Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W jakiej cenie były bilety dla socios na wyjazd wczorajszy?
3
@LOPEZ16 no z naszej trójki ofensywnej był najlepsze ale nie wiem czy to dobrze czy źle
0
Komentarz usunięty
0
@LeoMessiiBarcaPepa De Jong, Araujo i jak będzie dobra oferta to Raphinie bym pogonił(jeżeli przyjdzie Nico)
0
chyba wychodzi na to, że nie możemy wygrać pierwszego meczu w 1/2.
3
Araujo tym meczem umocnił swoją pozycję jako 4 obrońca
2
1/2 LM przed sezonem brałbym w ciemno, więc i tak jest super wynik, ponad stan. Niech dowiozą ligę i powalczą z Realem w CDR i mamy super sezon.
0
Dobra tam. Real też miał takie mecze w fazie pucharowej, a potem wygrywał całe rozgrywki
1
Araujo to jest taki sabotaż że głowa mała xd nikt w lecie za niego nie da 50 baniek
1
Wszystko idzie ta strona Martina
0
Raphinia gra dzisiaj kosmos
4
Araujo topeczka
2
Raphinia dzisiaj mecz imieniem jak będzie dobra oferta w lecie to wyjazd
1
Raphinia chłopie
0
Daj tego Rekina
1
Raphinia dzisiaj gra w inną grę
0
Raphinia złaź gościu
5
Ja pierdolę ale fart. Own goal wraca w kluczowym momencie
0
Raphinia złaź proszę
1
De Jong musi zejść przez tą kartkę. Fermin nie dojechał. Rapha i Yamal dzisiaj fatalni
2
W ofensywie Robert najlepszy
2
Dlaczego tego Var nawet nie sprawdzał?
5
Jak to karny nie był Wtf?
0
Zobaczyli ostry doping i już mamy klasycznego Raphinie i De Jonga
0
Dlaczego na Roberta tak gwiżdżą.
4
Stety niestety ale Pedri musi wejść w drugiej bo pomocy nie ma
0
Brazolowi już się pod kopułą grzeje
5
Romario co nam Raphinie rozjebał to jego
0
Ze Martin jeszcze bez kartki
0
Fermin niedość że zjebał to i spalił