1

@Batys Nie martw się, ja cały sezon pokutuję patrząc na tę Barcę. Mi skrzydła podcięła decyzja o zatrudnieniu Koemana. I jeszcze okaże się, ze w wyścigu zółwi Barca wygra i Koeman zostanie na następny sezon , co by mnie załamało doszczętnie (to że zostanie, a nie mistrzostwo) . Choć zatrudnienie Xaviego mogłoby okazać się jeszcze gorszym krokiem. Nie podoba mi się gra Barcy, męczę się strasznie przed ekranem.

1

@Batys Nie w tym sezonie, każdy z czołowych zespołów może jeszcze zaliczyć wpadkę. Mecz trwa 90 minut a nie 88. Poczekajmy do końca sezonu, wtedy okaże się czy mecz z Granandą zdecydował o naszej klęsce czy nie.

1

@Batys Na odwrót. Rzadko kto jest konsekwentnie nie zadowolony, tak jak ja.

1

@VenoM W takim razie nie przestanę, lubię zanudzać.

0

@Quavosk Rzut wolny z gry to już w ogóle ekwilibrystyka.

50

Właśnie obchodzimy 2-minutnicę wygranej z Valencią.

2

@adambądkowski93 Się zapodziały.
Geografia jest świetna, najzwyczajniej niezwykle ciekawa.

0

Powtórka przed maturą z geografii:

Kopulacja Polski liczy 38 milionów członków

0

@saczers438 Ale w lidze ma zaledwie 6 goli i 7 asyst. Myślę, że asystuje ładnie, ale tych bramek mógłby mieć z 15. Przyszedł Tuchel więc obstawiam, że będzie tylko lepiej, choć w meczu z Realem Werner nie błyszczał i do odzyskania formy będzie potrzebował czasu.

0

W takich warunkach rodzą się przyszli mistrzowie w Polsce - cieszynka tygodnia po bramce dla Gromu Prace Małe:

0

@LuisSalvano Jak przypomnę sobie pierwszy mecz, to nie jestem pewien. Oni potrafią z nami grać

0

Czy Barca jest faworytem meczu z Valencią?

0

@VenoM Nie chcę Cię dobijać całkowicie ale Granada grała w bardzo okrojonym składzie...

2

@MesQueUnClub96 Brawo, matura na poziomie podstawowym zdana na 100%. A teraz czas złożyć papiery na studia.

3

Rozgrzewka maturalna:

40% z 5 swoich ostatnih meczów w klubie, Koeman obejży z trybun.

Matma: ile meczów trener obejrzy z trybun?
Język polski: wskaż błędy ortograficzne oraz zidentyfikuj elementy wskazujące na pesymizm podmiotu lirycznego.

2

@Chakalaka Tak, tak. Powierzymy Koemana opiece najświętszej Panienki, która razem z Jezusem dzielnie króluje naszemu jedynemu słusznemu narodowi.

4

@Chakalaka Tak, tak, właśnie poleruję taborecik, he he

1

@arasz1819 A choroby to śmierć ...

120

Właśnie obchodzimy 77-godzinnicę klęski z Granadą.

0

@koksik2700 Ja Koemanowi nie ufam ...

1

Jak Isco wchodzi to jest sygnał, że trzeba utrzymać wynik

5

Zasoby świetnych piłkarzy brazylijskich kurczą się jak powierzchnia lasów amazońskich.

1

Czy to tylko u mnie, czy Wam też transmisję meczu Realu przerwały 2 rzędy kretów idących w mundurkach wojskowych przez pokój?

3

Jako mieszkaniec Poznania powiem elegancko z francuska, ze Lech stał się klubę memę

0

@tbas Właśnie włączyłem 2 połowę

31

Real 0-0 dziś i 0-0 w środę i będzie pan zadowolony

1

@tbas Uwaga odpaliłem Real

1

Ta reprezentacja Brazylii z Ronaldinho i Beckhamen jest niezapomniana.

1

@JohnnyBarca A cóż to za pytanie? W ogóle jest w nim zawarta sugestia, że o jakości zawodnika świadczą tylko jego liczby dot. goli i asyst.

0

@DonAndrzejos Nie popisuj się sarkazmem, żenujący komentarz. Aguero przychodząc wniesie ........................... ?????? .................. hmmmm .......................................... yyyyyyyyyyyy.

A może masz rację?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?