Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RafiVeB Ty naprawdę w swoim polocie umysłowym nie rozróżniasz pogardy sianej publicznie od słów wypowiadanych prywatnie?
I jeszcze zrównujesz obie sfery?
Poza tym o fikołkach logicznych piszesz jako człowiek, który fałszywie pomawia innych użytkowników, zarzucając wpisy, których nigdy nie było, więc widzę, ze kłamstwo i nie rozumienie otaczającej rzeczywistości to twój stały repertuar.
2
@kanver_ Jednak Nico dąłby nam inne możliwości wywierania nacisku na rywala. Takie dwa skrzydła zatrzymać? Nie lada sztuka, a Rapha w środku mógłby stanowić ciekawe rozwiązanie.
@Pawel13sz Też zakładam jego ogromny rozwój u Flicka i zmianę roli Raphinhi.
4
Nico Williams za whoscored:
La Liga - 29/5g/5a, nota 6,98. To szczerze mówiąc dupy nie urywa.
Lepiej w Lidze Narodów - 4/2g/1a, nota 7,53
W Europa League - 12/5g/2a, nota 7,41
W poprzednich 2 sezonach Liga:
2023/24 - 31/5g/11a, 7.16
2022/23 - 36/6g/4a, 6,89
Znamienne, że reprezentacji Hiszpanii, która gra futbol ofensywy, nota Nico jest średnio o ok. 0,5 wyższa i oscyluje wokół 7,50 i lepiej wygląda też stosunek goli i asyst od liczby meczów.
6
O matko jedyna, to się dzieje na naszych oczach.
3
@cules100pro Bieżyć znaczy co innego...
1
@directedbyfcb Jeśli przez poprzednią dekadę zgarniemy 5 trypletów i 8 tytułów mistrza Hiszpanii, nie mam nic przeciw.
0
@lucas/catalan Tak dobrze zbadałeś fasolę?
1
Nico idzie do potężnego Bayernu. Jeśli Williams nie chciałby się ruszać z kraju, nie ma problemu. Szybka aneksja terytorialna Hiszpanii przez Niemców załatwi temat.
0
Na papierze świetne transfery Realu i z myślą o przyszłości. Huijsen, Arnold i Mastantuono. Już mieliśmy okazję zobaczyć jak utalentowanym zawodnikiem, szczególnie ofensywnie, jest Huijsen (tu ciekawi mnie jak dobrze kryje rywali), Arnold i jego wrzutki mają określoną jakość i są wartością dodaną, a największą enigmą jest Argentyńczyk. Z widełów, które obejrzałem wynika, że dobrze prowadzi piłkę, jest obdarzony dobrą techniką i ma świetnie ułożoną lewą stopę przy strzałach z dystansu.
1
@Kgorecki2500 Zdecydowanie kawka.
4
@Roobo Ty jesteś jak Błaszczak - dostaje pytanie o przedrzeźnianie sędziego Trybunału przez Dudę, a pierniczy o wszystkim tylko nie na temat.
Płaczek manipuluje i jeszcze zamazuje kawałek tekstu i każdy z umysłem bardziej rozwiniętym niż rozwielitka, wie dlaczego, a Ty piszesz o manipulacji.
Elektorat pisfederacji i Nawrota to dramat.
0
@Encore Niesłychane, że jeszcze trzeba wyjaśniać, że Tusk nie rządzi sam tylko w koalicji. A obietnic nie składał razem z obecnymi koalicjantami. I Tusk nie dostał 51% poparcia od społeczeństwa.
Dla odmiany, Nawrocki nie będzie podejmował decyzji w koalicji z Trzaskowskim.
8
@fart Czyli teraz musi uważać na autostradzie, z naciskiem na wóz przewożący ładunek z tartaku.
6
@urbipl Nacisnął Hołownia Mentzenowi na odcisk i wyznawcy włącznie z ich guru nie są wstanie powstrzymać się od ataków.
Ja wy wtedy mówicie? Ból dupy? Maści? Ma boleć? Jakieś takie etykietki, 3 na krzyż lecą w przestrzeń?
0
@MessiSuarezNeymar Wpis tragiczny, ale przynajmniej zawsze, konsekwentnie trzymasz z patologicznymi zachowaniami i kandydatami..
2
@PatrychoO Tu rozmawiamy o drugim obcym języku. To o czym Ty mówisz to odrębny temat. Poza tym jak to sobie wyobrażasz? Ukrainiec chodzi do naszej szkoły i nie uczy się naszego języka, skoro wszystkie przedmioty są nauczane w polskim?
1
Niemiec w obskurnym T-shircie z Oktoberfest to jest właściwy trener do trenowania Lewego a Polak w dwurzędowym garniturze to niby nie?
Co tu się odwala? Szanujmy się.
0
Wiecie, że żaden z redaktorów obsługujących fcbarca.com nie jest człowiekiem?
To zestaw botów generującyh treści automatycznie włącznie z moderatorami. Stąd np. element to zwykła sieć neuronowa.
Dostajecie iluzję dziennikarzy, podczas gdy tak naprawdę piszą do Was zaawansowane układy scalone.
20
"Na razie Perišić woli trochę poczekać na Barcelonę, dlatego postawił na przedłużenie kontraktu z PSV"
To brzmi jak zdanie: Heniek jest zakochany w Zosii, więc postanowił wziąć ślub z Grażyną.
2
Niestety, kibic, który zasłabł na meczu wczoraj nie przeżył. Jedyne pocieszenie to, że my też dołączymy do niego. Oczywiście, każdy w swoim czasie
6
Chcemy hattricka w gorących chcemy hattricka, chceeeeeeeeeeeeeeeeemy hattricka, w gorących chceeeeeeeeeeeeeeeeeeemy hattricka!
@Jakchcesz
2
@blakkudium O to, to to. Ja, Nico bitte fur Munchen.
0
Doskonała decyzja Kuleszy. Z zażenowaniem czytałem wczoraj komentarze na LR dotyczące Probierza w czasie meczu, podczas gdy uczciwie rzecz ujmując, było ewidentnie widać postęp w grze reprezentacji.
1
@lucca87 Jako pokutę wyznaczam Ci udanie się do stolicy Bawarii i odmówienie różańca w intencji Gerda Mullera : )
0
To lubię w TOK FM. Przychodzi jakaś baba wygłasza peany pochwalne na temat orędzia Tuska, a ja sobie zadaję pytanie: "nie masz babo żadnych zastrzeżeń?"
Po 20 minutach w tym samym radiu spotyka się 3 ekonomistów i jadą: tego nie było, to pominął, chwalił się głownie socjalem, brak konstruktywnego planu na przyszłość itp. itd.
Piękne jest to gdy jedno radio, choć liberalne z zasady, faktycznie jest wielonurtowe.
0
@lucca87 "choć ja akurat Bayernu nie lubię zbytnio więc mnie to rybka"
Niestety, muszę Cię dodać do ignorowanych i znienawidzonych. Twój nick trafia u mnie w domu na ścianę i będę w niego rzucał sztyletami.
Jak można nie uwielbiać potężnego Bayernu?
0
@Lanosss Skrzydła w Bayernie wyglądają niestety na wybrakowane, a w meczach powinny stanowić ciągłą groźbę. Sam Olise to za mało. Dla mnie Gnabry i Coman są do wymiany.
2
@Kgorecki2500 Nie było napisane, że nie. Jednak spodziewam się jakichś uszczerbków na zdrowiu.
4
Przykro się to czyta, niestety korporacyjna lojalność wygrywa z uczciwością:
W Szpitalu Położniczo-Ginekologicznym Ujastek w Krakowie doszło do dramatycznego wypadku. Noworodek wypadł z wózka, uderzył głową o podłogę i doznał złamania
czaszki. Według ustaleń dziennikarzy szpital próbował zatuszować sprawę, twierdząc, że nic się nie stało. Rodzice Milenki przeżyli horror, a sprawą zajęła się prokuratura i Rzecznik Praw Pacjenta. Czy szpital poniesie konsekwencje?
0
@Lanosss Płakać po nim nie będę. Kierunek w jakim się udaje określa jego ambicje. Dla mnie solidny gracz ligowy, niestety dla Bayernu był to skrzydłowy nr. 2 po Olise, bo Gnabry i Coman są jeszcze gorsi.
Nie dało się na nim polegać, chimeryczny, nierówny w czasie meczów.
Jeśli Bayern chce walczyć o wszystko, potrzebuje lepszego skrzydłowego.