Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Za cholerę nie uwierzę, że Pjanić jest taaaaaaaaak tragiczny, że nie może pograć ze średniakami La Ligi. I że jest tak absolutnie bezużyteczny. Coś tu jest mocno nie tak.
4
@tomek8756 A to nie działa? Z polskich krów też nie?
11
Levante i Barca są w podobnej formie, obie notują serię jednego remisu z rzędu.
2
@Pawelsky Cóż to za straszne rozumowanie? Wielkie chwile (czytaj tragedie) trzeba zawsze świętować. To polska specjalność.
54
Właśnie obchodzimy 284-godzinnicę klęski z Granadą.
14
@itmustbejoke Jedyny facet, który łamie schematy, a trener nie umie go wykorzystać. Czyli chcemy więc zastygłej magmy w magmie?
7
@clyde Czyli popracowałaś na raka skóry i otyłość.
1
Moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłoby wiązać ręce na czas meczu na wysokości nadgarstków, za plecami zawodnika. Wtedy uniknęli byśmy niepotrzebnych kontrowersji i ręce byłyby przez 90 minut w naturalnej pozycji.
26
Koeman jest bezsprzecznie najlepszym trenerem Barcy 3 dekady 21 wieku.
0
Mój dziadek to optyk. Chaty mchem optyka.
2
@Encore Dzięki. Tak myślałem, że United znaczy Europa. Teraz już będę wiedział
2
@Encore A co to znaczy? Przetłumaczysz?
5
@fart Dziękuj Jarosławowi na klęczkach.
0
Koeman to taki trener o kulach. Człowiek się męczy od samego patrzenia jak Koeman się męczy. Ale w wyścigu kulawego z głuchym i niewidomym nawet kulawy ma swoje szanse.
1
@AmigoBlancos W sierpniu, zatrudniając Koemana.
7
@Kgorecki2500 Ło jeju jakie dzieciątko, no niemowlak prawie.
0
@GeraltzKatalonii @Wossi61FCB Koledzy, gratuluję Wam optymizmu. Wychodzę na smerfa marudę, ale to już w sumie tradycyjnie.
3
@Wossi61FCB Przecież jest w Barcy, więc to oczywiste. Chyba, że odejdzie, to wtedy się zdziwię.
1
@Bobo25 Henry bezdusznie ręką wyeliminował Irlandczyków, a Ty wchodzisz w takie ultradetale? Prawy z Ciebie człowiek.
0
A propos CR7 słyszałem,że rozważa do powrotu do Sportingu Lizbona. Tam mają ciekawy projekt, nie wiem czy na zakończenie kariery nie byłby to idealny ruch spinający ją klamrą. Wg mnie idealne zwieńczenie. Przy zachowaniu szans na powalczenie o fazę pucharową LM.
No chyba, że CR7 chce jeszcze wygrać LM na serio, ale sądzę, że i on i Leo są realistami i postawili już na tym krzyżyk
1
@arasz1819 Jasno i klarownie. Jest taka podskórna pokusa, żeby antykibicować CR7 choćby ze względu na rywalizację z Barcą. Tu sam mam takie objawy, ale Neya zawsze lubiłem i dalej lubię.
1
@Batys Autoironia jest tu niby oczywista ale kolegę @MarioVeB! jednak to zadanie wychwycenia jej przerosło. Może udzielisz mu korepetycji?
0
@VbamboeB Ucieszy mnie, bo takie historie są piękne, ale nie mam żadnej niechęci w stronę PSG. Najmniejszej, jak również Neya.
2
Skąd na tej stronie tyle niechęci do PSG i Juve. Ile w Polakach jest złych emocji. Nie mógłbym tak, ja dla odmiany mam w sobie bardzo wiele ciepłych uczuć, szczególnie do Koemana.
18
We środę Hazarda wyrzucano z klubu, a dzisiaj strzelił bardzo ważną bramkę, choć nawet o tym nie wiedział.
0
@Firestone Baniak
1
Chyba widziałem właśnie rudego, postawnego pana, który ciągnął walizkę na kółkach. Wyglądał na strasznie zmęczonego. A może mi się wydawało, może to była wiewiórka a za nią toczyły się orzechy?
9
W dobie Covid-u, nie przykładałbym nadmiernej wagi do własnego stadionu jako twierdzy. Tak jak z powyższego powodu nie ekscytowały mnie serie Koemana na wyjeździe, tak nie będę łajał za nieudane mecze u siebie. Są inne, ważniejsze powody do narzekań.
PS: Dzień dobry Julko!
1
@banann16 Nikt przytomny tego faktu nie przeoczy, ale wiesz jak to jest gdy fakty trzeba dostosowywać do teorii.
0
@pax Jak to dobrze, że mam emanację swoich myśli w Twoich wpisach. Mi się już wszystkiego odechciało, włącznie z ględzeniem na treneiro.