26

@Dani13 Niestety trudno w tych czasach o wyważoną opinię. Puchar Króla wynosi Koemana na Olimp u niektórych, a jesteśmy świeżo po laniu taktycznym z Realem grającym w szczątkowym składzie.

3

@Messibestplayerintheworld Szkoda, że tej walki nie zaczęli w zeszłym tygodniu

2

@Commando Tak myślałem, ale jednak ten magnes w postaci realistycznej walki o LM jest potężny. Zresztą Ney i Mbappe pokazują, że w Ligue 1 też można się rozwijać.

0

Komentarz usunięty

0

@Commando A przypomnij mi gdzie od kilku sezonów w LM jest Barca a gdzie PSG? I co to mówi o ambicjach?

0

Komentarz usunięty

0

@Vebrol Ależ nikt zorientowany tak nie mówi. Kovać podobnie narzekał, że nie może budować zespołu w oparciu o zawodników jakich by chciał w klubie.

10

@AmigoBlancos Tak zawsze wyglądają wyścigi kulawych. Zawsze których wyrżnie o krawężnik i emocje gotowe.

0

@msmsms Było. Laporta go zatrudni, to już pewne.

3

No to jednak w 2 połowie Barca postanowiła udowodnić, że sos czosnkowy nie musi być koniecznie największym wydarzeniem tego wieczora w moim mieszkaniu. Na szczęście.

0

@tbas Może to przez brak techników w składzie, he he

14

W pierwszej połowie najlepszy był sos czosnkowy na bazie jogurtu greckiego. O reszcie można śmiało zapomnieć.

2

@IronSanHybrid Ty gnojku. Ukradłeś mi kwestię

1

@FCBparasiempre Zasłużył za to jak wspaniale się leczył. Może zainspiruje nas do boju jak z PSG!

0

@Bocheno1 No, praktycznie wytarłem Koemanem podłogę. Może ochłoń nieco.

5

Słynne drugie sezony Mourinho, kiedy osiąga najlepsze rezultaty. Na 7 kolejek przed końcem 7 miejsce, 5 punktów straty do miejsca dającego LM i jeden mecz rozegrany więcej.
Jose stawia wykrzyknik pod zdaniem "Mój czas minął".

0

@barpol11 A potem wylewy, zawały, udary itp. itd

4

Na bezrybiu i rak ryba

3

@Janiama Tylko już nie wycinaj żadnych numerów. Masz być zdrowy i pisać na forum!

0

@zwyklykibic93 Ok. Ja czekałem żeby zobaczyć wymierne efekty pracy Koemana z Realem bez obrońców. Dostałem swoje odpowiedzi i wiem na czym stoimy.

11

@BarcaInfo Przy poziomie Mou za chwilę będzie trenował Emersona w Betisie, jak dadzą się tam nabrać na tego portugalskiego szamana.

0

Puchar to okruchy spod stołu. Może w Valencii to wielki powód do świętowania, ale Barca powinna celować w mistrzostwo, tym bardziej, że rywale mają na zmianę albo kryzysy albo szpital. Kontekst odbiera wymówki.

1

@DanielVeB Pele

2

Z Poznania: motorniczy tramwaju jedzie ulicą Starołęcką, zbliża się do przystanku, a będąca tam dziewczyna wywija coś takiego:


6

Wczoraj w meczu PSG-Bayern najbardziej uderzająca była mentalność jaką zademonstrowali zawodnicy obu zespołów. Bayern ani przez chwilę nie zwątpił i pomimo dotkliwych osłabień do końca walczył o awans. Z kolei PSG ani przez moment nie pękło i w miarę pewnie odpierało ataki Bawarczyków, samemu wyprowadzając groźne kontry.
Mam wrażenie, że zawodnicy Barcy przy powyższych zestawach zawodników są mentalnie jak miękkie faje. A już pomiędzy Navasem i Neuerem a naszym Stegenem, który daje w bardzo ważnych meczach koncerty nieporadności jest wręcz przepaść.

I żaden trener nie potrafi tego zmienić. Nie wiem co jest nie tak, ale mam nadzieję, że młodzi zawodnicy Barcy nie nabiorą tej mentalności, bo trochę to wygląda jakby niektórzy się za bardzo przyzwyczaili do przegrywania ważnych meczów.

3

@JarekS Skorygowałbym te 3 fronty na maksymalnie 2. Nic nie wskazuje na to, że Barca będzie walczyć o LM w najbliższych latach.

4

@Iberatista Nie wiadomo ile jest prawdy w tym artykule, ale tego można było się obawiać, że 3-5-2 nie wynika z wielkich przemyśleń trenera, tylko po prostu zadziałało raz i dało się na nim pojechać przez 2 miesiące. Trafił się rywal, którego trener rozgryzł Koemana taktycznie i zasiał wątpliwości. Jeśli trener jest pewny co do obranego kursu nie musi panikować po jednym niepowodzeniu. Tyle, że 1 połowa z Realem była dramatycznie bezmyślna, bez jakiejkolwiek reakcji z ławki.
A teraz należy się spodziewać, że po okresie zaskoczenia nawet słabsi i przeciętni rywale będą starać się lepiej przeciwdziałać naszemu 3 5 2.

0

@clyde Nie kierownicy szukaj, tylko do gotowania się bierz! O model rodziny dbaj. Posłuszna facetom bądź. Bądź wierna tradycji.

2

@JarekS Nie wiem skąd Ty wziąłeś to, ze piłkarze go nie szanują? Really?

0

Wyobraźmy sobie, że konflikt Flicka z Salihamidziciem w Bayernie nabrzmiewa do ogromnych rozmiarów, Flick jest pomijany w procesie decyzyjnym dotyczącym transferów i opuszcza Bayern. Trafia się możliwość zakontraktowania Flicka w czerwcu.

Czy bylibyście wtedy za zatrudnieniem go przez Laportę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?