0

@SeeleyBooth i to rozumiem

0

@Danny Gaucho tak, te torbeczke mam do dzis ;)

3

1

@Danny Gaucho A tu plakales, jak Diego i Claudio rozmotowali BRA?

2

@NeroTFP tak, ale tez tego


ale atmosfera na tym meczu!

2

@Danny Gaucho @Hiacynk @kerouac @NeroTFP @Arkon @BarcaInfo a pamietacie slynnego Martín Palermo?

NeroRFP - tak, tam byl ogien ta reprezentajca. Wielu wypomina Peckermanowi (?), ze Messiego z Niemcami nie wystawil.

3

@SeeleyBooth kapelusz w czyszeniu chemicznym?

0

@Danny Gaucho W sumie raczej tak - chociaz uwielbiam Holandi, Czechy, Rumunie no i Jugoli.

1

@Misanthrope Obejrzalem , bo bardzo ten program byl tu zachwalany, ze smieszny, ale i mertytoryczny. Chicialem sobie wyrobic opinie, by troche podyskutowac. I moze tak jest (ze jest zabawny), ale wypowiadam sie tylko o tym odcinku.
Stanowskiego widzialem pierwszy raz w akcji i bardzo zle wrazenie pozostawil po sobie - spiety, szczycacy sie tym, ze punktuje (pelikana) Nejmana, ktory zupelnie byl pogubiony.
Ani to smieszne nie bylo, ani inteligentne.
Cos na zasadzie roastu dla spietych lub mobbingu dla poczatkujacych.

Mam po prostu nadziej, ze to byla ustawka. Bo bede sie wkurzal , ze stracilem te 70 minut. NO chyba, ze na sile podpiac tu aspekt psychologiczny -ale to juz baaardzo wymuszone jest.

0

@Danny Gaucho Wiesz cytat troche prowokatorski. Ja uwielbiam od kiedy pamietam te dwie repki.

5

@Danny Gaucho "Ludzie, którzy lubią piłkę nożną, kibicują Brazylii. Osoby, które kochają futbol, wybierają Argentynę"

cytat z ksiazki Aniołowie o brudnych twarzach. Piłkarska historia Argentyny

0

@Misanthrope Ja sie Tobie nie dziwie. Ja i tak mam wrazenie, ze tv bardzo czesto ma nas z durniow.
Pewnie nie ogladales wczorajszego highlight z Nejmanen. Mnie sie wydaje, ze panowie po programie mieli pewnie beke: nie do wiary, ze 80 tys widzow ogladalo program o niczym ;)

1

@Katalończyk 99 ok, dzieki wielkie.
Zerknij moze przy czasie na Papírový dům

1

@Misanthrope Nie przepadam, ale jak serial smieszny, to da sie przywyknac.
W sumie pewnie tak czy siak czlowiek bedzie sie smail w podobynch momentach, a oni poteguja troche zart jak kibice na stadionie dodajacy atmosfery do meczu.

Czy w Big Bang Theory nie byla publicznosc na zywo?

edit- pamietam, ze kiedys Woody Allen byl w kinie na swoim filme (incognito) i byl zdziwiony, ze publicznosc smiala sie w tych momentach, w ktorych zaploanowal.

1

@Katalończyk 99 Haus des Geldes tez podobno niezly, w podobnym klimacie.

0

30 lat temu zmarla Sarah Vaughan, jeden z piekniejszych czarnych glosow.


1

2

Zna ktos serial "Money Heist"?

0

@Veb1233 o co chodzi? Borek mial w Tajlandii masaż z Happy Endem czy panią z siusiakiem, czy coś innego?

1

@Chaoss rewelacja

0

Klub Muddy Watersa. Rolling Stonesi przyszli napic sie piwa i ... i wyladowali na scenie.



#blues
#babyPleaseDoNotGo

0

@kerouac serio?
fajne takie momenty coutry ma. Bardzo lubie country - przewaznie.

0

@kerouac to zes przesluchal ;)

ps. tak, pamietam. Podobal mi sie.

0

Fajny utwor z the Walking Dead. Lee DeWyze "Blackbird


0

@SelloutCrowd papieru toaletowego - adres na priv.

0

@DanielOOL @SelloutCrowd @Katalończyk 99 - przykazanie mowi - nie oceniajcie postu, bez wchodzenia na link :)

1

Wstyd mi za ten dzisiejszy program. Postarajcie sie obejrzec za to cos wartosciowego, np.


0

@NGTRX nawet w programie TVP , "w tyle wizji" slyszalem czesto ostre glosy przeciwnikow PiS.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?