0

Fajny utwor z the Walking Dead. Lee DeWyze "Blackbird


0

@SelloutCrowd papieru toaletowego - adres na priv.

0

@DanielOOL @SelloutCrowd @Katalończyk 99 - przykazanie mowi - nie oceniajcie postu, bez wchodzenia na link :)

1

Wstyd mi za ten dzisiejszy program. Postarajcie sie obejrzec za to cos wartosciowego, np.


0

@NGTRX nawet w programie TVP , "w tyle wizji" slyszalem czesto ostre glosy przeciwnikow PiS.

0

@kerouac Ja czulem zazenowanie, bo widac bylo, ze facet (Stan) czuje sie lepszy od Nejmana. Z drugiej strony byl bardzo spiety i te jego riposty, ataki czy pyskowki byly na niskim poziomie.
Mozna oczywiscie powiedziec, ze zrobil to tylko po to by Naj to zrozumial.
W moich oczach nie wypadl za dobrze.
Borka nigy nie lubilem za bute (chociaz cenie go za wiedze i czasem trafne refleksje jak ta np. gdy szukal w Nejmanie "czlowieka" - wtedy Stan patrzyn na to z niedowierzaniem).

Program o niczym, o kopaniu lezacego (ktory nie jest bez winy - sam sie o to prosi) - najgorzej swadczy o mnie jako widzu.

0

@Drozdu7 Nejman wiecej czasu chyba w telefonie spedzil niz na dyskusji.

0

@NGTRX te telefony cos mi spokoju nie daja, 50 % ustawki chyba.

0

@Bykunn a on na cos chory jest, bo cos schudl?

0

@NGTRX no nie gadaj...to byl jednak swietnie zainwestowany czas. W aspekcie psychologicznym oczywiscie.

0

@Janiama jak na ten program to tak, inteligentny.

0

@PrinceDamon ja jak Messi, nazwisk nie wymienie.
Kowalski - Vanishing Point.

1

@Janiama Stanowski slabo wypadl. Wyszedl na kogos spietego, a poziomem riposty znizyl sie do Nejmana.

4

Chyba kazda grupa spoleczna posiada swojego Nejmana.

0

@nwchades no wlasnie tu jest problem - dwom inteligentym panom sprawia przyjemnosc pastwienie sie nad troche mniej inteligentnym facetem.

0

@NGTRX chyba tak jest.

0

@norbi77 pierwszy raz ogladam Stanowskiego w akcji i wypada tragicznie.

0

@NGTRX Wlasnie raczej jakies takie riposty.
W sumie nie wiem o czym oni gadaja.
Probuja udowodnic, ze Najman jest slaby sportowo od lat, a mysli , ze jest dobry? Czy probuja mu wytlumaczyc, by zlapal dystans do mediow spoleczniosciowych?
On znowu w taki prymitywny sposob chce pokazac, ze tamten to nie dziennikarz.
Uf. ..ale sie ciesze , ze tak dobrze zainwestowalem swoj czas dzieki reklamom la Ramblii :)

0

@NGTRX Najman niby inteligentny, ale pelikan straszny. Borek i Stan. tragedia , ze sprawia im to przyjemnosc - no chyba , ze robia to tylko dla nas widzow.
Poziom BigBrothera i najlepszych GoracychDyskusji.

@Gh0st telefony tez? nie ogladam od poczatku, ale ten przedostatni byl jedynie merytoryczny.
Mozna w telefonach krytykowac prowadzacych czy nie dopuszcza - to zadzwonie. :)

0

@Gh0st nie wiem wlasnie, ale po spieciu Stanowskiego (ktorego nie znam, wiec moge sie mylic) widac, ze moze jednak to nie jest ustawione.
Slaby poziom tego red. , ze sprawia mu frajde kopanie lezacego pelikana.

0

Ten program to ustawka czy malo inteligentny roast?

0

@MarioVeB! mocny grajek

0

0

@Walker pewnie jakieś słowne potyczki

4

"ja bym chcial dokopac PSG" czyli znowu retro.

O wiele lepsze lepsze niz oficialny kanal FcBarca.com na YT.
La Rambla Show zawsze w moim sercu.

La Rambla Show #1 Koke wyjaśnia CR7
https://www.youtube.com/channel/UCUF4SEPb-6k1UjjRHI9B0-w

Dzieki @patry295 za przypomienie.
@KamQiX @Bartek22 @student97r @BarcaInfo @VamosRakieta @Danny Gaucho @macio_944 @tekken9 @SeeleyBooth i wielu innych mozna tam zobaczyc

1

@Katalończyk 99 ktos chyba nawet wideo wrzucal by ogladac, bo zaraz magiczna liczba zostanie przelamana.

6

Ostatnio przewijaly sie dyskusje o rapie. Posluchalem sobie starych kawalkow.
Pod jednym z video The Roots znalazlem taki komentarz:

The Roots were warning us about the commercializing of Hip-Hop music. Too many "Gangsters" and not enough real MCing going on, even in 1996. Twenty years later, this shit is out of control. Man or Woman, be original and never do "What They Do".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chwytliwy dodam to




1

Jakies zaklady szly o ten milion, bo dosc duze poruszenie jest ta liczba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?