15

Dla mnie największym zdziwieniem dnia był techniczny, subtelny strzał de Jonga, po którym czekałem aż piłka zamelduje się w prawym okienku bramki Villareal, patrząc od strony bramkarza. Prawdę mówiąc jeszcze czekam aż ta piłka zatrzepoce w siatce.

1

@Maker0 Barca też wyglądała dobrze przez wiele kolejek, z Realem kiepsko, a potem znowu nieźle. Przypadek? Nie sądzę

5

Były prominentny polityk PSL, Waldemar Pawlak zamieścił 7-sekundowy filmik, w którym emocjonalnie wypowiedział się na temat szans Barcy w dzisiejszym meczu:


1

@AV0CAD0 Niestety głupota nie ma ani refleksji, ani nie przyznaje się do błędu. A jadaczka wielka i nigdy się nie zamyka. Takich ludzi w życiu omija się szerokim łukiem

1

@AmigoBlancos To rozwiąż zagadkę. Ile kolejek ma liga, a ile kolejek zostało do końca?

2

@Don-Corleone Dzięki za wyzwanie mnie do tablicy. Skoro @Don-Corleone wyręczył mnie w zasugerowaniu "Californication" Red Hottów wrzucam coś co rzeźbiło mi umysł ładne ponad 2 dekady temu w postaci utworu
"Charlie Big Potato" zespołu Skunk Anansie ze znakomitej płyty "Post Orgasmic Chill"




0

@msmsmsMłodzi czytają kretynizmy na La Rambli i nikt z tego powodu strony nie zamyka. Podobnie nikt nie zamyka żadnej innej strony. To co piszesz to absurd. Trzeba by zamknąć cały internet.

Ja np. uważam, że Ty teraz piszesz niezbyt mądre rzeczy i czy to znaczy, że powinni Cię usunąć ze strony żebyś nie szkodził innym?
Chcesz stworzyć komisję do spraw "mądrości" wpisów? Kto to niby miałby je oceniać?

Chyba rozumiesz niedorzeczność i niewykonalność swoich propozycji. A już w ogóle nie możesz zaprzeczyć, że czy coś jest mądre czy głupie to kwestia bardzo subiektywna

0

@msmsms Gdyby za szerzenie głupoty zakazać udzielania się w sieci to La Rambla by zniknęła. Co to w ogóle za głupkowaty pomysł? Od kiedy poziom wiedzy upoważnia do zabierania głosu publicznie. Ale zamordyzm - mały Mao Zedong wylazł z Ciebie, he he.

5

Właśnie przebiłem za dom Minguezy w Barcelonie na OLX-ie.

2

@Wossi61FCB Dzięki za relację, złapałem teraz obraz meczu

1

@saczers438 Bo w obejrzanych przeze mnie 20 minutach Barca ruszyła parę razy i pozamiatała temat dość spokojnie, choć 2:3 w 70 minucie mogło zwiastować emocje.

0

Obejrzałem 20 minut (ostatnie), niektórzy są zadowoleni z meczu i bardzo dobrze, a oto komentarz Jakuba Kręcidły, który jest przecież umiarkowanym obserwatorem Barcy:

"To samo powiedzieć mogliby kibice, bo mimo obejrzenia pięciu goli czwartkowe
spotkanie trudno nazwać ciekawym. Na murawie nie działo się zbyt wiele. Ani Barcelona szczególnie nie atakowała, ani Getafe szczególnie nie naciskało. Mecz się odbył i najlepiej na tym byłoby zakończyć podsumowanie".

To jak w końcu było?

19

Miałem okazję zobaczyć tylko ostatnie 20 minut i wyskok Araujo zrobił na mnie piorunujące wrażenie. Ma chłop lotność i parametry.
Gratulacje dla Messiego, nigdy chyba nie było jeszcze 34-latka, który w takim wieku był w stanie w tak absurdalnie przepotężny sposób pociągać za sznurki swojego zespołu. Najlepszy, genialny, nawet przez te 20 minut zrobił bardzo dużo, a przecież nie miałem okazji zobaczyć jego goli.

0

@macio_944 Nie ukrywam, że celowo mocno przesadzone, ale ku przestrodze by nie ogłaszać ludzi świętymi za życia, bo zbyt łatwo odwrócić proporcje i nie trudno o nierzetelność .

0

@macio_944 Czyli Niemcy powinni dziękować za Adolfowi za przywrócenie im godności? W końcu gwałcił innych, może trochę swoich, ale Niemcy podniosły się z kolan. A o obozach pewnie nie wiedział ...

0

@nieprzysiadalnosc I tak wielkość często okazuje się bardzo dęta

1

@Zip Jako rodzic powiem, że gdyby moje dziecko wypisywało takie kompromitujące rzeczy jak Ty spaliłbym się ze wstydu.
Zachowujesz się na forum tak jakby nikt Cię nigdy nie wychował, albo jakby rodzice Cię zaniedbywali, a nawet pachnie domem dziecka.

Jak jesteś młody to mi Cię szkoda, jak starszy, to jest już za późno.

0

@Zip Rodzic nastolatki nie zastanawia się nad rodzicami. Rozumujesz jak smarkacz. Ale wpis usunąłeś i tak to miało zadziałać.

2

@LS Od czasu do czasu coś rażącego kliknę np. przed sekundą zgłosiłem skandaliczny wpis rasistowsko nastawionego użytkownika @Zip

2

@Pawel13sz Ciiiiiiiiiii, tutaj o tym nie wiedzą

4

@LuisSalvano Widzę, że negatywna opinia wielu osób o Tobie nie bierze się znikąd.
No to masz korki za darmo, z litości:

"Nie licząc dzisiejszego spotkania, dzielą ich raptem 2 wygrane od przyznania im mistrzostwa"

No to 3 punkty za dzisiejszy mecz plus 6 punktów za kolejne 2 wygrane daje 9 punktów. 3+3+3=9.
75+9=84

Atalanta ma po 31 meczach 64 punkty. W 7 meczach może zdobyć maksymalnie 21 punktów.
64+21=85

85>84

Jeśli tego nie rozumiesz, to nie ma dla Ciebie ratunku.

0

@LuisSalvano Jeśli Ty się jeszcze kłócisz, że 3 wygrane wystarczą Interowi do mistrzostwa, to jesteś analfabetą matematycznym. Przelicz tabelę i czekam na wycofanie z tego żenującego wpisu.

0

@MarioVeB! Znakomicie, ale twój humor generalnie całe gów*o mnie obchodzi. Zaczepiłeś mnie wyzywając od foliarzy, zatem zachowałeś się tradycyjnie jak prymityw i doskonały humor tego nie zmienia.
Tradycji stało się zadość i szambo wybiło

0

@MarioVeB! Jest i naczelny pieniacz zawsze w złym humorze. I oczywiście kolejny zakłamaniec, który czyta wybiórcze wpisy (o negatywnym zabarwieniu), omija pozytywne i wysnuwa fałszywe wnioski.

Dobrze wiedzieć, ze jesteś tradycyjnie w żenującej formie. A teraz wracam do góry, bo strasznie musiałem się zniżyć tym wpisem. Adios!

1

@Astad To był żarcik na sztywno z mojej strony, na szczęście koledze dystansu do siebie samego nie brakuje.

2

@LuisSalvano Następny matematyk od 7 boleści.

0

@Rielan Nie mów tak, Bilbao jest świetne, a Koeman ich znokautował

0

@kkbarca Cholera, czułem, że za tym kryje się podwójne dno : )

0

@Homeopata8989 Liczymy: 75 +9 = 84
Atalanta 64+ 21(w 7 meczach) = 85

Ktoś ma tu problem z matmą?

0

@ArterkHD Uwielbiasz ją, czy jej głos? To dwa odrębne stanowiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?