3

Potężne zaufanie xD

3

@PatrychoO Maciak przed Wochem

9

Wyniki złe, to trzeba jakiś ochłap rzucić...

2

@norbi77 tylko czemu Konfa ma poprzeć kogoś kto ma poglądy o 180 stopni inne? Może wolą żyć jednak w PiS-owskiej rzeczywistości?

0

@NeroTFP1 wiadomo, że w tamtym momencie grał na to, żeby zdobyć elekrorat Nawrockiego, wbił kij w mrowisko i liczył, że ktoś się wyłamie.

3

@gumaz dużo więcej materiału Sławek ma o Trzaskowskim i to dlaczego on nie powinien zostać prezydentem.

4

@Roobo od dziś ruszył z kampanią, która chwali Mentzena i że trzeba jego postulaty poprzeć xDD

7

Ciekawe co z tym pozwem xDDDD

5

@Rhaan o ile Nawrocki przyjdzie tak Trzaskowski wątpię, a długa rozmowa i dyskusja na poziomie, między nimi jest potrzebna a nie kolejne pojedynki jedno minutowe.

9

@maroon no ta Pani mało ogarnia, więc myśli że podpis pod listą, to jest oddany głos.

14

@July_6_BcN jedyna osoba, która dewastowała debate to jest właśnie ona.

19

Ta dalej swoją inteligencje pokazuje...

Chyba, że uwierzyła w 4 mln Stanowskiego.

2

@Kgorecki2500 za wytarcie podłogi Hołownią wieczny szacunek.

7

@gaucho104 i teksty w stylu "głosowałeś na Brauna? Hahahahhahhah, ale Ty głupi jesteś, ja to na Trzaskowskiego."

1

@A4ron oni są jak ultrasi na stadionach, wybrali drużynę i nic tego nie zmieni.

3

@Roobo oczywiście, że tak.
Ja też oddając głos na Mentzena miałem takie coś, że nie wiedziałem czy iść, bo i tak szans nie miał.

4

Wybory w rosji i białorusi wygrał Trzaskowski xDDD

1

@Mazi ja też przeczytam.

0

2

OGB znowu najbardziej wiarygodny był.

https://x.com/ConnorMorgan10/status/1924336293212783073

1

@Triv44 największy sukces Maciaka

7

Messi wybrał.

0

@RoberDzik czy uda się to wszystko zrobić w 100 dni?

0

@Szmulek przecież Koalicja wygrywa za 2 lata, wszyscy się uśmiechają.

18

@Kgorecki2500 no to jest skandal, jedyny proArgentyński kandydat.

17

Piękne xDDDD

5

Kochani, niech moc będzie z wami!

4

@PatrychoO najlepsza kampania jaką przeżyłem, będzie mi ich brakować.

0

@Criss18Barca wczoraj się skompromitowali na Eurowizji, jak Szwecja miała 1.9 a reszta 4 -200

2

@arasz1819 nie musisz namawiać żebym głosował na Nawrockiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?