Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ponoć jest to rywalizacja sportowa. Sportowa może tak, ale ja tu rywalizacji nie widzę.
2
@Stinger_ Nie, nie był dziwny. Wyniki typu 4-0, 5-0, zdarzają się między najsilniejszymi. Chyba, że spałeś na meczach Barcelona - Real w tym sezonie.
0
@Stinger_ Nie będą płakać na murawie. Tylko ciekawe jak będą wyglądać na wiosnę 2026, albo na MŚ 2026. A potem mamy mistrzostwa zmęczonych zawodników
0
@Stinger_ Nieprawda. Mi się podoba obecny format LM, mimo Twojej litani rzekomo dramatycznie wysokich wyników, które statystycznie nie padają wcale tak często. Tyle, że w Europie, w LM jest malutka liczba zespołów, które nie dojeżdżają poziomem absolutnie.
Ta błazenada o nawie KMŚ, jest zestawieniem niedorzecznie rozjeżdżąjących się poziomem zespołów, kosztem odpoczynku i tak zajeżdżanych niemiłosiernie gwiazd z Europy.
To co piszesz ma urok na przykład na MŚ, gzie jest odpowiednia proporcja słabeuszy, a ci słabeusze nie odstają katastrofalnie poziomem.
Rozszerzanie formatów i mnożenie ich nie ma żadnego sensu, co widać po meczu Bayernu. Deklasacja była oczywista przed meczem, ale jej skala jest jeszcze bardziej porażająca niż można było się spodziewac.
0
@Stinger_ Oglądam Bayern a nie KMŚ. Potężnego Interu z Messim nie obejrzałbym nawet gdybyś mi zapłacił.
A chyba mam prawo wkurzać się, że zawodnicy mojego klubu zamiast odpoczywać, biorą udział w komercyjnym szajsie?
0
@Stinger_ Czyli Auckland jest najlepszym a trafia im się taki mecz? Bo Twój kolejny wpis tak można zrozumeić.
Dalej nie rozumiesz o czym mowa. Na zarzut o wycięciu z kontekstu pojedynczego wyniku Interu, popadasz w jeszcze większy absurd dorzucając do tego grona Bayern i City z ich wyjątkowymi wynikami. To co wrzuciłeś, to ewentualny materiał do dyskusji czy LM nie jest zbyt szeroka, choć skrajne wyniki typu 7-1, 9-2 to rzadkość, więc raczej nie.
Wysoka porażka może się zdarzyć nawet Barcelonie, ale mowa była o czym innym. Skoro cała poważna rywalizacja rozstrzyga się w Europie, rozgrywanie turnieju by Europejczycy znowu powalczyli o tytuł z absolutnymi kelnerami, którzy 0-5 nie przegrywaliby jednego meczu w Europie, tylko seryjnie, nie ma sensu.
0-5 do przerwy? I to z Bayernem grającym na 2 biegu?
Możesz bronić tego formatu, ale ja tu sensu nie widzę żadnego.
1
@norbi77 Miał opuścić Bayern po sezonie, a prawdę mówiąc czy to oznacza po KMŚ to się nie interesowałem. Ale jesli ten turniej się wlicza do sezonu, to znaczy, że po nim.
9
@lukaszbrk Zdania są podzielone. Kasa się zgadza, ale sportowo to kpina z futbolu.
0
@Stinger_ Gwałtów też nie popieram, ale jako patologiczne zjawisko krytykuję.
Może nie mam aż tak radykalnego stanowiska w sprawie KMŚ, ale faktycznie to zaskakujące, że oglądam klub, któremu kibicuję. Zresztą jednym okiem, ze względu na parodię rywalizacji.
Gdybym oglądał mecz towarzyski Bayernu, to racji na rangę meczu czy klubu?
2
@Vurt Stracili potężną motywację. Rywal to dramat sportowy.
3
@Stinger_ Nie nie rozumiem tego absurdalnego porównania do Interu. Nie rozumiem porównania jednego wybranego skrajnie tendencyjnie wyniku, do 0-4 Auckland po 20 minutach, gdzie gołym okiem widać ich poziom może dojeżdżający do eliminacji Conference League. A może nawet nie.
Czyli dalej nic nie rozumiesz.
3
@Stinger_ Czy teraz rozumiesz już co rano próbował Ci wyjaśnić @kanver_ , czy dalej twierdzisz, że dorzucanie kelnerów zza Europy ma sens? Nie da się obronić Twojego toku rozumowania. To kpina z kibiców.
1
Potężna niemiecka maszyna, Bayern, pokazuje przerażająco potężne oblicze, upokarzając, dehumanizując i poniewierając namiastkę namiastki rywala z Nowej Zelandii.
1
Potężny Bayern wysyła Europie potężny sygnał przed nowym sezonem.
1
@Lanosss Zostanie Ci to zapamiętane na potężny plus!
4
Potężny Bayern potrzebował niespełna 6 minut by potężnie znokautować kelnerów z Nowej Zelandii.
2
@FCBparasiempre Broń boże Ślązakiem, jestem z Poznania. Można by żartobliwie dodać, że z zaboru pruskiego.
1
@FCBparasiempre Sam nie wiem. Już w czasie finału Porto - Bayern z Młynarczykiem w bramce byłem za Bayernem i to samo w finale MŚ1986, kibicowałem Niemcom. Chociaż wygrana Maradony akurat mnie nie zmartwiła.
0
@negreanu Pewne 1:0 i poprawiamy po przerwie.
1
@Messi1992 Masz rację. Mój błąd
2
@FCBparasiempre Właśnie zauważyłem, że czasami poważnie traktujesz moje wpisy, które są żartobliwe.
Ale jeśli chodzi o potężny Bayern, tu nie ma żartów. Tu trzeba siadać i potężnie podziwiać : )
1
@blakkudium Wszystko możliwe: od potężnego 1:0 do potężnego 7:1
19
Dzisiaj w przedziwnym turnieju zwanym KMŚ, potężny Bayern zmierzy się o godz. 18 z jakimś dziwacznym zespolikiem zwanym Auckland City pochodzącym z kraju kangurów.
Zachęcam do podziwiania zawodników potężnego Bayernu, z ich potężnym mentalem, potężną muskulaturą i potężną wolą zwycięstwa.
3
@LeoMessiiBarcaPepa Czyli Barca była fatalna pod koniec Leo w klubie, bo Messi robił 7 czy 8 km? A nie dlatego, że było 20 innych powodów? Masz ten łeb, aż dziw, że nie piszesz felietonów dla największych światowych gazet.
Pamiętam, że robiącego 7 czy 8 km w reprezentacji Argentyny Leo opluwali za wszystko kibice argentyńscy. Po wicemistrzostwie świata w 2014.
I z tym samym niebiegającym Messim Argentyna sięgnęła po złoto.
Czasami warto się zastanowić co się pisze.
0
Który pseudoprestiż jest większy, Ligi Narodów czy KMŚ? W mierności obydwu rozgrywek nie potrafię zdecydować, który turniej udaje ważniejszy.
8
@MateS Edson Arantes do Nascimento. Mów mi Edi
3
@kamilop Daj spokój, naoglądałem się go w potężnym Bayernie i on nigdy nie dojechał na poziom, na którym wiele osób go niesłusznie sytuuje.
7
@GTBTP Ja sam z siebie wyglądam jakbym był przebrany, więc chodzę w pyrkonowym outficie na co dzień.
8
Świetnie się chodzi dziś po Poznaniu, szczególnie bliżej centrum. Setkami, tysiącami młodzi ludzie poprzebierani na Pyrkon. Bardzo dużo dodają kolorytu i zrobiło się tak bardzo optymistycznie.
2
@OBSERWATOR2021 "Wystarczy chocby wspomniec o Konfederacji targowickiej, ktorzy donosili ruskiej carycy Katarzynie i prosili o jej interwencje..."
Litości, pisowcy sami składali zażalenia w UE, dotyczące działań PO, więc idąc Twoim tokiem rozumowania, w Polsce są sami zdrajcy.
Po prostu jak do zwykłych dopuszczalnych procedur w obrębie struktur do których należymy, dopisujemy wielkie teorie o zdradzie (Ty w makabrycznie prostacki sposób to robisz), to wiadomo, że taka bełkotliwa narracja zawsze się wysypie, z racji bzdurnych uzasadnień.
Mamy odcinek 23690 wynurzeń spod monopolowego.