Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Nie kolego, tu nie ma sprzeczności. Zidane potrafi tak ustawić skład by obrzydzić rywalowi grę, dobrze planuje. Jednak, gdyby miał rywalizować w lidze gdzie trzeba zdobyć 90-93 punkty, nie widzę go (zeszły sezon miał wyjątkowo regularny).
Zawsze odróżniam poziom maksymalny zespołu (tu Barca Koemana przegrywa z kretesem) od poziomu średniego (tu jest plus minus równo w tym sezonie).
7
@AmigoBlancos Trzeba jasno powiedzieć, miłość arasza do Koemana chyba wykracza poza względy czysto sportowe. Tego się nie da racjonalnie wyjaśnić. Teraz już mnie to nawet bawi. Czysta miłość.
3
@arasz1819 Ale co w tym dziwnego? Zidane jest lepszy taktycznie, ale mniej regularny. Z kolei Koeman to taktyczny przeciętniak, ale bardziej systematyczny w ogrywaniu średniaków i słabeuszy. Ligę można wygrać przegrywając wszystkie mecze z całym top 3 lub 4 ligi.
0
@arasz1819 Widać każdy ma swojego wujka.
2
Oby Laporta spełnił moje oczekiwania w najbliższych 2-3 tygodniach. Za 3 sezon przejściowy dziękuję bardzo.
2
@LukaszJ My ogrywamy młodych w sezonie zwanym przejściowym.
Musze uzupełnić, piszę to sarkastycznym "głosem"
26
@Messibestplayerintheworld To kamień węgielny naszej klęski. To nasze Waterloo. To dzień, który kibic Barcy powinien zaznaczyć na czerwono w kalendarzu.
Liczy się pamięć, tradycja, obchodzenie porażek, pielęgnowanie bólu.
24
No i stało się - dziś obchodzimy 2-tygodnicę klęski z Granadą.
3
@Kgorecki2500 Moim nie jest, ale zatrudnienie go brzmi interesująco. Na pewno jest to nieodkryta karta
0
@Gomess Teraz jest ciężko o nazwiska. Flick jest dostępny wystarczy się schylić, może przedstawić jakiś pomysł. Ale w Barcy ciągle szukają DNA. Tymczasem gdyby Laporta skontaktował się z Flickiem już teraz, można by już popracować nad transferami, i tymi darmowymi i być może jakimś bardziej kosztownym w miarę możliwości.
11
@udarpawarotam Nawet i na słabych ostatnio im nie starcza...
2
Sądzę, że dni Koemana na stanowisku trenera są policzone. Problemem byłoby gdyby Koeman został zastąpiony innym Koemanem. Nie bardzo wiem czemu miałoby wtedy służyć kolejne wywieszanie białej flagi przed rozpoczęciem sezonu.
Kolejny sezon byłby trzecim z rzędu "przejściowym", a zmian na lepsze nie widać na horyzoncie. Czy z tego marazmu jest jakieś wyjście?
0
@lukaszmatusiewicz Już niedługo
0
@arasz1819 To dziwaczne wnioski wyciągasz.
2
@derlysy1979 No tam był cały łańcuch nieszczęść. Swoje dorzucili ciamajdowaty Pique i niedoszły Neuer również.
12
W ostatnich 7 meczach bilans bramkowy 15:12. Zupełnie jak drużyna ze środka tabeli ze składem za nieduże pieniądze. Widać, że to nie ofensywa zespołu jest problemem, bo zgodnie z tym co piszę od początku sezonu, potencjał z przodu jest bardzo duży.
Z 36 straconych bramek 1/3 tracimy w decydującym momencie sezonu, kiedy powinien działać jakiś system, kiedy gra defensywna powinna mieć już jakąś strukturę. A tu totalna rozsypka, jakby trener kompletnie stracił kontrolę nad zespołem.
Dośrodkowanie przy golu na 1:2 bez asysty obrońcy, z pozorowanym bo spóźnionym kryciem Griezmana. Gol na 2:2 to porażający błąd Messiego, już drugi tego typu w tym sezonie, co jest kuriozum, ale też podkreśla chyba bezradność formacji defensywnej i pomocy w wyprowadzeniu piłki od własnej bramki. I gol na 3:3 to kilkukrotna kompromitacja Desta (albo po prostu tyle umie w tym momencie) , wywrotka, ogranie przez rywala w dziecinny sposób i w efekcie brak zablokowania przy dośrodkowaniu.
W grze defensywnej, która powinna być na tym etapie sezonu skonsolidowana i naznaczona ręką trenera, kompletna zapaść. Tyle, że teraz nie potrzebny jest do obnażenia tego faktu Bayern, Liverpool czy Juve. Obecnie wystarczy Levante, a to nowy nie znany dotąd wymiar beznadziei jaka toczy Barcę.
1
@semafor Trudno o bardziej syntetyczny i trafny komentarz.
4
Piętno trenera - ostanie 5 meczów, bilans bramkowy 9:8. Ułożony zespół? A może położony?
3
Messi wypracował 3 z 4 goli.
0
Mamy to! Tylko co?
33
Zieliński 8 goli i 10 asyst w tym sezonie Serie A. Fenomenalne liczby!
1
@Colon Tego było tak wiele, że nie wiadomo co wybrać, ale zdechła papuga i sprzedawca serów są arcygenialne. Arcydzieła.
6
Za cholerę nie uwierzę, że Pjanić jest taaaaaaaaak tragiczny, że nie może pograć ze średniakami La Ligi. I że jest tak absolutnie bezużyteczny. Coś tu jest mocno nie tak.
4
@tomek8756 A to nie działa? Z polskich krów też nie?
11
Levante i Barca są w podobnej formie, obie notują serię jednego remisu z rzędu.
2
@Pawelsky Cóż to za straszne rozumowanie? Wielkie chwile (czytaj tragedie) trzeba zawsze świętować. To polska specjalność.
54
Właśnie obchodzimy 284-godzinnicę klęski z Granadą.
14
@itmustbejoke Jedyny facet, który łamie schematy, a trener nie umie go wykorzystać. Czyli chcemy więc zastygłej magmy w magmie?
7
@clyde Czyli popracowałaś na raka skóry i otyłość.
1
Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby wiązać ręce na czas meczu na wysokości nadgarstków, za plecami zawodnika. Wtedy uniknęli byśmy niepotrzebnych kontrowersji i ręce byłyby przez 90 minut w naturalnej pozycji.