Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arkon Nalbandian, Thorpe, Jagr, Lindros, Gebrseilasie, Karl Lewis, Ben Johnson (hehe), M. Johnson, Penny Hardaway, Stockton, Malone,
Pilke pomine, bo bylo wielu
3
@DKasatkina: Practicing trick shots the way @rogerfederer does (with some developments????????⚽️) Самое время потренировать хотшоты???????????? #DD #stayhome https://x.com/DKasatkina/status/1245700319440523265/video/1
@JimMorrisonFCB
2
@barcafan9512 odpowiadaj zawsze: panie władzo: dokąd, a nie gdzie :)
Będą milsi.
2
Bayern Monachium nałożył karę na J. Boatenga, który wbrew zakazom opuścił Bawarie i odwiedził chorego syna w okolicach Lipska.
Boateng jest zawiedziony postawa klubu .
1
koniec prima aprilis .
0
@MarioVeB! O Kurde szacun
WyMiatali?
0
@kerouac ja nie , ale o-bi, o-ba koniec cywilizacji
1
@Misanthrope glowa do wycierania - sam tytuł wymiata
1
@kerouac Ja żałują , że sobie wielu poleceń z LR nie zapisałem w notatniku .
( To nie ironia)
1
@MichalZZZ to zadan ocena, po prostu jakos on mi sie przyponial, ze nie przepada za polskimi filmami.
0
@Nigaki dasz rade . Oni wychodza tylko w nocy...
0
@NaFazieHitman szukam innej wersji, w ktorej intro / napiecie trwalo dluzej
0
@NGTRX no wlasnie. jeszcze zaznacza, ze wazne beda kreatywne rozwiazania.
1
Kazdy dzien taki sam.. NiN.
#kwarantanna
0
@MarioVeB! A to kojarzysz? ogien
1
@kerouac Sprzedawcy - Ale to już chyba widziałeś ,
Oraz me, you and everyone we know
Wie im Himmel
1
@NGTRX Mniej więcej (mniej )
https://translate.google.com/translate?sl=auto&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fwww.tagesschau.de%2Finland%2Fcorona-entwicklung-interview-101.html
0
@IronSanHybrid wataha tez dobra , glina , oficer i ekstradycja
0
@MichalZZZ To Ty chyba Wojciech Cejrowski sie nazywasz?
0
@Hiacynk znasz?
0
@NGTRX a Ty czytales tego niemieckiego emidemiologa?
1
@IronSanHybrid jak troche obnizysz poprzeczke co do jakosci wykonania, to jedna z lepszych polskich produkcji - brzmi sprzcznie.
MI sie bardzo podobal
1
@IronSanHybrid Ogolnie cala ekipa wymiata. Pod koniec moze bylo juz troszke gorzej. Soundtrack to samo - klasyk, a Magdalenka - epicka.
Fala Zbrodni - chyba piersze 30 odcnikow przez rezysera Kiepskich - co czuc.
Moim zdaniem swietny serial, ktory wkurza momentami niescislosciami i naiwnoscia, ale dzieki kilku aktorom i fajnej akcji oglada sie swietnie. No i oczywiscie polski klimat.
Szkoda, ze nie dokonczyli, ale i tak bylo sporo odcinkow.
2
@IronSanHybrid serial gigant !
Falė Zbrodni znasz ?
#metyl
#detektywOstrowski
@MichalZZZ
2
@sendesara gosc tez mial pierdo.. tzn mocny strzal.
0
Za chwile 2245.
0
@BlaseR9 faktycznie, ale bardzo fajny.
0
@blondasek @RosjaninBut @hefaj6 fajne przypomnienie
0
@kerouac tak i pyszne.
A ten MAss to na komorke?
1
@kerouac moze zagram, Najpierw musze jednak zrobic kapuste kiszona, kimchi oraz maslo orzechowe ;)