Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@michaleu Puchar to zawsze puchar, ale Real w tym sezonie wyglądał lepiej. My w tym pucharze nie graliśmy ani z Atleti a ni z Realem, więc wybitną wartość przypisywać będą mu tylko fanatycy. Od meczów w Copie aż oczy bolały.
28
Ze sztabem medycznym Barcy, to teraz tylko 3 operacje, 2 lata rekonwalescencji i już będzie gotowy do gry.
1
@Bocheno1Kolego nie odwracaj kota ogonem, bo to Ty mnie regularnie atakujesz za moją miłość do Koemana. Stąd świetnie Ciebie kojarzę, bo mnie bijesz na forum : )
2
@Encore Antek całkowicie odpuścił końcówkę, chyba siły go opuściły od tej walki wręcz cały mecz. Kolejne mecze zapowiadają się świetnie. I na razie Dallas 10 punktów przewagi z Clippers.
1
@Encore Cały mecz idą łeb w łeb. Ta intensywność meczu jest powalająca. Świetne widowisko, choć samych fajerwerków nie za wiele. Dwa zespoły o nienagannej etyce pracy.
1
@parpe Muszę wywołać kolegę @Bocheno1 . I jak Ty psychicznie zniesiesz ten wpis krytykujący Koemana, biedaku? Zgłoś do moderacji, weź gumkę i spróbuj wymazać z ekranu, rozbij laptopa. Co za zmasowany atak na Ciebie od rana.
1
@Encore Tak to ich znak firmowy, ale jak Milwaukee haruje w defensywie. Holiday jest wręcz rewelacyjny na bronionej połowie.
4
Ale rzeźnia w defensywie w meczu Milwaukee - Miami. Za to uwielbiam play-offs w NBA.
Mam nadzieję, że kiedyś w grze Barcy zobaczę tyle intensywności co u koszykarzy obydwu zespołów.
2
@Ratamahatta Mnie rozbawiło, że Mario znowu się wypowiedział i znowu pudło. Jak on to robi, ze co wpis to bzdura wychodzi.
6
Aha, chodzi o jego koniec w Barcy. Myślałem, że dalej chce walczyć o mistrzostwo.
8
Dziękujemy dziękujemy. Za wspaniałe emocje w tym sezonie, panie trenerze.
I proszę po wyjściu mocno zatrzasnąć drzwi za sobą.
0
@AmigoBlancos Nie dobijaj mnie. To co ja mam powiedzieć jako kibic Barcelony? Przynajmniej Real pokazał charakter do końca.
8
Ale miałem radochę jak Suarez strzelił gola. Brawo Luis, brawo Simeone!
0
@Bocheno1 Mieli Cię poprzeć, a tu wyszło więcej niezadowolonych. I cały plan w piz**
0
@arasz1819 Dzięki za wypowiedź w moim imieniu. Aż się roześmiałem ...
1
@Zip Masz herba za drugą linijkę
48
@Hasszz Naprawdę taki jest wniosek z jednego przypadku?
Kiedyś miałem potężny katar i pojechałem na Śląsk. Następnego dnia katar minął.
Wniosek: jeśli mamy katar, należy jechać w obszar, w którym znajduje się mnóstwo kopalń i ma skrajnie skażone powietrze. Leczmy katar na Śląsku.
21
@barcanawieki LGBTiQ: Global Offensive.
0
Pięknie się patrzy jak Barca rośnie pod okiem Koemana. Jak ciasto na drożdżach, ale przeterminowanych.
10
@JohnnyBarca I to jest właściwe diagnozowanie problemów Barcy. Budujemy od tyłu.
0
@Majkel34 Obóz Wielkiej Polski - co to za makabryczna nazwa?
0
@NaFazieHitman Ale nic się nie wydarzyło, nic się nie dzieje i ludzie nagle tak sami z siebie wpadli na pomysł by się ograniczać?
Jeśli ktoś mający podejrzenie raka ze strachu przed Covid-em nie poszedł pod lekarza, to miał takie widzimisię, czy obawia się innej choroby?
Poza tym na różne sposoby można rozumieć odebranie wolności np. można wypuścić na rynek gadżecik typu smartphone, który nie jest obowiązkowy, ale ma praktyczne zastosowania. Wolny człowiek może korzystać z niego na wiele sposobów, a większość społeczeństw skończy siedząc z tym małym gównem w ręce przez większość czasu i wmawiając sobie, że prowadzi normalne życie. Dla mnie to jest objaw zniewolenia - czyli wpływanie na całokształt życia i modelowanie stylu życia obywatela, który bezmyślnie daje się ogłupić.
Paszport covidowy jest rozwiązaniem tymczasowym, spowodowanym okolicznościami i Twój komentarz wydaje się być kompletnie pozbawiony sensu.
6
@DaPidejpi Zdolności organizacyjne Rzymu i ogromny podziw za stworzenie systemu prawnego. Nie bez powodu adepci prawa na pierwszym roku studiów uczą się prawa rzymskiego.
3
@maroon Twój pomysł jest genialny. Że sam na to nie wpadłem. Muszę zalać Was płodami mojego umysłu.
3
@michaleu Tak jak zawsze mam w dupie te najazdy na Niemców i przypisuję je albo chorej części społeczeństwa, albo weteranom, którzy rzeczywiście mogą mieć do Niemców uraz z wiadomych względów, tak jutro mam taką chęć zobaczyć jak Robert usadzi Niemców na tyłki. Ależ to by im zalazło za pięty.
7
@gumaz Akurat popijam kawę.
64
Z ostatnich 100 komentarzy na La Rambli, 92 nie wnosiło nic ciekawego, 3 były bardzo nudne, 2 budziły obojętność, 2 były dość ciekawe i 1 mi się bardzo podobał. Ale ten ostatni się nie liczy bo to był mój komentarz.
0
@Majkel34 Czyli jaja co ile dni myć?
7
A ja Wam drodzy współtowarzysze ostatnich niedoli przytoczę znane latynoskie powiedzenie, że "lepszy Aguero w garści niż Suarez na dachu."
0
Komentarz usunięty