6

Każdy kto ma trochę oleju w głowie wie że MTS toczy wojnę z Barcą a Barca z nim. Wkurza mnie brak zdecydowania klubu i zrzucanie wszystkiego na trenera. Taki De Laurentis pogoniłby Matsa na drzewo od razu a w zasadzie do klubu kokosa . A tu Deco opowiada farmazony , Laporta tak samo a MATS kpi sobie w żywe oczy. Z klubu i kibiców ….

0

@slayer przecież wiadomo że chodzi o kasę . Nic innego. Ter Stegen wielokrotnie pokazał że marny z niego człowiek . I Deco i on powinni opuścić ten klub

0

Ciekawe czy będą lekarze z Barcy? Jak napisałem że operacja jest z dala od klubu to ktoś napisal że przecież lekarze Barcy będą obecni … jak to będzie wyglądać ? Operacje robi Francuz a wchodzi Hiszpan cały na biało i mówi dzień dobry , chciałbym sobie popatrzyć Panie Francuzie

0

@ini_barca a możesz wyjaśnić jak to liczyć ?

0

@ACMaldini3 świetny pomysł ale najpierw nich przekona tańcem MTS do odejścia

19

Och usłyszeć pękające tylki hejterów gdy okaże się że Lewy przedłuży kontrakt . Cóż to będzie za wspaniałe uczucie …. Osobiście obstawiam ten wariant chyba że się okaże że Marcus i Ferran są dużo lepsi a Lewy już nie daje rady . Ale możliwe że zostanie oczywiście ze znacznie mniejszą pensją. Pau odszedł a żadnego super napastnika Barca w przyszłym roku nie kupi ….

7

Wizją Deco było zdanie z wywiadu: nie muszę z nim rozmawiać ( Ter Stegenem w kontekście nowego bramkarza ). Dyrektor sportowy mówi że nie ma potrzeby rozmowy z kapitanem. Wujowym ale jednak kapitanem. Na to Ter Stegen odpowiada równie głupio : przecież jest tylko dwóch bramkarzy w Barcelonie . ( Ja i Penia. ). Jeden głupszy od drugiego - obydwaj powinni opuścić Barce w trybie ekspresowym. W pojedynku Barca kontra Ter Stegen na razie prowadzi bramkarz . Poszedł na L4 - jak polski pracownik, któremu się szef przestał podobać ….

8

Jezu , wreszcie ktoś przejrzał na oczy .

2

Doktor Pedro rozsądnie się wypowiedział …. W odróżnieniu od Ter Stegena, który beknął o 3 miesiącach celowo i świadomie . Jest jak jest , ktoś mu długi i dobrze płatny kontrakt ofiarował . Teraz przyjdzie za to zapłacić

0

@Ciuus i tu się z tobą zgadzam . Choć poczekam z wyrokiem kto wpadł w dołek . Nie zmienia to faktu że wypowiedzi i zachowanie Ter Stegena po powrocie z kontuzji były absolutnie kretynskie

1

@Ciuus masz prawo do swojej opinii . Dokładnie tak samo myślę o Tobie. A z Ter Stegena wuj a nie kapitan . Choć fakt że Deco kompletnie zawalił sprawę a MATS w swoich wypowiedział był równie żałosny jak Deco

4

I zupełnie przypadkiem operacja z dala od lekarzy Barcy… jak na razie 1:0 dla tego pseudo kapitana

2

Wcześniej to pisałem : jedyne wyjście , Laporta wychodzi i oświadcza, że Barca wypłaci cały kontrakt ale MATS zostaje 4 bramkarzem Barcelony . MATS sobie dokładnie przemyślał wszystko , postanowił udupic Barcę maksymalnie to teraz Barca powinna udupic jego . Też maksymalnie . Kasa ale też i koniec kariery a MŚ zobaczysz w tv . I tyle . A to że burak Deco rozegrał sprawę jak rozegrał to zarówno Barca jak i wszyscy kibice powinni mu podziękować . Serdecznie

0

Kto pobył trochę w Hiszpanii to lepiej to rozumie . Tam wszystko odbywa się na kit do okien i agrafkę . Nieliczne wyjątki potwierdzają regułę . Oczywiście taki klub jak Barca powinien być lepiej zarządzany.

1

@Guillegavira trzymajmy się wersji optymistycznej

2

Ten transfer może się okazać strzałem w dziesiątkę . Za 2 miesiące będziemy dziękować, że amigo zrezygnował a przyszedł Marcus . I wtedy prosto po LM…

5

@YETImaciek zgadzam się z Tobą. I jest to smutne

0

@Darek_Maruszczak ok, z wczorajszych tekstów wynikało że temat jest zamknięty.

0

A Lewandowskiego nie śledzi … czyli chce go wygryźć …. A tak poważnie czemu mają służyć takie publikacje ? Przecież to jest poniżej pudelka ….

2

@Ryoumen a dlaczego ? Przyjdzie Grimaldo to Martin pójdzie na wypożyczenie . Ale Grimaldo nie przyjdzie bo go nie zarejestrują

0

Wypożyczka …. Jedyne na co nas teraz stać . I dobrze . Odpali - fajnie . Nie odpali - trudno , 10 milionów ojro pójdzie do pieca

2

Przecież jest kara od UEFA ! Żeby kupić kogoś za 100 milionów trzeba kogoś sprzedać za 100 milionów . Kogo chcecie sprzedać żeby kupić top 9 ??? Odpowiadam , nikogo. Żaden gracz nie odejdzie , no może Gavi. Zostaje więc jakiś młodziak , gracz bez kontraktu lub wypożyczka . FPP się raczej unormuje na 2026 ale kara od UEFA wisi jak miecz Damoklesa

0

@4Fabregas4 zamiast uprawiać tanią demagogię jeszcze raz przeczytaj treść kary od UEFA . Nie wkurzaj się że nie masz racji tylko zapoznaj się szczególnie z punktem dotyczącym dodatniego salda transferowego oraz komentarzem redakcji . Przypomnę że kara od UEFA pojawiła się dzień przed zakończeniem sagi . W dużym skrócie by zakupić np Alvareza czy Halanda Barca musiałaby sprzedać 3 zawodników po 50 milionów euro albo dwóch po 75 . Barca może wypożyczać lub brać ludzi bez kontraktu i tutaj jest kwestia FPP . Więc transfer dobrej 9 tki w przyszłym roku jest mrzonką i bajką dla ludu

0

@4Fabregas4 Czy byłbyś uprzejmy zapoznać się z treścią kary UEFA ? Przeczytaj , a potem zabieraj głos na forum

2

Zdecydowanie Pedri

0

Tak z ciekawości który as dał temu bananowi z Miemiec tak długi i wysoki kontrakt ??? Wyhodował piękną pijawkę …. ( oczywiście pytanie jest retoryczne )

0

I to by było na tyle ….

0

@KibicBarcy84 faktycznie …. A nie czekaj , to przecież Lewy dwie bramki Realowi wpakował… a poza tym kara od UEFA powoduje że na transfer topowego napastnika nie ma szans …. Ani teraz ani za rok . Więc albo młodzież ze szkółki albo emeryt z odzysku

1

To info było kilka dni temu …. Nie chce być złośliwy ale …….

1

@Terroriser można popatrzeć też na Ronaldo czy Messiego. Choć nie da się już wygenerować intensywności przez cały mecz . Nie będzie już tej skoczności , timingu , szybkości w sprincie . Ale kara od UEFA jest tak sroga że bardzo wątpię w transfer napastnika AD 2026. Barca musiałaby sprzedać dwóch topowych zawodników by kupić napastnika .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?