Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kompletny ;) .
1
@Misiu1986 o niego chodzilo
0
@Misiu1986 Google?
0
Kto to byl Flonaldo?
1
@Avada Kedavra tak, KOC tez byl niezly. szczgolnie Kuchnia pelna niespodzianek
1
@Avada Kedavra Mann, Materna, Szczesniak, Wasowski - "czy bic dzieci? Bic!"
0
@AmigoBlancos Zamorano czy Raul?
0
@CriminalFCB jest kompatybilny, jasne. Ale jesli nie ma innych rzeczy , kktor zaklucaja syganl to moze byc wlasnie to
5
@Rakezork welcome back Socjo.
0
@IAmBackCules aaa to Ty von Mises-owic jestes. Nie zauwazylem, a jestem dosc spostrzegawczy.
0
@IAmBackCules A broniles?
1
@IAmBackCules ale uwazaj, bo avatar moze byc podciagniety pod prowo.
0
@IAmBackCules o kim, o czym o Premieru Tusku :)
0
@CriminalFCB mozliwe, ze tu tkwi problem.
0
@CriminalFCB a jaki masz standartd bluetooth w telefonie i sluchawkach?
0
@Danny Gaucho Niektorzy mysleli, ze tamta zlota generacja moze zawalczyc ostro w MS
0
@Kamil92 a to wcale taki zly zawodnik nie byl.
0
@badej60 ale pilke maja i w miare dobre sniadanie.
0
@Kamil92 Najmara?
1
@badej60 chodzi o tego Najmana?
0
@kylo12 kto atakujecie, czym?
2
@pax u kobiet jak najbardziej wskazane troche cialka.
1
@xofcbxo tez mi sie tak wydaje. Musze w koncu ostatni sezon obejrzec.
0
@xofcbxo zalezy tez co lubi.
Dla mnie jak najbardziej na plus klimat, scenografia, kostiumy. C.Murpy i S.Neil tez swietnie to zagrali.
Troche jednak do epickosci brakowalo i czasem przerost formy nad trescia.
0
@dafik85 w miare dobry
0
@JimMorrisonFCB kurde, a ja musze do lasu
Ja muszę do lasu
I tam, ach, pędzić muszę
I korę ciepłą obwąchiwać
I ściółkę wonną drapać
I koniecznie wyrzec słowa:
"rebus - jazgarz - mita"
Do przelękłych dziwem
Dziupli jaworowych
Gdy któregoś dnia przytruchtam
Lasu nie zastanę
0
@Hiacynk ciekawe co by bylo gdyby Maradona zagral przeciwko Maradonie (Karpat)... w tym slynnym meczu.
1
@Hiacynk "Powrot" Maradony w meczu z Grecja i slynna argentynska klepka, potem jego twarz jego w zblizeniu i juz bylo wiadomo, ze jest nacpany.
Do tego bramka Yordan Letchkova (ktory gral wtedy dla HSV) z Niemcami, swietna Szwecja itd, itd.
7
Cioc za cios. Bramkarz, ktorego nazwisko czytalo sie jak slynne polskie slowo na "CH" i Romario, ktory asystuje nie asystujac i odsuwa sie 2 razy w odpowiednim momencie.
Romário 53'
Bebeto 63'
Bergkamp 64'
Winter 76'
Branco 81'
@JimMorrisonFCB @Danny Gaucho @Hiacynk @NeroTFP @Arkon @kerouac
1
@Hiacynk mecz Argentyna - Rumunia - jeden z lepszych w historii mundiali.
Niestety do tego tragiczna historia Escobara.