0

@Muhitos Flick powiedział Ter Stegenowi że na niego nie liczy , że numerem jeden jest Garcia , 2 Szczęsny - przynajmniej tyle wiemy z mediów . Czy Flick chce kreta u siebie ? Czy zawodnicy chcą ? Tego nie wiemy ale wiemy , że zgodnie z przepisami MTS może mieć osobny trening gdzieś z boczku . I tyle

4

Wyszłoby na to że to my , większość z tego forum nie ma racji krytykując Ter Stegena a zawodnicy go wspierają . Pasuje tu tytuł z O7 zgłoś się : Brudna sprawa

1

@michalgajdek jeżeli przepis LaLiga umożliwia rejestrację w miejsce zawodnika kontuzjowanego innego zawodnika a kontuzjowany zawodnik uniemożliwia przeprowadzenie tego procesu to jest wprost działanie na szkodę klubu. I myślę że większość prawników by się do tego przychyliła z tych których znam zarówno w Hiszpanii jak i Polsce. Co orzeknie sąd to inna sprawa . Z jednej strony wziąłby kontekst bitwy zawodnika o pieniądze z drugiej jeśli to jest umowa o pracę mógłby opierać się na prawie i dobrostanie zawodnika . Pytanie jak wygląda umowa o pracę , tego nie wiemy , zapewne są tam wpisane prawa i obowiązki i na tej podstawie Barca mówi o karach dyscyplinarnych . Tak jak wcześniej już napisałem ciekawa sprawa prawnicza . Ps tak naprawdę my niewiele wiemy , bez dokładnego spojrzenia w dokumenty cały czas spekulujemy

0

@Bananowysong tak samo uważam w sprawie Deco. I on i MATS powinni być z dala od Barcy

1

@pluszek zachował się podle i to nawet nie teraz , bo teraz jest na wojnie z klubem o kasę . Ale to jak mendził żeby wejść za Szczęsnego to było żałosne

0

@Muhitos ale może trenować z najgorszym trenerem . Nie musi z całą grupą . Tutaj akurat klub trzyma lejce

0

@nowy19pl dla zasady

11

@Zielony55 to co robi bramkarz jest jeszcze bardziej nieprzyjemne . Od roku nie gra , przychodzi , mędzi że jest zdrowy, nagle znów jest ciężko chory . To jest gra tylko o kasę

3

I wszyscy obrońcy Ter Stegena niech nie mają żadnych złudzeń . Cała historia została szczegółowo przemyślana przez Matsa i jego doradców tak by wydoić jak najwięcej kasy od Barcy . Bo tylko o to chodzi , o nic więcej . Ter Stegen już położył swoją dalszą karierę , gra tylko o kasę . Wcale się nie dziwię że go żona puściła kantem i przyprawiła rogi .

0

Polemizowałbym z tezą, że nie można karać za nieudostępnienie danych medycznych ponieważ w świetle przepisów LaLiga jest to działanie na szkodę klubu . 50:50 , a to w końcu klub wypłaca pensję. Oczywiscie potem kapitan , super człowiek i super bramkarz może iść na skargę do UEFA lub hiszpańskiego sądu i może być kara dla Barcy . Ciekawa sytuacja pod względem prawnym …. W prawie nic nie jest proste a w prawie hiszpańskim na 150%

0

@Lokusekpl Ma siedzieć na trybunach i koniec . Kontrakt nie gwarantuje gry, kontrakt gwarantuje wypłatę . Więc ma siedzieć aż odcisków dostanie

0

Acha , a kara od UEFA ???? Trzeba by sprzedać Fermina Casadó i kogoś jeszcze . Tyle w temacie

2

@barcu$ nie chodziłoby wcale bo Yamal I Rapha tak się zamarzyli o złotej piłce że nie podają piłek do środkowego napastnika co było bardzo widoczne w meczu sparingowym . A w II połowie zeszli i nagle środkowy napastnik dostawał podania i wynik był jaki był

15

Wiele wytrzymałem ale publikowanie wypocin spoconego Janka jest poniżej pasa … wszystko wie , wszystko widział , na niczym się nie zna

1

W ostatnim meczu Ronald pokazał, że z niego nigdy nie będzie top . Podanie za plecy na prawą stronę a on zamiast biec by dogonić przeciwnika macha łapami jak sygnalista na okręcie . To było skrajnie żenujące i pokazało że na Ronalda nie ma co liczyć . Więc Duńczyka bym nie sprzedawał

8

Może nadejdzie jego czas i wejdzie do I składu . Aczkolwiek wczoraj było widać coś takiego : I połowa Yamal gra swoją grę pod siebie , Raphinia tak samo a Lewy czeka na podania . Strzał Raphy z ostrego kąta był tak słaby a chwilę później Lewy w podobnej sytuacji od razu wiedział że będzie podawać koledze . II połowa , gra zespołowa , podania do napastnika jak powinno być .

0

Realnym kapitanem jest Martinez , II powinien być Lewy potem Raphinia lub De Yong. Kapitan musi mieć doświadczenie . Ale to oni sobie wybierają a nasze zdanie nie ma znaczenia

0

MVP to ten obrońca koreańskiej drużyny co bramkę strzelił

0

@pep71 szacun za pracę . Naprawdę fajne i wartościowe

1

@Edgemoon zastanów się na spokojnie nad sobą.

1

@a1a zarabia bo ma taki Kontrakt . Ktoś to podpisał a Lewy ciężko na to zapracował . Powiedział że zostaje i tyle. A za rok się okaże co zrobi

2

@czarnyMS dokładnie . Za chwilę skończy karierę , Szczęsny też i zostanie mam cieszyć się kontuzjowanym Milikiem

2

@kejdzi Robert powiedział że zostaje . Co chcesz rozważać ? Temat zamknięty .

2

@Midast jako kibic Barcy liczę w tym sezonie na mistrza , PK i LM.

3

No i dobrze . Może się uda zarejestrować bramkarza nr 1

0

@KibicBarcy84 raczej dlatego że Barca ma karę od UEFA

1

@KibicBarcy84 co do Lewego zgoda. Oczywiscie jest kwestia tego co pokaże w nowym sezonie i kwestia tego że moim zdaniem w 2026 Barca nie będzie mogła kupić top 9 chyba, że sprzeda 2 mocnych zawodników za łącznie koło 100 milionów Natomiast komentarz o kibicach niepotrzebny, niezręczny i niesmaczny.

0

@cules_since95 chyba żeby mu zaproponowali za 100 milionów za sezon to poszedłby teraz

0

@Ronad10 przekonałeś mnie . Niemniej Mts chyba uważa inaczej . I Barca zostanie z wkurzonym kontuzjowanym bramkarzem pobierającym wysoką pensję . Czyja to wina: trenera , dyrektora sportowego , prezesa który dał długi kontrakt czy zawodnika ?

0

@Rifek też prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?