Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A pro po udziału w grze : ten dynamiczny i aktywny Ferran przez 61 min - 14 celnych podań i ten Lewandowski , duch , którego nie ma na boisku wg Hiszpanów - 11 celnych podań przez 33 min. Fakty kontra wyobrażenia.
2
@addept nie krytykuj Yamala . Tutaj to największy grzech …. Oczywiście masz rację . Dziś wspaniałe FDJ pokazał jak rozegrać właściwie akcję i wyłożyć piłkę koledze tak, ze nawet FT strzeli bramkę.
0
Lewy jak widzę najgorszy wg oceniających…. Może to i nasza nowa, świecka tradycja . W każdym razie tytuł pudła roku 2026 wędruje do Ferrana Toresa.
4
Pudło roku 2026 zostało przyznane Ferranowi Torresowi . Nikt nie zdoła go przebić przez następne 11 miesięcy.
5
@inflames2007 ech ….Przypomnę : w średniowieczu organizowano wyprawy krzyżowe wg których zabijanie muzułmanów miało torować drogę do nieba . Troszkę później katolicka św inkwizycja torturowała i mordowała swoich wspolbratymców w imię Boga
0
@Dracco oczywiście masz rację . Nie wiem jak można kwestionować fakty, które miliardy ludzi oglądały na żywo w tv.
7
Hansi to jednak klasa . Trump mógłby brać przykład , jak mówić , żeby nie obrazić i być dobrze zrozumianym .
0
@Roobo polecam poczytać o śledztwie policji i łapówkach. Leo był genialny ale w tamtych 2 latach Lewy był top. Jakie było uzasadnienie odwołania : liga francuska nie dograła sezonu do końca i każdy wiedział że chodzi o Mbappe . Jak pamiętamy LM grała do finału i każdy kibic wie jak było. I to nie było pół roku . Nie, zdecydowanie nie.
0
@Ronaldinho10theking wybacz ale nie zgodzę się. Nie było żadnej rywalizacji . Śledztwo policji francuskiej udowodniło, że został oszukany w drugim przypadku . W pierwszym przypadku wszystko było tak widoczne i oczywiste, że policja nie była potrzebna.
15
Rapha , tak to jest Lewy zasłużył na Złotą Piłkę w 2 sezonach ale specjaliści od żab i winniczków zrobili wszystko, żeby nagrody nie dostał . Życie
1
No i pomyśleć że taki Olise ma mniej dryblingów niż Yamal ale za to 2 razy więcej asyst. Mniej się kiwa bardziej podaje . Tak , to ma sens… Yamal najwięcej żółtych kartek, chyba sędziowie się na niego uwzięli. 22 strzały , 3 bramki . Rashford 22 strzały 5 bramek …. Statystyka idealnie obrazuje moje odczucia .
0
@Patinka353 ustalmy fakty : ile udanych akcji , ile udanych dryblingów i ile strat miał Yamal w I połowie ? Bo o tym napisałem : wyraźnie o I połowie . Jeśli mamy coś pisać i oceniać to róbmy to obiektywnie lub wcale ! Druga połowa : 2 świetne asysty do Lewego oraz bramka .
40
Zawodowy piłkarz mówię że wiatr stwarza problemy i szczegółowo to opisuje . A na to mnóstwo internetowych troli próbuje go wyśmiewać wpisami poniżej …. Rację mają ci, którzy twierdzą że należy łożyć większe środki na kondycję psychiczną Polaków . … i jeszcze ci zawodowi hejterzy, którzy nawet ze strzelonej bramki czy wywalczonego rzutu karnego zrobią zarzut . A że nieładna , a za łatwa , każdy by strzelił itd. , itd … To jakiś obłęd.
0
Lewy doskoczy do 2 go miejsca ? 5 bramek …. Raczej ciężko będzie
1
@4Fabregas4 daj spokój . Są granice absurdu . 2 ostatnie mecze miał słabe ale akurat dziś bardzo bardzo przyzwoicie .
1
Garcia za ten wielbłąd 5 ? Lewy za bramkę i rzut karny 5,5 ? Dziwne te oceny
5
Może tak : ze względu na zahaczenie przez obrońcę , Polak nie oddał dobrego strzału . Ufff , inaczej byłoby pudło roku . W pierwszej chwili prawie zawału dostałem.
2
I połowa Yamala raczej slaba . Mnostwo piłek straconych . II ga znacznie lepsza , może w przerwie Fluck mu doradził podawać a nie wchodzić dryblingiem na 3 obrońców . Niemniej ma chłopak dar od Boga
0
@MirusAmisz masz rację oczywiście . Ale za taką grę jak w ostatnich meczach to bym Lewemu nie zapłacił nawet jednego euro . Licze dziś na wielki mecz Lewego . Jesli zagra .
0
@MirusAmisz chciałbym ale patrząc na ostatnie mecze to mam ochotę sobie oczy wypalić . Tak źle to Lewandowski nie grał nigdy , nawet w początkach BVB
6
Będzie Józef Wlachowicz . Jezus Maria , miej nas w opiece
0
@hugz pewnie wyjdzie Lewy i trzymam kciuki żeby zagrał mecz sezonu. Jutro wieczorem się okaże.
2
Grubo sobie poczyna …. To jakiś wyjątkowy muł bagienny , bo tajniak byłem w stanie zrozumieliście odejście tak puszczania głupich tekstów już nie rozumiem .
0
@hugz oczywiście . Ja tylko podsumowałem grę Lewego. Ta rotacja napastników to chyba nie do końca dobry pomysł . Potem są podania do nikogo bo Lewy gra inaczej a Ferran inaczej
2
2 ostatnie mecze Lewego to był dramat . Do trzech razy sztuka .
0
@lukasoon15 słusznie. Masz rację. Nie czytają bo nadal nie poprawili .
3
@brains bo Kane zostaje w Monachium . Powiedział to w listopadzie a dziś info że Bayern chce przedłużyć umowę dalej niż do 2027
5
Bardzo słaby mecz sędziego . 10 min , mnóstwo fauli Oviedo a on daje żółtą Martinowi za faul którego nie było . Na powtórkach widać że Martin nie dotknął gracza Realu. Ta żółta dla bramkarza to jeszcze większe kuriozum . Sędzia dramat
0
No cóż , 2 graczy w I połowie było masakrycznie słabych a w 2 połowie strzelili bramki. Lewy bardzo słabo , miał 3 sytuacje , zero bramek . Czarno to widzę ale cały czas się łudzę że jeszcze wiosną zagra jakieś dobre mecze. Dla mnie najlepszy chyba Eric oceniając cały mecz .
0
Widzę że się odpala nowy kanał pod tytułem : Barca TV. Manzano swoją beznadziejność pokazał przy pocieraniu nosa ale akurat w tym meczu jego wpływ na wynik był niewielki . Podyktował karnego a to nie jego wina że Yamal był na spalonym . Uznał bramkę Fermina i to nie jego wina że Olmo faulował . Barca przegrała bo zawodnicy razili nieskutecznością lub nie umieli upilnować właściwej pozycji. Strzały Panu Bogu w okno a tu nagle szukanie winy u sędziego . Nie popadajmy w realowe absurdy .