23

Dzisiaj obchodzimy 1-dnicę gruchnięcia wiadomości, że Flick może zostać trenerem Barcelony.

3

@Lokoo Rozmówki angielsko-niemieckie. Czyż to nie genialny pomysł?

28

Dzisiaj obchodzimy 3-tygodnicę klęski z Granadą!

7

Herr Flick - herzlich willkommen.

Już tak sobie będę trenował powitanie. I jakieś rozmówki niemieckie zacznę czytać.

0

@masq No nie mogę takich rzeczy ujawniać, za mało się znamy.
Moje pierwsze obejrzane mistrzostwa świata to Hiszpania 82 za dzieciaczka. Barcy kibicuję od początku lat 90-tych.
Ale to nie o wiek chodzi, ja nigdy nie lubiłem rzeczy lansowanych, a pokemony to w moim mózgu jakiś totalny szajs (bez urazy), który z niezrozumiałych powodów budzi u ludzi zainteresowanie.
No chyba, że to jakieś doświadczenie pokoleniowe i wszyscy młodsi to znają?

5

@Dzemix111 Dla piłki nożnej lepiej

0

@masq Aż musiałem sprawdzić o czym mówisz, teraz sam nie z wiem z kim jest gorzej : )

0

@arasz1819 Dzięki za komplement. Ostatnio ktoś uznał, ze mój dowcip nie może aspirować nawet do miana suchara, więc jesteś i tak nader łaskawy.

5

Ale mnie podnieciła ta informacja o możliwym przejściu Flicka do Barcelony. Ostatni raz miałem taki *zwód gdy moja dziewczyna zdecydowała się zmienić płeć.

*gra słów polegająca na połączeniu ukrytego atrybutu męskości z tematyką piłkarską

2

@NaFazieHitman Nie pisz nigdy do mnie. Twój wybitny intelekt mnie przerasta.

4

@Nazio87 Pozdrawiam osocze z fotela

23

Massimiliano Allegri był widziany kiedy przechodził obok osoby, która zna kogoś kto przeglądał atlas, który był otwarty na stronie z mapą Katalonii. Przypadek?

Żródło: CRT - Comentateiro Reasearch Team

0

@msmsms Komin

0

Słuchajcie, kładę na szali swój autorytet, a jestem wybitnie wykształcony i szanuję naukowców - przeczytałem słowo szczepionka i dostałem niepożądanego odczytu poszczepiennego. Od samego przeczytania. To co może zrobić zastrzyk? To z nami robią. Oni.

1

@SteuerFreiMoney Zależy dla kogo.

3

No i przyszedł mecz o stawkę i wybitny Russell Westbrook, rekordzista triple-double, dostarczył 20 punktów na skuteczności 6/18 i 0/4 za 3. Do tego zaliczył imponujące 5 asyst. To cały Westbrook w pigułce. Absolutnie antyzespołowy gracz.

1

@JarekS "a ligowe mistrzostwo przegraliśmy w niezrozumiały dla mnie sposób" może być rozumiane jako komentarz pracy trenera. Wiem, że nie jesteś za zwolnieniem Koemana, a ja wręcz przeciwnie, więc szukamy różnych akcentów w wypowiedziach Laporty. Nie wiem czy Laporta obarczy tylko zawodników tym, że zaczęliśmy tracić 2 gole na mecz.

A ekscytacja rośnie, wreszcie ma się wydarzyć coś systemowo zaplanowanego, po latach burdelu

0

@macio_944 Ale chyba znaaaaaaaaaaaaaacznie większy po Twojej, he he?

0

To kiedy w końcu przyjeżdża/przylatuje/przychodzi ten nowy Andżelotti co to ma nas zbawić?

2

@TridenteMSN
Żródło: "Comentateiro Research Team"

Przypomnę, ze ten sam team prognozował zimą "Koeman poleci pod koniec sezonu"

7

Allegri na 99%. Będziemy bieli barcelońskie catenaccio. Bramka na 1:0 i murujemy. Pod koniec sezonu 96 punktów i bilans bramkowy 43:7.

8

Ale kto zmierzył temperaturę?

1

@arasz1819 A ten gość, którego opisałeś to Koeman czy Lucky Luke?

4

Wg lokalnych katalońskich mediów Koeman był widziany w sklepie z walizkami.

1

Komentarz usunięty

25

I tak to w Barcy się dzieje. Nie zwolnili Valverde, który podupdał po 2 sezonie, bujali się z nim w 3 sezonie aż w końcu Bartek desperacko ściągnął kogokolwiek w połowie sezonu. W sumie Setien wrzucony na głęboka wodę utopił się w bawarskiej zupie i nie otrzymawszy tak naprawdę szansy na sezon przygotowawczy został odstrzelony. No to żeby poprawić kolejnym absurdem, Bartuś zatrudnił przeciętnego Koemana, który szczyt kariery trenerskiej miał 15 lat temu a i to tylko na lokalnym holenderskim podwórku. Zatem zgodnie z trzeźwymi oczekiwaniami notujemy najgorszy sezon ligowy od lat, pomimo rywali pogrążonych w kryzysie i punktowo kręcimy się koło Sevilli.
I teraz niby zdroworozsądkowo, Koeman ma być wymieniony, ale nic nie wskazuje, żeby prezes miał przygotowaną listę z kandydatami, którzy z miejsca wnieśliby do klubu świeżość, jakość i charyzmę oraz gotowość do zdecydowanych zmian.

Przynajmniej z punktu widzenia kibica kroi się kolejna wielka improwizacja. Bo jeśli Laporta obecnie rzeczywiście gorączkowo szuka kandydata na miejsce Koemana idź pan w piz*u z takim zarządzaniem.

3

Już jesteśmy na dobrej drodze do zmiany trenera. Musimy jeszcze chwilę uzbroić się w cierpliwość, bo Laporta z asystentami na razie sprawdzili 4,67% filmików na YouTube. Na razie na nikogo ciekawego nie trafili.
Okazuje się, że najciekawszy był dotychczas myszojeleń, ale ma za niskie kwalifikacje i podobnie jak Barca jest zagrożony wyginięciem.

1

@hoeniker Wiadomo, że wymagania wypada mieć umiarkowane, ale te hurtowo tracone gole ostatnio, zespół w rozsypce i potężny marazm to ogromny kamień do ogródka Koemana. Nawet jeśli człowiek nie chce zwalniać, to z drugiej strony po co go zostawiać? A jeśli ta dynamika spadkowa to początek totalnego upadku?

8

Przez cały czas od momentu zatrudnienia Laporty, ani razu nie zapewnił o swoim poparciu dla Koemana. Poleci głowa jak nic

7

@Ratamahatta Tez uważam, że Koeman to ostatni błąd poprzedniego zarządu. Laporta powinien zacząć kadencję odciskając swoje piętno. Byle mądrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?