Comentateiro
Dołączył/a: lipiec 2023
Poznań
53 obserwujących
71 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BarcaInfo Nie, to nie brak informacji, starzejesz się. Zaczyna się od chodzenia na coraz krótsze spacery, potem w ogóle się z nich rezygnuje. Na końcu dzieci dowożą jedzenie.
Z Tobą może być podobnie - brak jednego wpisu, drugiego, potem co drugi dzień, na koniec my Tobie będziemy przysyłać info. Nie poddawaj się jednak.
6
@Chakalaka Nick Cave and The Bad Seeds
Nirvana
https://www.youtube.com/results?search_query=nirvana
New Radicals
Nazareth
Nocna Zmiana Bluesa
New Order
Nickelback
No i oczywiście na deser, creme de la creme, z dzieciństwa
New Kids on the Block
And the special guest is:
3
@SkN Już nie chciałem kolegi wyżej korygować, że nie napisałem w "w 2017" ale hitem jest to, że niektórzy się z tym zgadzają.
2
@Firestone Laporta to geniusz
2
Pamiętajcie, że zdanie "niektórzy lubią futbol" jest niepoprawne, bo wykluczające i antykobiece.
Poprawne zdanie to: "niektórzy i niektóre lubią futbol"
3
Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy. Dla Was drodzy redaktorzy i redaktorki również najlepsze życzenia!!!
11
@tomFCB Masz zacięcie do pisania barwnych powieści obyczajowych.
1
@Ghazul3293 Na lotnisku?
4
@JarekS To pozytywny sygnał i dlatego trzymam kciuki, żeby Koeman spełniał oczekiwania zarówno tych zawodników jak i kibiców. Ja jeszcze powstrzymam się z heraldowaniem nowej, wielkiej epoki, ale rozwój sytuacji jest dość optymistyczny. Na razie wiemy, że działa nowe ustawienie, ale potrzeba jeszcze weryfikacji w dłuższej perspektywie i rywalami wagi superciężkiej.
Choć cieszy fakt, że maszyna ruszyła.
1
Lukaku wyróżnia się w podupadającej lidze, serie A. Mój kolega, kibic Manchesteru United, nie chciałby go z powrotem w klubie i dodaje, że Lukaku ciągle powtarza te same błędy i ma te same niedoróbki jakie wykluczały go z zespołu na poziomie czołówki Premier League.
10
Mbappe w tym roku skończy 23 lata. Kiedy miał lat 17 wróżono mu zdobycie wielu Złotych Piłek i dodawano, że jeszcze ma czas.
Od tego czasu minęło 6 lat, a nagród brak. Oczywiście może się zdarzyć, że z jakimś wielkim klubem będzie zdobywał seryjnie trofea i wygra 5 balonodorów, ale równie dobrze mogą pojawić się kolejne talenty, które z innymi klubami je zgarną.
Piłka pokazuje, że swoje szanse należy bezwzględnie wykorzystywać. W 2015 też mogło się nam wydawać, że Barca sięgnie po LM jeszcze z kilka razy, a co się od tamtej pory działo, doskonale wiemy.
0
@juliacicha Ok tzn. muy bien. A jeśli to nie jest nadmierna ingerencja w Twoją prywatność, jesteś Julio wegetarianką?
0
@blizniakpiotrek Sugerujesz, że się nasza Julia jadła zepsutą kiełbasę?
12
Dzień dobry Julio. Czy objadła się już Pani Redaktor białą kiełbasą.
Albo przed zakończeniem, albo po zakończeniu. Naprawdę gazety robią newsa z niczego.
Za tydzień Barca z Realem wygra, przegra albo zremisuje - to podobnie fascynujący news. Pozwalam mnie cytować bez ograniczeń.
1
@xBoMBoWiECx Generalnie uważam go od początku za mocno niedorobionego trenera, ale awans do fazy grupowej LE przysłonił niektórym kibicom rzeczywistość. 2 nieco lepsze mecze z dość słabymi rywalami z Europy pozwoliły dostać się do fazy grupowej, ale wyniki Lecha są momentami katastrofalne, a zespół gra pod wodzą Żurawia niestabilnie od dobrych 2 lat.
I to tragiczne wchodzenie w sezon, które zabiera pół sezonu, a w obecnym sezonie zespół nawet się nie rozpędził. O ile Koemana potraktowałem surowo, ale Holender okazuje się całkiem reformowalny, to Żuraw zawala już po całości.
Odrzut z Lecha Trałka jest z Wartą tuż za plecami Lecha. Dramat.
0
@JacekM Niestety tak to u nas wygląda, przecież chyba to zauważyłeś kolego, prawda?
9
@Chakalaka Mój skromny głos:
Manic Street Preachers
Myslovitz
Moloko
Motorhead
Alanis Morisette
Moby
Massive Attack
No i oczywiście na deser rodzynek, truskawka, a nawet wisienka na torcie
Od tego w dzieciństwie nie szło uciec
0
Haaland wysłał negocjacyjny cyrk obwoźny, żeby sprzedawał go za miliony, tymczasem już w 4 kolejnych meczach nie strzelił gola. W ostatnich 10 meczach strzelał gole zaledwie w 3, choć bilans 6 goli jest przyzwoity.
1
@fcbarcafan19 W MU nie podzielali również zachwytu Lukaku i wywalili di Marię. W piłce nic nie okazuje się być zero-jedynkowe.
0
@MeMyselfAndI Źródła budzą nieufność, jednak:
Obejrzałem sobie tą akcję z kamery głównej i wygląda naturalnie, ale pamiętam gdy widziałem to zdarzenie z innej kamery (nie mam niestety tego filmiku) to wyglądało na przeszkadzanie. Tam jeszcze bodajże Hamann grzmiał, że jeśli to nie jest przeszkadzanie to on nie rozumie piłki.
Ale skoro nie chodzi o szukanie dziury w całym na siłę, to mogę się przychylić to takiej interpretacji i od dzisiaj wyrzucam tego "spalonego" z głowy. Z punktu widzenia sędziów to pewnie wyglądało ok.
Dzięki za obszerne wyjaśnienie
11
@Sulimo Oczywiście, że mógł być element świąteczny z życzeniami, ale to wygląda jak strona jakiejś parafii. Taki kraj, taka atmosfera i lizusy włażą w tyłek odpowiednim ludziom. Nic nie poradzimy, bo światła większość zagłosowała.
4
Kovać, który kładzie po całości robotę w Bayernie z Monaco walczy o mistrzostwo. Za to uwielbiam sport, a węziej piłkę nożną. Kładziesz na kimś krzyżyk, a potem zdobywa mistrzostwo z Leicester. Nie spodziewasz się za wiele, a ktoś odpala.
Z drugiej strony, masz skład, kasę, transfery i zgarniasz gonga za gongiem, ponosząc klęskę.
Świetna sprawa interesować się futbolem i mieć ciągle emocje pod wysokim napięciem.
1
@DonAndresFCB Rzeczywistość jest obiektywna, ale to Ty jej nie przewidziałeś.
To Tyś jest winien.
13
@Chakalaka
Przesadzasz, przecież mogli nadawać transmisję mszy świętej.
Czy tego chcesz czy nie Polska jest osadzona w kulturze chrześcijańskiej i od tego nie uciekniemy przez dłuższy czas jeszcze.
1
@Criss18Barca On poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Szkoda, że nie powiodło się mu w reprezentacji.
0
@MeMyselfAndI No właśnie kiedyś ktoś napisał podobnie do Ciebie, ale nikt wyjaśnił dlaczego gra na spalonym w tamtej sytuacji była legalna. Może Ty mi napiszesz. Byłbym wdzięczny.
0
@mekston Pierwszy z Atletico na 1:0. Ronaldo będąc na spalonym przeszkadzał w interwencji obrońcy a w konsekwencji tej interwencji poszła sekwencja dośrodkowanie i gol CR7. oczywiście to było przed VAR-em więc przeszło.
8
@mekston Dodaj, ze gdyby nie 3 gole ze spalonych w sławetnej edycji, więcej tytułów króla strzelców byłoby po stronie Leo.
Zresztą o czym my mówimy, Leo to osiąga grając od wielu lat jako playmaker, podczas gdy Ronaldo fanatycznie skupił się na wykańczaniu akcji.
To zawodnicy różnych prędkości i jakości.
0
@DonAndrzejos Ja z niektórymi tutaj mam od dawna drogę krzyżową. No ale przynajmniej to w ramach jednej społeczności, która zbiera się tu w słusznej barcelońskiej sprawie.
6
Lewy nie zagra w Bayernie, ale Veratti nie zagra dla PSG za sprawą Covid-19. To potężne osłabienie Paryżan.