D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Zoker "special price for you my friend"
6
Latynos od ciabaty robił zdjęcie pewnie
4
@Eklerek -za darmo wyślę i dopłacę
- no dobrze, to kiedy Pani wyślę?
xDDDDDD
7
Brawo za refleksje, bo nie fair były te negocjacje na antenie.
9
@Luciano99 a przegra ten, który dostanie mniej głosów.
10
Największy wygrany startu Maciaka:
3
@Kgorecki2500 studio przed, live Sławka i studio po.
2
@Kgorecki2500 jak mu pęka później
16
No i Pan Paweł!
1
@clyde odcinek złoto xD
2
@July_6_BcN nie podobny do Engela już xD
0
@clyde Zembaczyński, Giertych, Szczerba
3
Mentzen mówi, że inspiracją do tej legendarnej formułki był wywiad Stanowskiego z Shaquille O'nealem, który ciągle mówił o przystępnej cenie butów w CCC.
7
@Szmulek a czemu ma dobrze wypadać? Przecież zaprosili go do luźnej rozmowy.
0
@clyde on by tam idealnie się wpasował do ich programów.
3
ale w następnym klubie już mu się uda
2
@bartekvisca przecież Mentzen je poddał, to jak ich nie zna?
13
Dobry to będzie live.
4
@Kamiloza91 był Komorowski, więc chyba każdy może być.
3
@MesQueUnClub96 powiedział gościu co ciągle szuka atencji, mam nadzieje że olśnienie przyjedzie prędzej czy później.
6
No i 3 mecze zawieszenia od La Ligi.
0
@jacobFCB podobno dostał bana już xD
2
@Croocers to jest Arasz, musisz mu wybaczyć, jak zobaczył że Trzaskowski może przegrać, to mu styki grzeje.
1
@Barceloniarz987 a my wyciągniemy kogoś ze szkółki i znowu zgruzujemy Real.
2
@Barcaa12 on myśli, że wyborcy są aż tak głupi? Przez pół roku wyborców Mentzena wyśmiewał a teraz myśli, że przez 2 tygodnie ich zachęci jakimś propozycjami?
3
@GeneralXavi jak Donald Tusk obraża Trumpa, nazywa go ruskim agentem a później mu gratuluje, to dużo mówi o naszych politykach.
19
Piękne ratio xD
3
@GeneralXavi oglądasz dziś live? absolutne złoto xDDDD
4
@pax a niech zmienia, jeśli ktoś pójdzie zagłosować, bo mu jakiś polityki powie, że ten lepszy, to mam radę, żeby się poważnie nad sobą zastanowił.
1
@Astad przecież oni od co najmniej pół roku sobie szpilki wbijają, przez całą kampanie to Giertych się śmiał, że Stanowski ma 0.1% w sondażach.
Tu przykłady: