Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipfcb2000 Moim zdaniem czerwona to było za dużo.
3
A Messi ponoć miał mieć naładowane akumulatory. Okazuje się, ze w praktyce czasami lepszy jest rytm meczowy niż nieco dłuższy odpoczynek. Leo jest tego klinicznym przykładem, bo jemu po tych przerwach już nie raz brakowało czucia piłki.
0
@patataj Świetny jest wynik, ale mecz na pewno nie był udany. Podobał się rywal, który się nie przestraszył ale Barca z Realem musi wrócić do innego grania. Z większą agresją, szybkością i jako większy monolit. Po przerwie nie ma co się rozdrabniać nad tym meczem, ale za 5 dni gra musi być wyraźnie lepsza.
0
@sonek Ale błąd trzeba sprowokować. Ile razy napastnicy kończyli po przebitkach, ale gdyby nie ciąg na bramkę i walka do końca, goli by nie było.
0
@Rewolucja123
Nie wnikam w to czy umyślne, bo przyniosło gola.
No dzisiaj wyglądało to siermiężnie i nie spodziewaj się, że za Koemana będziemy grali bardzo finezyjną ofensywę. On tego nie ma i raczej mieć nie będzie.
Jednak od miesiąca Barca potrafi stłamsić przeciwnika i przede wszystkim szybciej operuje piłką, nawet przy tych ograniczonych schematach. I to robi różnicę. Jeśli Alba urwie się kilka razy w meczu i będzie miał kilka soczystych dośrodkowań + 2 okazje na gola, to będzie ok. Dembele swoje też wniesie, a Messi wiadomo.
13
Ależ po tych reprezentacjach od lat mamy mordęgę. Wynik na szczęście po jasnej stronie mocy i w sumie nie o fajerwerki dziś chodziło. Strasznie byłoby mi szkoda, gdyby długi okres owocnej harówki ligowej zaprzepaścić remisem. Koemanowi pewnie spadł wielki kamień z serca.
Araujo okazuje się nieprawdopodobną wręcz wartością dodaną, a dzisiaj jego kluczowe zagranie przy wrzutce ratuje nam wynik. Nie wyobrażam sobie meczu z Madrytem bez niego, ponieważ on stanowi poważne zagrożenie w grze głową, a tego nam trochę brakuje.
Jest tydzień by doszlifować schematy, przywrócić automatyzmy i ponownie nabrać wiary we własne możliwości. Z 2 punktami przewagi nad Realem to Real będzie na musiku, ale najlepiej jednak powalczyć o pełną pulę.
3
Generalnie sędzia puścił łokieć i przesadził, ale jest zdecydowanie w stylu angielskim, czyli ingeruje w ostateczności. Mi się on podoba.
Poziom muszą podnieść nasze chłopaki, bo widzę, że tam Koeman przy linii zaraz eksploduje, a co najmniej żyłka mu pęknie.
1
W pierwszej połowie wróciła jesień. W drugiej czekamy na marzec.
3
Zmierzono, że petarda Pedriego zmierzała z prędkością 29 km/h.
1
@Batys Po przerwach na reprę zawsze było ciężko. Trzeba zrzucić rdzę.
4
Sędzia VAR-owy po lewej miał maseczkę pod nosem. Gdzie to mogę zgłosić?
1
@Quavosk Sędzia
3
@Chakalaka
Oto mój skromny wkład:
Na początek, hymn, cudo w ramce do oprawy, arcydzieło naszych bratanków (niestety?), coś co zawsze chwyta za serce i gardło naraz, jak mawiała Kora "kocham, kocham, kocham":
Omega - "Dziewczyna o Perłowych Włosach"
Ozzy Osbourne
Billy Ocean (polecam obejrzeć doborową obsadę aktorską w chórkach)
Oasis
Sinead O'Connor
Roy Orbison
Offspring
O.N.A.
Oddział Zamknięty i i ch "Andzia"
7
Taki scenariusz brzmi absurdalnie, ale teoretycznie jest możliwy.
Dzisiaj przy korzystnym wyniku, Messi dogra do 75 minuty bez kartki. Wtedy Koeman zarządzi zmianę żeby chronić Leo przed kartką, ale Messi się wkurzy na zmianę i tak zacznie przeklinać, nie chcąc zejść z murawy, że sędzia wlepi mu żółtko.
10
@Kettger Dla mnie pomimo pewnych rozczarowań, nie wynik, czy zdobycie mistrzostwa będzie najważniejsze, ale przekonanie, że są zbudowane zręby zespołu i taktyki na przyszłość. Jeśli będzie kontynuowana gra z ostatniego miesiąca, nie do końca tytuł mistrzowski musi okazać się decydujący.
Chociaż minimum jeden tytuł jak Puchar Króla powinien do gabloty trafić.
4
Ciekawe jak się czuje Simeone, który w rundzie jesiennej bił wszelkie rekordy punktowe, a obecnie wygranie jakiegokolwiek meczu jest dla Atletico wyzwaniem.
Nie wierzę, że sytuacja roztrwonienia tak ogromnej przewagi nie wpływa negatywnie na psychikę samych zawodników, którzy, mam nadzieję, zgubią (już zgubili?) pewność siebie i będą podchodzić do kolejnych spotkań z obawami.
Przecież to się w głowie nie mieści, że tak utalentowany gracz jak Joao Felix w ostatnich 16 meczach ligowych zalicza 2 gole i 2 asysty (tu pojawia się pytanie o wykorzystanie Dembele, który w 22 meczach ma 4 gole i asysty, więc też nie powala) i ma dokładnie ten sam dorobek w 14 meczach roku 2021 na wszystkich frontach.
Dziś rację trzeba przyznać sceptykom, którzy twierdzili, że defensywny rys trenera zniszczy potencjał chłopaka. Podejrzewam, że Joao ma rozpisane 200 zadań defensywnych zanim pomyśli o wykonaniu akcji do przodu.
1
@Ghotti No to zazdroszczę koledze. No tak, takie to sam bym zjadł.
0
@Ghotti Jaja z katowanych w klatkach kur, z pomidorami z ligniny z hiszpańskich blaszanych hurtowni w dodatku nigdy nie dojrzewające pod słońcem.
Łączę się we współczuciu dla kolegi.
16
Gdy dwie drużyny gonią lidera, to się nazywa pościg.
A jak nazywa się sytuacja gdy lider w zastraszającym tempie goni dwie drużyny za plecami w przeciwnym kierunku?
Co za sympatyczny wysyp niespodzianek od pewnego czasu - nie dość, że Barca zaczęła wreszcie grać w piłkę, to Simeone będąc liderem wyścigu, szykował się do dublowania Barcy i Realu w połowie wyścigu, tymczasem, po 3/4 wyścigu Barca i Real szykują się do wyprzedzania bolidu Simeone, nieustannie zmieniając się na 2 pozycji.
Naprawdę ten sezon oglądałem bez oczekiwań, często zniechęcony, przyjmując kilka kluczowych porażek ze smutkiem, ale bez większych emocji, jakby pogodzony z losem. Jutro będę bardzo zestresowany, a za tydzień to nawet sobie nie wyobrażam.
0
Czy niewykorzystany karny oznacza brak gola?
2
@BarcaInfo Nie, to nie brak informacji, starzejesz się. Zaczyna się od chodzenia na coraz krótsze spacery, potem w ogóle się z nich rezygnuje. Na końcu dzieci dowożą jedzenie.
Z Tobą może być podobnie - brak jednego wpisu, drugiego, potem co drugi dzień, na koniec my Tobie będziemy przysyłać info. Nie poddawaj się jednak.
6
@Chakalaka Nick Cave and The Bad Seeds
Nirvana
https://www.youtube.com/results?search_query=nirvana
New Radicals
Nazareth
Nocna Zmiana Bluesa
New Order
Nickelback
No i oczywiście na deser, creme de la creme, z dzieciństwa
New Kids on the Block
And the special guest is:
3
@SkN Już nie chciałem kolegi wyżej korygować, że nie napisałem w "w 2017" ale hitem jest to, że niektórzy się z tym zgadzają.
2
@Firestone Laporta to geniusz
2
Pamiętajcie, że zdanie "niektórzy lubią futbol" jest niepoprawne, bo wykluczające i antykobiece.
Poprawne zdanie to: "niektórzy i niektóre lubią futbol"
3
Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy. Dla Was drodzy redaktorzy i redaktorki również najlepsze życzenia!!!
11
@tomFCB Masz zacięcie do pisania barwnych powieści obyczajowych.
1
@Ghazul3293 Na lotnisku?
4
@JarekS To pozytywny sygnał i dlatego trzymam kciuki, żeby Koeman spełniał oczekiwania zarówno tych zawodników jak i kibiców. Ja jeszcze powstrzymam się z heraldowaniem nowej, wielkiej epoki, ale rozwój sytuacji jest dość optymistyczny. Na razie wiemy, że działa nowe ustawienie, ale potrzeba jeszcze weryfikacji w dłuższej perspektywie i rywalami wagi superciężkiej.
Choć cieszy fakt, że maszyna ruszyła.
1
Lukaku wyróżnia się w podupadającej lidze, serie A. Mój kolega, kibic Manchesteru United, nie chciałby go z powrotem w klubie i dodaje, że Lukaku ciągle powtarza te same błędy i ma te same niedoróbki jakie wykluczały go z zespołu na poziomie czołówki Premier League.