7

@Chakalaka
Oto mój skromny zestawik:

Lech Janerka



Led Zeppelin


Liza Minelli


Lao Che

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@pele1282 Świetne, ale aż musiałem sprawdzić w słowniku "motivate" bo w życiu nie sądziłem, że to słowo ma znaczenie "umotywuj" czyli normalnie w angielskim "justify".

Okazało się, że ma ale w angielskim w RPA i to na dodatek w rejestrze formalnym.

5

A propos Haalanda, to czy Barca nie miała się przypadkiem czegoś nauczyć na przestrzelonych ponad stumilionowych transferach? Czy poszedł impuls od Leo o projekcie na tu i teraz i Laporta dostanie obłędu w oczach?

5

@Chakalaka
To malusia cegiełka ode mnie

Lenny Kravitz:




I jeszcze BB King

11

Pedri - moja miłość, zaraz po Messim.

5

Nie klękali przed meczem, to skończyli na kolanach po meczu. Wyszło podobnie.

24

Gdyby nie 2 gole, Anglików, to byśmy wygrali.

3

@macio_944 Najmądrzejszy komentarz dzisiaj jaki przeczytałem. Rasiści z La Rambli dostali dziś sraczki

0

@GeneralXavi Nieprawda, jak nie zechcą, to nikt ich nie zmusi.

2

Ale w kościele, z nieznanych przyczyn, Polacy klękają przed postacią ze starożytnej Księgi więc co to za problem, że parunastu z tych Polaków poklęczy sobie na dobrze zadbanej trawce? Naród wierzący to klęczy.

7

To czekamy na realistyczną ofertę:
Laporta: Leo, słuchaj mój kochany, może byś tak dopłacił z 30 banieczek za sezon, bo inaczej Titanic pójdzie na dno?
Leo: Jasne Joan, dla Ciebie i klubu mogę być elastyczny
Laporta: wiedziałem, że na Ciebie można liczyć, Leo

25

@Chwytak Też mnie to brzydzi. Kompletny bankrut moralny, cyniczny truteń, który naśmiewał się ze społeczeństwa z ekranów telewizora i oprawca z czasów komuny, stał się dla niektórych autorytetem w opisywaniu rzeczywistości. Ja na tę kanalię nigdy nie będę mógł patrzeć, podobnie nigdy nie będę tolerował komuchów.

4

@ViscaBarca123 Świetna robota, Piotrze.

1

@Sulimo Mógłbyś kiedyś machnąć wpis o życiotwórczym wpływie wulkanów i ich wpływie na kształtowanie się naszej planety.

4

Zaczynam uczyć się chińskiego od jutra. Jak już zacznie się chińska inwazja na świecie i zamienią go w jeden wielki obóz, to przynajmniej będę umiał poprosić o jakąś pracę na farmie psów pod steki i może się zlitują. Uczcie się chińskiego, zło ze Wschodu nadejdzie.

2

@Encore I zawsze na MŚ grał wybitnie. A bilans, kosmiczny, niewyobrażalny.
Marzy mi się żeby narodził się jakiś wybitny Brazylijczyk, na którego mecze można by czekać, bez względu na klub.
Po Ronaldo i Ronaldinho jest posucha. I nie ma widoków, niestety.

1

@Encore I słusznie, kiedy obejrzałem mecze z jego udziałem, a materiału jest mnóstwo, szczęka mi opadła. On w 50-latach grał momentami we współczesnym stylu. To był geniusz. Śmieszą mnie kibice Barcy, którzy go dyskryminują i mu ujmują.

2

@wroclawianin89 Co tam, kebaby obowiązkowe jako śniadanie dla każdego dziecka w szkole! Turcja, Turcja!

0

@Encore Pele to król, więc kibice Barcy czują ból.

1

Jota wymiota!
A Ronaldo robi gniota!

3

@xBoMBoWiECx Za silni są, raczej awansują, jeśli nie bezpośrednio to w barażach. Zresztą z Portugalią MŚ są będą ciekawsze.

6

Turcja w gazie. Zawsze mnie fascynowali, jeszcze mam cichą nadzieję, że podporządkują sobie całą Europę, terytorialnie i religijnie. Chcę mieć samych sąsiadów Ozilów.

1

@JarekS No to chciałem zobaczyć, czyli krok wstecz. Pełna klasa. Naprawdę, kontynuuj swoje merytoryczne komentarze, które chętnie czytam i cenię i proszę mnie więcej nie szokować.
Ja sam dostałem tu bany za obrażanie, ale jednak ataki personalne prowokują ostrą reakcję, choć też o to mam do siebie pretensje. Zatem chwalmy Pedriego, a tych kilku krytyków możemy zbyć milczeniem. Nie są warci żadnych komentarzy

0

@MesQueUnClub_87 Spokojnie, zawsze ktoś ma kontuję

0

@MesQueUnClub_87 Wycofa się 2 wahadłowych i się wszyscy zmieszczą: 3-3-4 zrewolucjonizuje kopaną. Ewentualnie 2 obrońców i zagramy 1-5-4.

0

@ferdas_rawa Wiem, nie ma problemu, chodzi o to, że kolega @JarekS ma bardzo jakościowe wpisy, a u wyskoczył jak Józek z meliny. Nie poznałem człowieka

1

@JarekS To, że nie jest wulgarnym nie znaczy, że nie jest obraźliwym. Nieprawdopodobne co ludzie potrafią wymyślić by nie wycofać się z wstydliwych słów.
Zresztą nie wiem o czy piszesz, Pedri jest bardzo docenianym zawodnikiem, więc to wygląda jakbyś szukał na siłę wypowiedzi jakiegoś marginesu i próbował go nazwać. Niczego merytorycznie to nie wnosi, a dużo mówi o autorze.

Szkoda

1

@Nano22 Czyli Ty jesteś pierwszym, który zauważył, że to minął już rok. A to na świecie mieszka 7,5 miliarda gapciów, którzy to przegapili.

Gratuluję unikatowej spostrzegawczości!

0

@Janiama Jak samopoczucie kolegi? Funkcjonujesz jakoś? I jak się miewasz psychicznie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?