5

Bardzo słaby mecz sędziego . 10 min , mnóstwo fauli Oviedo a on daje żółtą Martinowi za faul którego nie było . Na powtórkach widać że Martin nie dotknął gracza Realu. Ta żółta dla bramkarza to jeszcze większe kuriozum . Sędzia dramat

0

No cóż , 2 graczy w I połowie było masakrycznie słabych a w 2 połowie strzelili bramki. Lewy bardzo słabo , miał 3 sytuacje , zero bramek . Czarno to widzę ale cały czas się łudzę że jeszcze wiosną zagra jakieś dobre mecze. Dla mnie najlepszy chyba Eric oceniając cały mecz .

0

Widzę że się odpala nowy kanał pod tytułem : Barca TV. Manzano swoją beznadziejność pokazał przy pocieraniu nosa ale akurat w tym meczu jego wpływ na wynik był niewielki . Podyktował karnego a to nie jego wina że Yamal był na spalonym . Uznał bramkę Fermina i to nie jego wina że Olmo faulował . Barca przegrała bo zawodnicy razili nieskutecznością lub nie umieli upilnować właściwej pozycji. Strzały Panu Bogu w okno a tu nagle szukanie winy u sędziego . Nie popadajmy w realowe absurdy .

3

Tak jak doceniam Lewego to jego pierwsza połowa była chyba najgorsza ever. Od 60 min lepiej .

0

Mam nadzieję, że Laporta przysnął na tym meczu , obudził się na koniec i pyta : jak wynik : wygraliśmy. Fajnie a Lewy coś strzelił ? Nawet 2 gole Panie Prezesie. A to w porządku , dobry chłopak . Ale jeśli nie przysnął i widział caly mecz to właśnie sprzedaje cokolwiek , nawet ostatnie srebra rodowe, żeby kupić nowy numer 9 .

0

I cóż dać Lewemu ? Strzelił ? Strzelił nawet dwie ! Ale do 70 tej minuty to był najgorszy mecz Lewego jaki kiedykolwiek widziałem….

0

I znowu Ronald grzeje ławę . To jest jakiś dramat . Ma problemy psychiczne to niech się uda na leczenie i zwolni miejsce dla kogoś kto jest w stanie grać . To jest wręcz niewiarygodne. Nie mam słów .

1

Artykuł pod tytułem : nic nowego a wręcz dezinformacja bo temat Milanu był już wyjaśniony .

5

Wybory idą, trzeba grzać publikę. Szuflada dla każdego, Kingsajz dla wszystkich a na końcu królik z kapelusza.

0

@addept publicznie powiedział że zostaje w Bayernie

0

Lewy , taki gracz nie powinien grzać ławy . Odejdź do USA albo Arabii, tam gdzie będziesz numer jeden jak Messi czy Ronaldo . Kwestie finansów pomijam . Żadnych osiągnięć indywidualnych już nie uzyskasz a z tą obroną trudno liczyć na wygranie LM.

0

@baryn pytanie brzmi co miał zrobić …latem Deco wypowiedział się tak : nie mam potrzeby rozmawiać z MATSem na temat jego sytuacji w Barcelonie… dyrektor sportowy tak się wypowiedział , a teraz klub spija śmietanę z jego zachowań . Wypożyczenie Matsa rozwiązuje główny problem Matsa vide gra przed MŚ i nie rozwiązuje żadnego problemu Barcelony. MATS PO MŚ wraca na grzanie ławy lub odszkodowanie za zerwanie kontraktu. I wszędzie przebija się to ze ma żal jak został potraktowany przez klub.

0

Pobożne życzenia pod publiczkę … 100-120 milionów . Dziadek Lewy zostaje na następny sezon choć wolałbym żeby poszedł do USA

18

A w lipcu MATS wraca po 2 letnią wypłatę ! Brawo Deco! Good job

0

@michalgajdek akcja Olmo / Kubo - tv pokazała to kilka razy , komentatorzy długo się zastanawiali i dopiero zwolnione tempo pokazuje że był faul , tym bardziej że kierunek zagrania piłki wskazuje na celowe zagranie Olmo. Nawet uważam że dobrze że puścił tą akcję bo co by było gdyby gwizdnął a okazało się że Olmo zagrał piłkę . Za to Manzano nie winię, ale rozumiem, że ktoś ma inne spojrzenie. Czerwona za Pedrim , dla Ciebie oczywista , dla mnie po powtórce też a dla komentatorów w tv wcale nie była oczywista . Padły hasła o pomarańczowej już po zobaczeniu powtórki . Ktoś napisał, że to fani Madrytu - może i tak. Faul na Olmo , chętnie bym zobaczył te akcję.

Ale może rozbierzcie na czynniki pierwsze kwestie spalonego przy bramce Yamala. Czy odbicie piłki od nogi Kounde w przeciwną stronę niż stoi Yamal wypełnia elementarną definicję pozycji spalonej . … czy to było podanie ? Czy to było zagranie zgodne z formalną definicją ? Nie chodzi o klatki - bo tu wybór ujęcia też niezwykle ciekawy . W gruncie rzeczy sędzia boczny tak niepewnie podniósł chorągiewkę bo nie mógł tego widzieć.

5

Mniej lub bardziej można się zgodzić . 2 kwestie : to, że zawodnik jest na pozycji spalonej to wina zawodnika a nie sędziego . To że zawodnik wali Panu Bogu w okno to też wina zawodnika. Wychodzi że największym błędem sędziego było nieodgwizdanie faulu przed bramką dla Realu. Ale jeśli zmieniło się posiadanie to nie wina sędziego, że ktoś stracił piłkę . Fajnie by było zobaczyć jakiś filmik z tej akcji . Zarzucanie sędziemu że nie dostrzegl od razu faulu przy odbiorze przed nramką Fermina to styl chłopców z Madrytu . Biczuimy sędziego ale za konkretne przewinienia .

0

@mint komentarz tych dwóch to marna podstawa. Pewnie ktoś znajdzie jakiś filmik żeby to dokładnie zobaczyć. Czy nas oszukano czy nie

0

@VAMOS1899LaMasia być może był , tv jakiś szczegółowo tego nie pokazywała . Bardzo chciałbym to zobaczyć .

3

I żadnego błędu tutaj nie było . Jedyny gruby błąd jeśli był to przy bramce dla RS gdzie chwilę wcześniej mógł być faulowany zawodnik Barcy. Podkreślam : mógł bo dokładnych powtórek w TV jakoś nie nie było

1

@brd42 u Flicka wygrywa …. Co zrobisz. Lewy bardzo ładnie strzelił niestety bramkarz świetnie obronił . Lewy w 3 min zrobił więcej niż Ferran ( którego lubię ) przez 65 minut . Życie

3

No i wyszło że żadnego grubego błędu nie popełnił. Archivo var jest tak tendencyjne jak prześcieradła. Nie lubię tego sędziego ale jedyny duży błąd byłby wtedy gdy był faul na zawodniku Barcy przed strzeleniem bramki .

0

@MagdJanko tam to wiadomo że był przekręt . Natomiast tu chodzi mi o jakąś ekspercką interpretację tej sytuacji choćby po to by poszerzyć własne horyzonty .

0

@MagdJanko a był faul ? Jak był to jego błąd . I varu

8

Sprawa tego spalonego powinna zostać szczegółowo wyjaśniona . To ciekawa kwestia. Piłka odbija się przecież od Kounde w przeciwną stronę niż stoi Yamal. Czy można to traktować jako podanie więc ?

0

@Soetie tak szczerze , tobie Yamal płaci za te wpisy ? A może zaprasza Cię na imprezy do siebie ? Aż strach pomyśleć co tam razem robicie …. Twój stan emocjonalny oraz wyjątkowy brak kultury osobistej i dość ubogie słownictwo wskazuje, że idealnie do siebie pasujecie . Niemniej przestań obrażać ludzi którzy myślą inaczej niż Ty. Taka dobra rada od serca na całe twoje życie . Ps dalszą wymianę informacji z tobą uważam za bezcelową .

8

Bez przesady że jakoś dziś Manzano grubo przekręcił . To nie jego wina że zawodnicy Barcy mieli dramatyczny brak skuteczności . Czerwień dał ? Ksrnego podyktował ? Też tylko że zawodnik Barcy na spalonym . Doliczył 9 minut ? Doliczył …. Drobne błędy były ale bez przesady . Czekam na wyjaśnienie szczegółowe interpretacji pozycji spalonej przy bramce Yamala. To jest bardzo ciekawe ….

0

@Soetie i już się pokazał Yamalowiec . Jeśli Lewy wg Ciebie tak kulturalnie i elegancko spierdolil to Yamal spierdoli 4 lub 5 razy . Rozumiesz ?! Tyle sytuacji spierdolil . Inna kwestia że miał asystę i powinien mieć drugą z Pedrim. Ale nie zmienia to faktu ile sytuacji zawalił

6

@martool2 poskrobal . W pierwszej chwili myślałem że nie ale lekko go dotknął . Inna kwestia czy to było na żółtko

0

Olmo dramat , Torres przez 65 minut 3 razy miał piłkę , Cancelo bez formy. Yamal niby super - tylko co z tego wynikło . Strzały Panu Bogu w okno , mecz przegrany . O tym pisałem kilka dni temu efektowność a efektywność i Yamalowcy mnie zaatakowali . Aaaa i to że 2 razy był na spalonym to też wina zawodnika który nie upilnował pozycji.

Inna kwestia przy spalonej pozycji przy bramce: przepis mówi o podaniu do zawodnika chyba czy to ze piłka odbiła się od Kounde w przeciwnym kierunku od Yamala można traktować jako podanie? Jaka tu jest interpretacjach sytuacji ?

0

@AbelKabel zarządzam , decyduje dlatego mam jakieś pojęcie o tym i robię to znacznie dłużej niż Deco . Jego słynna wypowiedź ze nie musi rozmawiać z MATSem była czerwoną flagą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?