0

W jakiej cenie były bilety dla socios na wyjazd wczorajszy?

3

@LOPEZ16 no z naszej trójki ofensywnej był najlepsze ale nie wiem czy to dobrze czy źle

0

Komentarz usunięty

0

@LeoMessiiBarcaPepa De Jong, Araujo i jak będzie dobra oferta to Raphinie bym pogonił(jeżeli przyjdzie Nico)

0

chyba wychodzi na to, że nie możemy wygrać pierwszego meczu w 1/2.

3

Araujo tym meczem umocnił swoją pozycję jako 4 obrońca

2

1/2 LM przed sezonem brałbym w ciemno, więc i tak jest super wynik, ponad stan. Niech dowiozą ligę i powalczą z Realem w CDR i mamy super sezon.

0

Dobra tam. Real też miał takie mecze w fazie pucharowej, a potem wygrywał całe rozgrywki

1

Araujo to jest taki sabotaż że głowa mała xd nikt w lecie za niego nie da 50 baniek

1

Wszystko idzie ta strona Martina

0

Raphinia gra dzisiaj kosmos

4

Araujo topeczka

2

Raphinia dzisiaj mecz imieniem jak będzie dobra oferta w lecie to wyjazd

1

Raphinia chłopie

0

Daj tego Rekina

1

Raphinia dzisiaj gra w inną grę

0

Raphinia złaź gościu

5

Ja pierdolę ale fart. Own goal wraca w kluczowym momencie

0

Raphinia złaź proszę

1

De Jong musi zejść przez tą kartkę. Fermin nie dojechał. Rapha i Yamal dzisiaj fatalni

2

W ofensywie Robert najlepszy

2

Dlaczego tego Var nawet nie sprawdzał?

5

Jak to karny nie był Wtf?

0

Zobaczyli ostry doping i już mamy klasycznego Raphinie i De Jonga

0

Dlaczego na Roberta tak gwiżdżą.

4

Stety niestety ale Pedri musi wejść w drugiej bo pomocy nie ma

0

Brazolowi już się pod kopułą grzeje

5

Romario co nam Raphinie rozjebał to jego

0

Ze Martin jeszcze bez kartki

0

Fermin niedość że zjebał to i spalił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?