ja maslo lubie w sumie chyba tak samo jak Korwin i Francuzi (sekret kuchni z tego kraj? maslo, maslo, maslo)
ale jakos zanieczyszcz mi smak kwaskowych powidel.

@Chakalaka - a pamitasz taka bardzo sztywna marmolade w plastikowym opakowaniu?

2

@kerouac oddaj fartucha ;)

1

Dylematy pierwszego swiata. Bulka z marmolada / dzemem/ powidlami - z malslem czy bez?

0

@kkbarca ciekawe jak dlugo Bieszczady wytrzmymaj. Slyszalem, ze maja modernizowac Chatke Puchatka.

2

@SeeleyBooth ale Ty masz znajomych ;)

2

często używany instrument w kompilacjach Canarinhos.


@Danny Gaucho

0

Nie lubiłem zbytnio meczów w sobotę o 16, ale dziś bym obejrzał .

0

@Eto'o9 R10 No jak nie - ten od butów ;)

0

@DaPi Pontiac Aztek

0

@DaPi 25 tysiecy dziennie umiera.

1

@kerouac pamietam, ze kiedys polecales. Zapomnialem o tym, albo moze Timberland mnie odstraszyl.

0

0

@Kompletny ;) .

1

@Misiu1986 o niego chodzilo

0

@Misiu1986 Google?


0

Kto to byl Flonaldo?

1

@Avada Kedavra tak, KOC tez byl niezly. szczgolnie Kuchnia pelna niespodzianek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?