0

@robsesh No tak, brakuje tego zęba, zadziora.

0

@MaziFCB Myślę, że raczej od początku do końca Koeman realizował wpadanie w sieci, które założył szczwany Zidane. To Zizou grał melodię a Koeman do niej tańczył.

1

@SteuerFreiMoney Mądrego to aż miło poczytać

15

Z PSG zaczynamy grać przy 1:4 w rewanżu, z Realem zaczynamy grać przy 0:2 po przerwie, po niedoszłym 3:0. A dlaczego nie gramy od początku?
I ta nokautująca łatwość Pochettino i Zidana w osiągnięciu zamierzonego celu. Dzisiaj Zinedine tak zaszalał, że przez chwilę myślałem, że tam w końcówce biega Real B. To był zdaje się Real oszczędzający się na znacznie ważniejszy mecz czyli rewanż z Liverpoolem.

1

Rzeczywistość pierwszej połowy jest nokautująca dla kibica Barcy.

Czekamy na reakcję w szatni.

3

Koeman - deliver!

1

No jak to jest? Przecież w reklamie było, że praca z Ajaxem czystym relaksem.

2

@victor Uwielbiam "Konopielkę". Ten cytat pokazuje, że wielu użytkowników La Rambli ma sposób rozumowania prostego chłopa sprzed pół wieku i złożoność świata ich przerasta. I to widać w wielu wpisach. Im by się przydała ta "uczycielka"

13

@Oskar00 Nawet dupą po tym wpisie bym Cię nie nazwał, lepiej skasuj to

4

@Chakalaka
Rage against the machine




Radiohead "Creep"(uwielbiam ten kawałek)



Republika



The Rolling Stones



Rush - ABSOLUTNIE GENIALNI, 3 utwory z fenomenalnej płyty "Counterparts"




REM


Rammstein


Tyle ode mnie, miłego wieczoru!


0

@juliacicha Dobry wieczór, Pani Redaktor.

3

@svensonFCB Promieniowanie w końcu go dopadło.

4

Doceniając dzisiejszą grę Realu, trzeba pamiętać, że Liverpool z obecnego sezonu w żadnej mierze nie przypomina tego z sezonu gdy zdobywali mistrzostwo. Po prostu jak to u Kloppa po kilku sezonach siadła intensywność i kłopoty gotowe, a liga jest najlepszym tego potwierdzeniem.

Co do Pepa, ten człowiek to jednak stan umysłu w LM. Nie dość, że dziś miał więcej szczęścia niż rozumu, bo Borussii nie uznano z nieznanych mi względów gola, to znowu spanikował na etapie doboru personalnego - Sterling dziś nawet nie powąchał murawy. Chyba u Pepa strach w LM ma baaaaaaardzo wielkie oczy.

0

@elmayakos Nie rozkładają, tylko Real im te nogi rozkłada własnym skilem

0

@AmigoBlancos Właśnie tak, rzekomy. Real gra dziś tak dobrze, że nie potrzebuje pomocy od sędziów.

2

Koncertowa gra Realu. Koncert jest dla koneserów i polega na tym, że wyśmiewany tu przez niektórych Zidane po raz kolejny pokazuje zmysł taktyczny a zawodnicy pomysły trenera realizują.
Imponuje mi to jak Zidane sprawił, że Liverpool jest absolutnie bezradny. Kompletnie bezsilny. Jednocześnie Anglicy giną od własnej broni. Długie piłki Realu kompletnie dezorganizują szyki defensywne Liverpoolu i zmuszają do błędów, czego przykładem jest 2 gol. Kross ma sterowniki w nogach i jest absolutnie rewelacyjny, na wagę złota.

Czekamy na reakcję Livepoolu w 2 połowie, ale być może Real na taką nie pozwoli.

Na flashscore: Real-Liverpool
wynik 2-0
sytuacje bramkowe 9-0
strzały celne 4-0
strzały niecelne 2-0
strzały zablokowane 3-0
rożne 4-1

To jest drodzy państwo nokaut!

0

Mecz Real - Liverpool jest mi kompletnie obojętny. Zupełnie nie obchodzi mnie iloma bramkami ma wygrać Liverpool.

0

Wspominkowo, Ramos nokautuje Kariusa łokciem w wielkim finale.


0

@jeyx77x A co robi różnicę gdy obie drużyny grają z podobną determinacją? No właśnie.

5

Czy jeżeli napiszę, że dla mnie mecz z Realem będzie testem możliwości taktycznych Koemana, to chyba już mnie tu nikt nie napadnie? Wiele osób tutaj podawało różne okoliczności niesprzyjające naszemu trenerowi, ale Zidane nie ma w żadnej mierze łatwiejszych. I braki kadrowe i niespecjalnie imponujący skład i serie kontuzji.
Jak miałbym rozumieć np. zdecydowaną porażkę i słabą grę, gdy drużyna rośnie, jest w gazie, tryby zazębiają się a zawodnicy wydają się docierać.

W takich okolicznościach oczekiwanie dobrego, minimum wyrównanego meczu wydaje się realistyczne. Jak uważacie?

8

@Chakalaka
Taki zestaw ode mnie:

Pablopavo i Ludziki



https://www.youtube.com/results?search_query=pablopavo+i+ludziki

Pidżama Porno "Ezoteryczny Poznań"


The Police



Pearl Jam



Pink Floyd "High Hopes"


Portishead "Glory Box"


Placebo




Pet Shop Boys


Pixies


Prodigy



Pretenders


Renata Przemyk


Maria Peszek

0

Rzecznik prasowy Bayernu Herr Gnabry poinformował, że Bayern miał pozytywny wynik testu na Covid-19 i w związku z tym nie będzie mógł wystąpić w obu meczach ćwierćfinałowych z PSG.
W każdym razie tak to zapamiętałem.

7

A wiadomo kto strzela w słupek. Szkoda.

0

@DonMatteo901 Zarząd Lecha to jest hit. Rozważa zatrudnienie Skorży, który zostawiał Lecha na ostatniej lub jednej z kilku ostatnich pozycji w lidze. Poza tym szwankowała komunikacja między nim a zawodnikami, bo ma ciężki charakter.

Wronki rządzą w Lechu od lat, mentalność z podpoznańskich lasów też tam zagościła na dobre, i doskonale się urządziła.

1

@Encore Ale drużyny budowane na heroball jednego z graczy są akoszykarskie. Mnie ten Irving jednocześnie zachwyca i mierzi. On jest jak sos słodko-kwaśny.

1

@TheNekro94 Nie naśmiewaj się z chłopaka. Całą instalację elektryczną musi zmienić

5

Dzień dobry dyskretna Julio. Miłego dnia.

12

Akurat Alba nie miał żadnych problemów z łatwym przedostawaniem się w strefę defensywną rywali, problemem było to co robił z piłką, czyli nie dostarczał konkretów i tym samym nie tworzył zagrożenia. Dest, z kolei, nie rozgrywa dobrego sezonu. Miewa rzadkie przebłyski, więc nie powiedziałbym, że wczorajszy występ różnił się zasadniczo od wielu poprzednich. Dużo chaosu i nie najlepsza gra w kombinacjach dwójkowych.

Zresztą wczorajszy mecz dla mnie nie jest wymierny. Zmęczona reprezentacjami ekipa zagrała tak jak zawsze po 2-tygodniowej przerwie, czyli grubo poniżej swoich możliwości.

28

Nie wierzę, że dla Realu ważniejsza nie będzie LM. Nie da się zagrać 3 meczów na 100% w ciągu 8 dni, gdzieś muszą odpuścić. W moim przekonaniu okoliczności meczu z Realem są najlepsze z możliwych i pomiędzy pojedynkami z Liverpoolem zadaniem Barcy będzie narzucić Realowi trudne warunki fizyczne, czyli po prostu narzucić wysoką intensywność.
A do tego aspektu gry Koeman akurat zespół przygotował lepiej niż poprzedni trenerzy.
Jak to wyjdzie w praktyce zobaczymy, bo od dłuższego czasu Barcy nie gra się dobrze z Realem, a Zizou potrafi obrzydzić nam życie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?