Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy a Goldberga kojarzysz oraz Big Showa?
0
@El dominatore Analiza jest po to by w ciemno nie kupowac,
W takim przypadku musisz znalezc biegaczy o podobnych parametrach do Twoich , ktorzy polecaja dany model. Moi znajomi wszyscy za lzejsi.
0
@Chwytliwy ale Ty zlosliwy i ironiczny ;)
0
@SeeleyBooth no wlasnie to jak w tenisie - pronacja i supinacja.
trzeba po prostu swoj model znalezc.
0
@El dominatore Tak jest jeszcze kilka marek, ktore tez robia bardzo dobre buty:
wymienione przez Ciebie salomony, new balance, hoka, under armour ... wszystko zalezy od Twojej stopy. Jesli maja byc to buty drogie, to musisz isc na analize, bo szkoda kasy ryzykowac.
0
@SeeleyBooth no jeszcze mozna dodac tych bezimiennych botaterow, ktorzy rozdawali linki do meczow na priv.
@El dominatore musiz nas teraz pochwalic z @SeeleyBooth
0
@Chakalaka to
https://cdn02.plentymarkets.com/s1wah6qoqrhj/item/images/7155/full/7155-2854-Jamar-Harte-Mehrfruchtkonfituere--260g.jpg
3
@SeeleyBooth zauwazyles, ze kadzy Ciebie wymienia?
ja dodam @zawsze_barca i jego cykl dla wstydliwych
1
@BarcaInfo i nawet faze wrzutek w pyry mu wybaczylismy
0
@El dominatore To Tobie powtarzam - to jest opinia osob biegajacych rowniez w pol i maratonach - bo kiedys mialem podobny dylemat do Ciebie:
Asics
Brooks
Nike
Mizuno
Saucony
Musisz dopasowac buty do ksztaltu nogi i podloza oraz km tzn wybrac nie tylko marke, ale i konkretny model.
Mi np. nike nie pasowaly, ale brooksy weszy idalnie i po kilku bigach zandych odciksow i tym podobynch.
24
@BarcaInfo Alves teskni za Messim, a my za Alvesem.
0
@SeeleyBooth bezglutenowym
@Misanthrope tak, oni juz tu sa.... tej sily juz nie powstrzymacie...
0
@El dominatore Brooks - nie biegam, ale wielu znajomych poleca. Ja mam je na spacery itp. i sa swietne. Poprobowac i tak musisz.
1
@kerouac ja maslo lubie w sumie chyba tak samo jak Korwin i Francuzi (sekret kuchni z tego kraj? maslo, maslo, maslo)
ale jakos zanieczyszcz mi smak kwaskowych powidel.
@Chakalaka - a pamitasz taka bardzo sztywna marmolade w plastikowym opakowaniu?
2
@kerouac oddaj fartucha ;)
1
Dylematy pierwszego swiata. Bulka z marmolada / dzemem/ powidlami - z malslem czy bez?
0
@kkbarca ciekawe jak dlugo Bieszczady wytrzmymaj. Slyszalem, ze maja modernizowac Chatke Puchatka.
2
@SeeleyBooth ale Ty masz znajomych ;)
2
często używany instrument w kompilacjach Canarinhos.
@Danny Gaucho
0
Nie lubiłem zbytnio meczów w sobotę o 16, ale dziś bym obejrzał .
0
@Eto'o9 R10 No jak nie - ten od butów ;)
0
@DaPi Pontiac Aztek
0
@DaPi 25 tysiecy dziennie umiera.
1
@kerouac pamietam, ze kiedys polecales. Zapomnialem o tym, albo moze Timberland mnie odstraszyl.
0
@puyol_presidend5 Denzel?
0
@Kompletny ;) .
1
@Misiu1986 o niego chodzilo
0
@Misiu1986 Google?
0
Kto to byl Flonaldo?
1
@Avada Kedavra tak, KOC tez byl niezly. szczgolnie Kuchnia pelna niespodzianek