1

Spocony Janek się załączył . Że wszystkich durni piszących o futbolu jemy należy przyznać palmę pierwszeństwa .

0

@BonusKillerdochodzenie francuskiej policji wykazało, że francuski klub wręczał łapówki szefowi FF po to by wygrał zawodnik akurat właśnie przechodzący do tego klubu. I tyle. Sprawdź fakty zanim coś napiszesz

1

Zagłosowałem na Lewego bo ciężko by mi było oglądać non stop Lewego na ławce . Z drugiej strony żadnego nowego top napastnika nie będzie . Stawiam dolary przeciwko orzechom .

0

@BISHBASHBOSH i jak wiadomo w grę wchodziły łapówki francuskiego zespołu . Fakt. Niepodważalny !

3

Żadnej funkcji rezerwowego . Ani Ronaldo ani Messi ani Lewandowski nie zasłużyli by siedzieć na ławce jako zmiennicy. Dlatego dwóch pierwszych wybyło do lig gdzie nadal są liderami .

1

@Rupert_Haubica Polacy zawsze z dużej litery

1

@jackoFR uważam dokładnie tak samo. Myślę że jest gracz któremu zależy na odejściu Roberta bo przejmie rzuty karne

0

@Bernard777 dobrze zaczęło, Ania w Chicago już była

1

@Marusek Oczywiście prawda . Ale tu się chwali kogo innego

0

Jest to też skrajne votum zaufania wobec Ferrana Toresa. Mam nadzieję że Lewy nie zostanie rezerwowym na ławce bo nie zasługuje na taki koniec kariery. Moze pójdzie do USA ? Szkoda tego sezonu ale młodszy już nie będzie . Yamal też z nim chyba nie ma chemii. Coś się kończy coś się zaczyna. Życie. Może któregoś dnia spotkam go na hiszpańskim morzu łowiącego ryby z jachtu za 38 milionów…. Kto wie

0

Polityka , polityka , polityka i robienie ludzi w wała . Czy to Polska czy Hiszpania czy USA wszędzie to samo….

0

Tak z innej beczki : gol Lewandowskiego wymagał dużej inteligencji . Gdyby Robert przy strzale Rashforda nie cofnął się w stronę swojej bramki byłby spalony . Doświadczenie . Może nie biega szybko ale instynkt i doświadczenie ma.

1

@Chudini123 żaden klasowy bramkarz nie przyjdzie na pozycję numer 2 w Barcelonie . Jedynie młodziak , kończący karierę i średniak ala Penia

3

Inna kwestia : dlaczego Lewy po 3,5 roku gry w Barcelonie nie jest formalnym kapitanem??? Najstarszy , najbardziej doświadczony …. Muszą go naprawdę bardzo nie lubić . Innego wyjścia nie widzę .

0

@ferdas_rawa piszesz to samo co ruskie u siebie . Takie same argumenty . Pozostanę przy swoim zdaniu i kończę dyskusję .

0

Farmazony . Kane wyraźnie zadeklarował zostanie w Bayernie . Opowieści ala Laporta

1

@Rupert_Haubica oczywiście masz rację. Jest jeszcze kwestia jakie piłki od Yamala dostaje Ferran a jakie Lewy. Tak mi się przypomniała sytuacja z Arjenem Robenem. Tutaj jakoś podobnie .

0

Oceniłem Lewandowskiego bardzo słabo niemniej hasło, że był nieobecny jest dziwne. Proszę obejrzeć jeszcze raz a potem napisać ile razy wybijał piłkę głową w akcji obronnej na swoim polu karnym. Bo akurat w tym elemencie gry Lewy jeszcze istnieje . Inna kwestia nad którą się zastanawiam już od dłuższego czasu to czy Yamal nie lubi Lewego czy Lewy nie potrafi się właściwie ustawić . Bo wchodzi Ferran i dostaje dobre podania od Yamala ze tylko dołożyć nogę . Gra Lewy i takich podań nie ma. Lewy nie jest chyba lubiany przez innych piłkarzy skoro znów nie został kapitanem.

1

@CPuyol zgadzam się w pełni . A na końcu Yamal padnie i tak się skończy

0

@ferdas_rawa no nie . Ja nie spotykam się z ludźmi bez honoru . Dlaczego miałbym oczekiwać tego od polskich sportowców , polityków czy kogokolwiek.

20

Cancelo wg algorytmów dobrze . To tylko pokazuje ile warte są takie oceny . W tekście ani słowa o Ferranie a szkoda. Naprawdę gruba rywalizacja pomiędzy napastnikami, który z nich więcej spartoli.

0

Barca nie ma napastnika. Może Olmo albo Fermin nich grają fałszywą dziewiątkę . Lewandowski dramat, Ferran również dramat . Nie da się tego oglądać .

1

Ich nie stać na ochroniarza ? Z całym szacunkiem straszny paździerz

1

Trochę bez sensu że gra Garcia. Przeciez zawsze może złapać kontuzje.

0

Rotacja napastników to nie jest dobry pomysł. Drużyna się rozregulowuje, obydwoje stracili czucie piłki . Szczerze to obaj grają słabo .

1

Czyli Barca w finale zagra u siebie… Zwłaszcza, że bramki strzelać będzie Halland, podawać Alvarez a na stoperze będą 2 wielkie i szybkie King Kongi z Afryki. Tak będzie , widzę to .

4

@ferdas_rawa i wtedy np Polska będzie musiała grać mecz z kacapami. Bez sensu

4

Nic dodać, nic ująć. W punkt. Wg mnie bardzo dobra ocena wszystkiego i wszystkich.

13

Z tym Realem to się nie dzieje … są jakieś granice absurdu . Ciągną za uszy ile się da

4

A pro po udziału w grze : ten dynamiczny i aktywny Ferran przez 61 min - 14 celnych podań i ten Lewandowski , duch , którego nie ma na boisku wg Hiszpanów - 11 celnych podań przez 33 min. Fakty kontra wyobrażenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?